Ankara Bağlıca Nasıl Bir Yer?

Bağlıca, Ankara ilinin Etimesgut ilçesine bağlı bir mahalle ve aynı adlı semttir. Bağlıca gelişir mi? Bağlıca: Etimesgut Belediyesi’ne bağlı bir bölgedir. Eskişehir Yolu’na direkt bağlantılı bir bölge olduğu için bu aks içinde yer alması doğru olur.

Bağlıcada ne var?

Mahallede bir ilköğretim okulu, bir anadolu lisesi ve kolejler yer almaktadır. Sağlık ocağı ve Aile sağlığı merkezi bulunmaktadır. M2 Koru Metrosuna Bağlıca’dan 562, 587, 597 no’lu otobüsler ile ring seferleri yapılmaktadır.

Ankara Bağlıca mahallesi nereye bağlı?

Bağlıca Mahallesi Ankara ilinde yer almakta olup, Çayyolu/Ümitköy semtinde bulunan Bağlıca Mahallesi Yenimahalle ilçesine bağlıdır.Bağlıca Mahallesi haritası konumu ise 39° 54′ 2.0232” Kuzey ve 32° 38′ 40.9164” Doğu gps koordinatlarıdır.

Ankara Bağlıca gelişir mi?

Bağlıca: Etimesgut Belediyesi’ne bağlı bir bölgedir. Eskişehir Yolu’na direkt bağlantılı bir bölge olduğu için bu aks içinde yer alması doğru olur. Bağlıca son yıllarda inanılmaz bir hızla gelişti. Her yerde kooperatifleri görmek mümkündür.

Ankara Etimesgut Bağlıca arası kaç km?

Etimesgut Bağlıca ile Kahramankazan Ankara arası kaç km yaklaşık olarak toplam 44 Kilometre mesafededir. Etimesgut Bağlıca Kahramankazan Ankara arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 49 dakika sürecektir.

Bağlıcaya hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Bağlıca yakınından geçiyor: 537, 566, 567, 597.

Ankara Etimesgut nasıl bir yer?

Ankara’nın merkezi ilçelerinden birisi olarak Etimesgut oldukça büyük bir yerleşim yeridir. 101 kilometrekarelik bir yüzölçümü ile en büyük ilçeler arasında yer almaktadır. Kuzeyinde Keçiören, doğusunda Yenimahalle ve batısında da Sincan ile komşudur.

You might be interested:  Ankara Elektrik Aboneliği Nasıl Yapılır?

Ankara Etimesgut nereye yakın?

Etimesgut ilçesi Ankara’nın batısında toplam 10.300 hektar yüzölçümüne sahip Ankara metropolünün merkez ilçelerinden biridir. Batısında Sincan, kuzey ve doğusunda Yenimahalle, güneyinde Çankaya ilçeleri ile komşudur.

Etimesgut kaç mahalle var?

Etimesgut Belediye Meclisi, sürekli büyüyen ilçenin yeni yapılanan Eskişehir Yolu güzergâhında 5 yeni mahalle daha oluşturdu. Mahalle sayısı böylece 33’ten 38’e yükseldi. Etimesgut’un yeni mahallelerinin isimleri Atayurt, Ulupınar, EtiYaşam, Orhun ve Turkuaz olarak belirlendi.

Etimesgut hangi ile bağlıdır?

Ankara’nın batısında toplam 10.300 hektar yüzölçümüne sahip olan Etimesgut İlçesi, Ankara metropolünün merkez ilçelerinden biridir. Batısında Sincan, kuzey güney ve doğusunda Yenimahalle ilçeleriyle çevrilidir.

Bağlıca prim yapar mı?

Böyle elit kesimin yaşadığı Bağlıca’da emlak yatırımlarının prim yapmaması neredeyse imkansız. Bu bölgede yatırım yapanların birkaç yılda yüzde 100 kazanmaları mümkün.”

Eskişehir ne tarafa doğru gelişiyor?

Kentin büyümesi batıya doğru olacak, bunun yüzde 50’si de Batıkent tarafında planlandı. Yine bu planda eskiden olduğu gibi 3. Jeolojik bölgelerde konut ve yerleşim alanları yoğunlaşıyor. Sanayi alanları Odunpazarı bölgesine taşınıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.