Ankara Başkent Spor Salonu Nerede?

Başkent Spor Salonu adresi, iletişim bilgileri Adres: Naci Çakır, Sinan Cd., 06450 Çankaya/Ankara, Türkiye Telefon: (0312) 480 21 01

Başkent Voleybol Salonu nasıl gidilir metro?

Çankaya bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Başkent Voleybol Salonu adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 157-5, 220-7, 450, 479, 528-3.
  2. Metro: M1-M2-M3.

Ankara Spor Salonu metro ile nasıl gidilir?

M4, Çankaya bölgesinde bulunan Ankara Spor Salonu konumuna giden son Metro aracıdır. 01:15 civarında buradan geçer.

Başkent Voleybol Salonu kaç kişilik?

Başkent Voleybol Salonu, Ankara’nın Yenimahalle ilçesine bağlı Beştepe semtinde Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından voleybol için yaptırılan spor salonudur. 8 Nisan 2009 tarihinde temeli atılmış, 6 Şubat 2010 tarihinde hizmete açılmıştır. TVF Voleybol Kampüsü içinde yer alır. Toplam 7623 seyirci kapasitelidir.

Ankara voleybol maçları nerede oynanıyor?

Ankara Spor Salonu’nda 5 gün sürecek organizasyonda Türkiye’den iki takım yer alıyor. A Grubu’nda Fenerbahçe Opet’in yanı sıra İtalya’dan Imoco Volley ve Brezilya’dan Dentil Praia, B Grubu’nda ise VakıfBank ile Kazakistan’dan Altay ve Brezilya’dan Minas takımları mücadele edecek.

You might be interested:  Ankara Anadolu Lisesi Nerede?

Voleybol maçı biletleri nereden alınır?

Anlaşma kapsamında tüm voleybol severler, AXA Sigorta Kupa Voley, Spor Toto Şampiyonlar Kupası, AXA Sigorta Efeler Ligi, Misli.com Sultanlar Ligi, Sigorta Shop Kadınlar 1. Ligi ve Avrupa Kupaları müsabakalarının maç biletlerini www.biletinial.com adresinden veya Biletinial mobil uygulamasından satın alabilecek.

Ankara Spor Salonu hangi semtte?

Ankara Spor Salonu, Ankara’nın Ulus semtinde yer alan spor salonu. 2010 FIBA Dünya Basketbol Şampiyonası için yapılmıştır.

Ankara Arena hangi metro?

M4, Çankaya bölgesinde bulunan Ankara Arena Spor Salonu konumuna giden son Metro aracıdır.

Anıtkabir için hangi metro durağı?

– Sıhhiye taraflarından geliyorsanız Metro ile Kızılay’da indikten sonra AŞTİ yönüne giden Ankaray’a aktarma yapınız. Ankaray ile Tandoğan istasyonunda inerek Tandoğan Meydanı çıkışından çıkıp Anıttepe’ye doğru 300 metre yürüyerek Anıtkabir’e ulaşabilirsiniz.

Voleybol maçı Ankara Saat Kaçta?

A Milli Kadın Voleybol Takımı İtalya ile yarı final mücadelesinde 16 Temmuz saat 18.30’da Ankara Spor Salonu’nda karşılaşacak. Müsabaka TRT 1 kanalından naklen yayınlanacak.

Milletler Ligi Hangi spor salonunda?

TVF Ankara Spor Salonu’nda 13-17 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek FIVB Milletler Ligi Finalleri’nde mücadele edecek milli takım, lig etabında ilk hafta maçlarını Ankara’da, ikinci hafta maçlarını Brezilya’da, üçüncü hafta maçlarını ise Kanada’da oynadı.

Voleybol maçları ne zaman 2022?

2022 FIVB Voleybol Kadınlar Milletler Ligi, her yıl düzenlenen uluslararası kadın voleybol turnuvası olan FIVB Voleybol Kadınlar Milletler Ligi’nin dördüncüsüdür. Ön eleme aşaması 31 Mayıs – 3 Temmuz tarihleri arasında, finaller ise 13 – 17 Temmuz tarihleri arasında Ankara’da düzenlendi.

Voleybol Milletler Ligi 2022 finalleri nerede?

FIVB Kadınlar Milletler Ligi Finalleri 13-17 Temmuz’da başkent Ankara’da yapılacak.

Bir voleybol takımı kaç kişiden oluşur?

Voleybol, file ile ikiye bölünmüş bir oyun alanı üzerinde altı kişilik iki takım ile oynanan bir spor dalıdır. Mavi takım topu karşılama pozisyonunda.

You might be interested:  Adana Ankara Hızlı Tren Ne Zaman Açılacak?

Dünyanın en büyük kapalı spor salonu kaç kişilik?

1- Panathinaikos – OAKA Arena

Geri kalan salonların seyirci kapasitesi ise şu şekilde: Real Madrid – WiZink Arena – 15,000. ALBA Berlin – Mercedes-Benz Arena – 14.500.

Sinan Erdem kaç kişi?

Basketbol Avrupa Türk havayolları Euroleague – Men Basketball liginde Türkiyeyi temsil eden Fenerbahçe Ülker ve Efes Pilsen’in maçlarını oynadığı salon, 16 bin kişi seyirci kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın ise üçüncü büyük spor salonudur.

Muradiye kapalı spor salonu kaç kişilik?

3560 seyirci kapasiteli Muradiye Spor Kompleksi 7 bin 451 metrekare alan üzerine inşa edildi. Salonda 2 antrenman salonu, 1 bireysel oyunlar antrenman salonu, 8 sporcu soyunma odası ve 4 hakem odası, 6 antrenör odası, birer ilk yardım ve doping odası yer alıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.