Ankara Buz Pateni Nerede Var?

Belpa Buz Pateni Sarayı ülkemizin ilk olimpik buz pistidir. Ankara Bahçelievler’de bulunan bu pist çok merkezi bir konumda bulunmaktadır. 1989 yılından beri hizmet vermektedir. Şehrin göbeğindeki bu tesis hafta içi 15.30’dan sonra, hafta sonu ise öğleden sonra halka açıktır. 1000 kişilik bir seyirci kapasitesi vardır.

Ankara hangi Avmde buz pateni var?

Kentpark AVM Buz Pisti, haftanın her günü 10.00-22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Belpa buz pateni kaç TL?

Gelip siz de buranın tadını çıkarabilirsiniz. E peki seanslar ne kadar? Her yaş grubundan insan, kişi başı hafta içi 13 TL, hafta sonu ise 20 TL karşılığında paten kiralayıp buranın tadını çıkarabilir. Halka açık seanslar her gün 13:00-16:00 arasında ve her seans saat başlarında başlayıp 40 dakika sürüyor.

ANKAmall’de buz pateni var mı?

ANKAmall – Buz Pateni Pisti ANKAmall Kırmızı Kış By ANKAmall | Buz Pateni Pisti ANKAmall Kırmızı Kış Festivali’nde!

Belpa buz pateni halka açık mı?

BELPA BUZ PATENİ TESİSİ KIŞ FESTİVALİ İLE BAŞKENTLİLERE YENİDEN MERHABA DEDİ Ankara Büyükşehir Belediyesi, birçok Başkentlinin hatıralarında yer eden mekanların başında gelen BELPA Buz Pateni Tesisi’ni kısmi yenileme yaparak halka yeniden açtı.

You might be interested:  Ankara Gölbaşı Na Nasıl Gidilir?

Nata Vega buz pateni kaç TL?

Nata Vega Avm Patenleri Savaştan Çıkmış Gibi

Nata Vega buz patenine gittim. Çocuklarım ile beraber eğlence için, 25 TL giriş ücreti var.

Buz pateni nerede var?

Türkiye’de Yer Alan Buz Pistleri

 • 1 – Erzurum Curling Arena.
 • 3 – Anatolium.
 • 4 – Silivrikapı Buz Pisti.
 • 5 – Belpa Buz Pateni Sarayı
 • 6 – Kurtuluş Buz Pisti.
 • 7 – Buzluk Buz Pisti.
 • 8 – Acity Outlet.
 • 9 – Palandöken Buz Pisti.
 • Belpa buz pateni kaç yaş?

  Her bir ders 40 dakika sürmektedir. 3 yaş ve üzeri için uygundur.

  As Merkez Buz Pateni kaç TL?

  Zarafetin sporu buz pateni As Merkez’de sadece 7 TL! Bursa’nın en popüler AVM’lerinden As Merkez’de bulunan YFY Buz Pateni Pisti’ne giriş, 45 dakika pist kullanımı + 1 sıcak içecek 14 TL yerine %50 indirimle 7 TL!

  Bahçelievler Buz Pateni ne zaman açılacak?

  2020-2021 sezonunda kullanamadığımız tesisin, 2021-2022 sezonunda (sezonumuz Eylül ayı itibari ile başlayacak) açılmasını ümit ediyoruz.

  ANKAmall ın sahibi kim?

  Torunlar GYO A.Ş.ve Yeni Gimat GYO A.Ş.

  Ankara ANKAmall hangi metro durağı?

  Yenimahalle bölgesinde bulunan ANKAmall konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Aski durak, Yenimahalle içindeki ANKAmall konumuna en yakındır.

  Ankamallde ne yapılır?

  1. Anıtkabir.
  2. Anadolu Medeniyetleri Müzesi.
  3. Rahmi M. Koç Müzesi.
  4. Ulucanlar Cezaevi Müzesi.
  5. MTA Şehit Cuma Dağ Tabiat Tarihi Müzesi.
  6. Hamamönü- Altındağ
  7. Eymir Gölü
  8. Altınköy Açık Hava Müzesi.

  Ankara belpa açıldı mı?

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, BELPA Buz Pateni Spor Salonu’nu Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden 17 Kasım 2020 tarihinde devralmıştı.

  Belpa buz pateni ne zaman açıldı?

  Ankara Buz Pateni Sarayı (Eski adıyla Belpa Buz Pateni Sarayı), Ankara’nın Bahçelievler semtinde bulunan kapalı bir buz pateni ve buz hokeyi salonudur. 1989 yılında açılmıştır ve yaklaşık 1.150 kişi kapasitelidir.

  You might be interested:  Ankara Dan Istanbul Atatürk Havalimanına Nasıl Gidilir?

  Belpa kış festivali nerede?

  Kış Festivali’nin devam ettiği BELPA Buz Pateni Tesisi’nde düzenlenen yıldönümü kutlamasına; BELPA A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ferhan Özkara, BELPA Genel Müdürü Ramazan Değerli, çalışanlar ve çok sayıda Başkentli katıldı. Hedef, Ankaralılara daha iyi hizmet.

  Kayseri Buz Pateni kaç TL 2022?

  2- Buz Pisti

  Pist alanı, 450 metreden oluşmaktadır. Her gün, saat: 08.00-22.00 arasında hizmet veren piste giriş ücreti 40 dakika için 10 Lira ve ek olarak 5 Lira da paten kiralama ücreti ödemeniz gerekiyor. İlk defa yapacaklar için eğitmenlerin olduğunu söylememizde fayda olacaktır.

  Buz pateni dersi ne kadar?

  Buz Pateni Eğitimi Ne Kadar Sürer? Buz Pateni Temel Eğitim Derslerimiz kişinin denge ve kabiliyeti ile ilgili olmasına rağmen ortalama 8 – 12 ders arası sürmektedir.

  Istanbulda hangi Avm’de buz pateni var?

  Metrocity AVM’nin içerisinde bulunan Icessporto, 3 yaştan 45 yaş grubuna kadar olan geniş bir kitleye hitap ediyor. İstanbul’daki en büyük buz pistlerinden biri olan Icessporto’da minikler için figür yarışmaları ve buz hokeyi turnuvaları da yapılıyor.

  Samsun Buz Pateni Salonu açık mı?

  Sporsever vatandaşlarımızın kullanımına sunulan Samsun Buz Sporları Salonu hizmet saatleri; Sabah saat 10:00 ile Akşam saat 20:00 arasında olacak. Samsun Buz Sporları Salonu için 0362- 439 09 30 iletişim numarasından detaylı bilgi edinilebilir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.