Ankara Arena Spor Salonu Nerede?

ARENA ANKARA Ankara Spor Salonu, Ankara’nın Ulus semtinde yer alan spor salonu. 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası için yapılmıştır. VIP, loca ve portatif tribünler hariç 10.400 olan kapasite bu etkenlerle 13 bine kadar çıkmaktadır.

Ankara Spor Salonu hangi ilçede?

Ankara Spor Salonu, Ankara’nın Ulus semtinde yer alan spor salonu. 2010 FIBA Dünya Basketbol Şampiyonası için yapılmıştır.

Ankara Spor Salonu hangi metro durağında?

Çankaya bölgesinde bulunan Ankara Spor Salonu konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Atatürk Kültür Merkezi durak, Çankaya içindeki Ankara Spor Salonu konumuna en yakındır.

Ankara Arena hangi metro?

M4, Çankaya bölgesinde bulunan Ankara Arena Spor Salonu konumuna giden son Metro aracıdır.

Taha Akgül spor salonunda neler var?

Taha Akgül Spor Kompleksimiz yılda yaklaşık 10 bin vatandaşımıza hizmet veriyor. Tesisimizde her yıl binlerce İstanbullunun daha aktif bir hayat sürmesi için verdiğimiz sportif hizmetler dahilinde yüzme, pilates, fitness, masa tenisi, basketbol ve voleybol yer alıyor.

Ankara Atatürk Spor Salonu kaç kişilik?

Ankara Atatürk Spor Salonu, Ankara’nın Altındağ ilçesine bağlı Ulus semtinde bulunan basketbol ağırlıklı olmak üzere salon sporlarına hizmet eden spor salonudur. 4500 Seyirci kapasiteli salonda, 500 araçlık otopark bulunmaktadır.

You might be interested:  Ankara Güdül Nasıl Gidilir?

Batıkent hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Batıkent yakınından geçiyor: 220-7, 290, 291, 297-7, 500.

Taurus AVM hangi metro durağı?

Çankaya bölgesinde bulunan Taurus Avm konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Maden Tetkik Ve Arama durak, Çankaya içindeki Taurus Avm konumuna en yakındır.

Sinan Erden spor salonuna nasıl gidilir?

Metrobüsten Şirinevler durağında inip, Ataköy tarafından çıkış yaparak, kısa bir yürüyüşle salona ulaşabilirsin. Yenikapı – Atatürk Havalimanı (M1A) Metro hattında, Ataköy durağında inip kısa bir yürüyüşle salona ulaşabilirsin.

Ankarada hangi semtlerde metro var?

Ankara metrosu, hatların geçtiği halleriyle Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Sincan ve Yenimahalle ilçelerinden geçmektedir. Gelecekte Pursaklar ve Çubuk ilçelerinden de geçecektir.

Cinnah Caddesine hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Cinnah Caddesi yakınından geçiyor: 185-7, 408, 413, 413-7, 440-5.

Reşit Galip Caddesi hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Reşit Galip Caddesi yakınından geçiyor: 114-7, 304, 413-7.

Voleybol maç biletleri nasıl alınır?

Ligi ve Avrupa Kupaları müsabakalarının maç biletlerini www.biletinial.com adresinden veya Biletinial mobil uygulamasından satın alabilecek.

Başkent Voleybol Salonu nasıl gidilir metro?

Çankaya bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Başkent Voleybol Salonu adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 157-5, 220-7, 450, 479, 528-3.
  2. Metro: M1-M2-M3.

Spor salonu kaç yaş sınırı?

Üyelik için bir yaş sınırı var mı? GYMSTOP’a üye olmak için 16 yaşını doldurmuş olan gerekir. 16-18 yaş arasındaysan üyelik sözleşmeni yasal velin yapmalı ve ayrıca ıslak imzalı bir izin yazısı vermelidir.

Most Life Club kimin?

BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde bulunan fitness merkezinin yenilemesini üstlenen Most Life Club’ın sahibi Deniz Atalay ile Muzaffer Nasıroğlu, kafilemize tesis hakkında bilgiler verdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.