Ankara Akropol Hastanesi Nerede?

Özel Akropol Hastanesi, Ankara ili Altındağ ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Sağlık Kurumuna Oy Verin

Akropol Hastanesi nasıl gidilir?

Çankaya bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Akropol Hastanesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 194, 263-7, 530, 532-5.
  2. Metro: M1-M2-M3.

Akropol Hastanesi sahibi kim?

Sahibi:İTEM CO LTD. ŞTİ. Müteahhit:İTEM CO LTD. ŞTİ.

Metroport AVM hangi durakta?

Metroport Avm’ye metrobüs ile ulaşım için, metrobüsün ‘Bahçelievler’ istasyonunda inmek gerekiyor. ‘Bahçelievler’ durağından geçen tüm otobüsler ile Metroport Avm’ye ulaşabilirsiniz.

Ataşehir’e metro ile nasıl gidilir?

Ataşehir’e, Kadıköy- Tavşantepe metro hattını kullanarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. Yenisahra metro durağında indikten sonra, Ataşehir’e giden otobüs ve minibüs seferlerini kullanabilirsiniz.

Metropol AVM hangi metro Duraginda?

METRO. Anadolu Yakası’ndan metro ile gelmek isterseniz M4 hattında Yenisahra durağında inebilir, aktarma yaparak Metropol İstanbul’a gelebilirsiniz. Avrupa Yakası’ndan metro ile gelmek isterseniz Kadıköy veya Üsküdar’a geçtikten sonra aktarma yaparak Metropol İstanbul’a gelebilirsiniz.

Marmaray Ataşehir’e gidiyor mu?

Marmaray ile Ataşehir’e Nasıl Gidilir? Avrupa yakasından geliyorsanız, Marmaray hattını kullanarak Üsküdar ve Ayrılık Çeşmesi duraklarında inebilir; oradan metro bağlantısını ya da otobüs ve minibüs hatlarını kullanarak Ataşehir’e ulaşım sağlayabilirsiniz.

You might be interested:  Ankara Nevşehir Otobüs Bileti Ne Kadar?

MetroPort AVM kimin?

Mutlu-Evren İnşaat, Gül İnşaat, Keleşoğlu Group ve AOG konsorsiyumu ile Metroport AVM projesi Bahçelievler’de hayata geçirildi. İstanbul Bahçelievler’in en gözde ve donanımlı alışveriş merkezi MetroPort Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 3 Mart 2008 yılında tarihinde ziyaretçilerine kapılarını açtı.

Metropol hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları METROPOL IsTaNBuL yakınından geçiyor: 10, 14ŞB, 19EK.

MetroPort AVM saat kaçta kapanıyor?

MetroPort AVM Kaça Kadar Açık? MetroPort AVM şubeleri hafta içi her gün saat 22:00’da kapanıyor.

Avrupa Yakası Ataşehir nerede?

Ataşehir, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan bir ilçedir.

Marmaray ile Kadıköye nasıl gidilir?

MARMARAY İLE KADIKÖY’E ULAŞIM

Kadıköy’e gitmek için Marmaray’ın herhangi bir durağından binilerek Anadolu Yakası duraklarından olan Ayrılık Çeşmesi’nde inilmesi gerekmektedir. Sonrasında Kadıköy’e yürünerek gidilebileceği gibi Kadıköy-Kartal metro hattı ile de ulaşım sağlanabilmektedir.

Atasehirden taksime nasıl gidilir?

Taksimden Ataşehire gidebilmek için 129T, 48T, 49T, 73, 76D, 93T, DT1 isimli otobüsleri kullanabilirsiniz. Marmarayı deneyebilirsiniz. Metro ile gitmek isteyenler M2 nolu metroyu kullanabilirsiniz. Aynı zamanda dolmuş ile gitmek isteyenler ise DOLMUŞ: D-11, DOLMUŞ: D-61 isimlidolmuşları kullanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.