Ankara Aqua Vega Nerede?

Ankara’da bulunan Aqua Vega Akvaryum Nata Vega Outlet’in içinde bulunur. Nata Vega Outlet Ankara’nın Mamak ilçesinde Doğukent Bulvarı üzerinde bulunmaktadır. Alışveriş merkezinin zemin katında bulunan akvaryuma ulaşım son derece kolaydır.

Aqua Vega hangi Avm’de?

Dünyanın Farklı noktalarından Aqua Vega için getirilen deniz canlıları, Ankara’ nın en sevilen alışveriş merkezlerinden biri olan Nata Vega Outlet’ in -2. katında bulunuyor. Zaman zaman heyecanlanacağınız, zaman zaman şaşıracağınız bu tünel yolculuğunda 12.000 deniz canlısını tanımanın tadını çıkaracaksınız.

Aqua Vega kaç TL?

Giriş Ücretleri (2021) Aqua Vega Akvaryum 2021 yılı giriş ücretleri yetişkinler için 45 TL’dir. Öğrenciler için 35 TL, 0-3 yaş arası bebekler için ise ücretsizdir.

Ankara Akvaryum giriş ücreti ne kadar?

Türkiye’nin en büyük Avrupa’nın ikinci en büyük akvaryumunu gezmenin de bir bedeli var elbette. Akvaryuma giriş ücretleri aşağıdaki gibidir: 0 – 3 yaş çocuklar için giriş ücretsiz! Yetişkin: 58 TL.

Aqua Vega akvaryuma metro ile nasıl gidilir?

M1-M2-M3, Çankaya bölgesinde bulunan Aqua Vega Akvaryum konumuna giden son Metro aracıdır. 00:58 civarında buradan geçer.

You might be interested:  Ankara Patlama Nerede Oldu?

Ankara akvaryumda neler var?

Nata Vega Outlet’in -2. katında bulunan Aqua Vega Akvaryum içerisinde dalış okulu, tuz mağarası, sürüngen ve balık çeşitleri, hediyelik eşya bölümü, deniz kabukları müzesi, restoran, pet shop, cafe, dokunma havuzu gibi alanları ile hizmet vermektedir.

Ankara Akvaryum hangi günler açık?

Aqua Vega Akvaryum

 • Pazartesi. 10:00 – 20:00.
 • Salı 10:00 – 20:00.
 • Çarşamba. 10:00 – 20:00.
 • Perşembe. 10:00 – 20:00.
 • Cuma. 10:00 – 20:00.
 • Cumartesi. 11:00 – 21:00.
 • Pazar. 11:00 – 21:00.
 • Nata Vega Akvaryum da hangi hayvanlar var?

  Ayrıca Gila Canavarı, Mojave Çıngıraklı Yılanı, Çöl Engereği, Goliath, Altın Ok Kurbağası, Afrika Dev Kırkayağı, Kafesli Piton da var. Akvaryumlarında ise köpekbalıklarından, Koi balıklarına, Napolyon balıklarından Palyaço balıklarına 24 farklı çeşit balık ve memeli bulunuyor.

  Akvaryum giriş ücreti ne kadar?

  Akvaryum giriş ücreti yetişkin 159 TL, 2-12 yaş ve öğretmen, gazi, engelli ve 65 yaş üstüne 129 TL bilet fiyatı bulunuyor.Ziyaretçilerin maske takması zorunlu.Güncel bilet fiyatlarını ve online bilet almak için şu adresi kullanabilirsiniz.

  Türkiye’nin en büyük akvaryumu nerede?

  Türkiye’nin en büyük akvaryumu.: Aqua Vega Akvaryum, Ankara, Türkiye – Tripadvisor.

  Nata Vega Akvaryum girişi ne kadar?

  Öğrenci Giriş Bileti 24 TL! Yetişkin Giriş Bileti 32 TL! 0-36 ay arası çocuklar için ücretsizdir.

  Anıtkabire hangi ego gider?

  – Sıhhiye taraflarından geliyorsanız Metro ile Kızılay’da indikten sonra AŞTİ yönüne giden Ankaray’a aktarma yapınız. Ankaray ile Tandoğan istasyonunda inerek Tandoğan Meydanı çıkışından çıkıp Anıttepe’ye doğru 300 metre yürüyerek Anıtkabir’e ulaşabilirsiniz.

  Keçiören akvaryum hangi günler açık?

  Keçiören Belediyesi Deniz Dünyası haftanın her günü açık olup, çalışma saatleri olarak 09:00 ile 20:00 arasında ziyarete açık.

  You might be interested:  Ankara Sözleşmesi Hangi Ülkelerde Geçerli?

  Nata Vega ya hangi otobüs gider?

  Bu Otobüs hatları Nata Vega Alışveriş Merkezi yakınından geçiyor: 339-7, 342.

  Nata Vega nasıl gidilir otobüs?

  Çankaya şehrinde Nata Vega Outlet konumuna en yakın duraklar ile Otobüs hatları

  1. 301. DOĞUKENT CAD-TURAN GÜNEŞ BULVARI-UFUK ÜNİVERSİTESİ-ATILIM ÜNİVERSİTESİ
  2. 330. Ege Mah.-Lojman-15 Temmuz Kizilay Milli Irade Meydani-Abb Binasi.
  3. 334. Zirvekent-Mamak-15 Temmuz Kizilay Milli Irade Meydani-Sihhiye Ulus.
  4. 338.
  5. 340.

  Nata Vega hangi markalar var?

  Ayakkabı Dünyası, FLO, TOGO, Nepall, De Facto, LCWaikiki, Arabica, Arby’s, Bay Döner, Big Terrace, Boton Donuts, Burger King, Gafi Cafe Teras, Bursa İshakbey, Civil, Panço, Atlantis Fun City, Bosch, Media Markt, Turkcell, Samsung, Vestel, Avva, Kiğılı, Tudors, Lufian, W Collection, Bambi, Evidea, Karaca, Koçtaş Fix,

  Nata Vega kaçta kapanıyor 2020?

  Değerli misafirlerimiz, alışveriş merkezimiz hafta içi ve hafta sonu 10.00 – 22.00 saatleri arasında hizmet vermeye devam edecektir. Alışveriş merkezimizin toplam kullanılabilir alanı 86.410 m2’dir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.