Ankara Ağva Nasıl Gidilir?

İETT nin belediye otobüsü ile Ağva’ya gitmek mümkün. Otobüsün numarası 139A! 139A ile Ağva’ya Üsküdar’dan önce Şile’ye uğrayarak gideblirsiniz.
Ağva’ya Nasıl Gidilir? Ağva İstanbul’a yakın sayılabilecek bir bölge olduğundan ulaşımı da kolay. Marmaray’ın Üsküdar durağının yanındaki peronlardan hareket eden İETT otobüsleri ile bölgeye gitmek mümkün. 139A numaralı otobüsü kullanarak 3.5 saat kadar bir sürede bölgeye ulaşabilirsiniz.

Ağva’ya ankaradan nasıl gidilir?

Ankara’dan Ağva’ya gitmek içinse E5 veya TEM’den Şile tabelalarını takip edebilirsiniz. Ağva’ya kadar virajlı yollardan geçeceksiniz. 404 km sonra tatil merkezine varacaksınız.

Ağvaya hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Şile Ağva yakınından geçiyor: 144A, 146, 147, 76D.

Ağva’ya arabasız nasıl gidilir?

Özel aracınız yok ise, Üsküdar’dan ve Harem’den Ağva’ya düzenli olarak çalışan İETT ve Şile Ağva Üsküdar Turizm otobüslerini kullanabilirsiniz. Ağva’ya giden toplu ulaşım araçları, aynı zamanda öncesinde Şile’ye de uğruyor. Ağva’ya İETT otobüsü ile yolculuk yaklaşık 3 saat 15 dakika sürüyor.

Ağva’ya ulaşım nasıl sağlanır?

İstanbul kent merkezine 110 km uzaklıktaki Ağva’ya özel araçla ulaşım 2 saat sürüyor. Toplu ulaşımı kullanarak gitmek isteyenlerin yolculuğu ise 3.5 saat sürüyor. Üsküdar’dan otobüsle Ağva’ya ulaşım: Üsküdar Marmaray çıkışının hemen solunda yer alan Ağva otobüslerini kullanarak Ağva’ya ulaşımı sağlayabilirsiniz.

You might be interested:  Ankara Tren Garından Aşti'Ye Nasıl Gidilir?

139A bileti nereden alınır?

Ulaşım için ise 139A İETT otobüsüne binerek Üsküdar’dan Ağva’ya kadar ulaşım sağlayabilirsiniz. Şile otobüs bileti satın almanıza ise gerek yok. Herhangi bir AKBİL dolum noktasına giderek kullanmakta olduğunuz AKBİL’e gerekli tutarı yüklemeniz yeterli.

139A ücreti ne kadar?

bir gün önceden bilet alma olayı kalmamıştır. artık ibb’nin işletmeciliğine dahil olarak istanbulkart ile biniliyor, saat başı üsküdar’dan beyaz otobüslerle kalkıyor. kart ücreti 17.07 itibariyle 21.50 tl’dir.

Ağva otobüsleri nereden kalkıyor?

İstanbul Ağva arası 3,5 saat sürüyor.

Üsküdar Marmaray çıkışının hemen solunda, anayol üzerinde 4 numaralı perondan Şile-Ağva otobüsleri kalkıyor. Ağva otobüs durağı Şemsi Paşa Camii karşısında, kavşağın yanı başında yer alıyor.

Ağva nasıl bir yer?

Ağva Marmara Bölgesinde yer almasına rağmen Karadeniz’e kıyısı bulunan ve Şile ilçesine bağlı olan bir kasabadır. İstanbul’a en yakın yerde bulunan gezilebilecek yerlerden biri olmasıyla en çok ziyaretçi çeken yerlerden biridir. Kumsalı, doğal plajı, koyları ve yemyeşil enfes doğasıyla oldukça güzel bir kasabadır.

Şile otobüs bileti ne kadar?

Tepeüstü ile Şile arası otobüs ile ulaşım ücreti ortalama 7.50 TL ve öğrenciler için ortalama 3.75 TL’dir ve ulaşım için İstanbul Kart’ınızın olması gerekmektedir. Üsküdar ile Şile arası otobüs ile ulaşım ücreti ortalama 10.75 TL ve öğrenciler için ortalama 5.5 TL’dir.

Ağva kışın gidilir mi?

Ağva’da Kış Mevsimi – Bembeyaz Ormanlar

Ağva, kış mevsiminde Karadeniz’in soğuğunu yaşayan bölgelerden biridir. Yağan karlar ormanları ve otelleri bembeyaz örtü ile kaplarken Göksu ve Yeşilçay boyunca da muhteşem manzaralar oluşturur. Ağva’da kış masalsı atmosferde geçer.

Agvada nerede kalinir?

Ağva’da lüks veya özel konsept oteller;

 • 1- Beyaz Ev Ağva. Bir otel düşünün dekorasyonundan yemeklerine kadar her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş olsun.
 • 2- Tranquilla River Lodge.
 • 3- Ağva Robin’s Nest.
 • 4- Tartaruga Motel.
 • 5- Mi Norte Exclusive Boutique.
 • 6- Mints Hotel.
 • 7- Park Mandalin Hotel.
 • 8- Wineport Lodge.
 • You might be interested:  Arapça Ankara Nasıl Yazılır?

  Ağva hangi havaalanı yakın?

  Ağva’ya en yakın havaalanı Sabiha Gökçen Havalimanı’dır.

  Şile Ağva arası kaç kilometredir?

  AĞVA NEREDE? Şile’den 40 kilometre uzaklıkta yer alan şirin bir belde burası.

  Ağva ilçe mi?

  Ağva, Şile’ye bağlı bir semttir.

  Üsküdara metro ile nasıl gidilir?

  Kadıköy – Kartal metrosu sabah 06:00’dan gece 24:00’a kadar 5 ile 10 dakika aralığındaki sıklıkla seferlerini gerçekleştirmektedir. Kartal – Kadıköy metrosu ile Üsküdar ‘a gitmek için Ünalan durağında inilir ve buradan sıkça geçen Üsküdar minibüsleri ile kısa bir sürede Üsküdar merkezine ulaşılır.

  Üsküdar Şile arası otobüs ile kaç saat?

  139 numaralı İETT hattı (Üsküdar-Şile)

  Üsküdar Marmaray durağından kalkıyor ve Şile Terminali son durak olmak üzere Şile’ye 180 dakikada varıyor.

  Şile Ağva arası kaç kilometredir?

  AĞVA NEREDE? Şile’den 40 kilometre uzaklıkta yer alan şirin bir belde burası.

  Istanbul Ağva arası kaç kilometre?

  İstanbul Ağva arası mesafe 108 kilometre olup, araçla ortalama 2 saat 50 dakika sürmektedir. Kocaeli Ağva arası mesafe 48 kilometre olup, araçla ortalama 1 saat 10 dakika sürmektedir. Bursa Ağva arası mesafe 194 kilometre olup, araçla ortalama 3 saat 20 dakika sürmektedir.

  Istanbuldan Sapancaya otobüsle nasıl gidilir?

  İstanbul’dan yola çıkarak Sapanca ilçe merkezine şehirlerarası otobüs aracılığı ile ulaşım gerçekleştirmek isteyen gezginler; İstanbul’da bulunan Esenler Otogarı’ndan, Sapanca ilçe merkezine oldukça yakın konumda bulunan Sapanca Otogarı’na ulaşım gerçekleştirmelidir. Bu yolculuk aşağı yukarı 2 saat 30 dk sürmektedir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.