Ankara Didim Otobüs Bileti Ne Kadar?

En ucuz Ankara – Didim otobüs bileti 350,00 TL’dir.
Ankara – Didim arası ortalama otobüs bileti fiyatı ₺367. Genellikle seyahat tarihi yaklaştıkça bilet fiyatları artma eğilimindedir. Ucuz Ankara – Didim otobüs bileti bulmanın en iyi yolu bileti mümkün olduğu kadar erken almaktır. Bu nedenle en iyi fiyatı yakalamak için otobüs biletinizi önceden satın alın! Ankara – Didim otobüsle ne kadar sürer?

Ankara Didim kaç TL?

En Çok Tercih Edilen Ankara – Didim Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması Ankara Didim Bilet Fiyatları Günlük Otobüs Seferi Sayısı
Pamukkale Turizm 250 TL 10
Ali Osman Ulusoy 220 TL 3
Metro Turizm 240 TL 2
Topçam Turizm 220 TL 2

Didime hangi otobüs firmaları gidiyor?

Didim şehrine otobüs seferleri düzenleyen otobüs firmaları hangileridir? Türkiye’deki diğer şehirler ile Didim arasında en sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Pamukkale Turizm, Metro Turizm, Varan Turizm, Didim Seyahat ve Ali Osman Ulusoy.

Didim otobüsle kaç saat?

İstanbul – Didim arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 10 saat 20 dakika sürmektedir.

Ankara Didim uçakla nasıl gidilir?

Her iki mesafe de yaklaşık 700 km, 8 saat 20 dakika. Ankara’dan, Didim’e uçakla nasıl gidilir? Havaalanı bulunmayan Didim, Bodrum Havaalanı olarak bilinen Milas Havalimanı’na yaklaşık 90 km, İzmir Havaalanı olarak bilinen Adnan Menderes Havalimanı’na ise yaklaşık 150 km uzaklıkta.

You might be interested:  Ankara Doğal Taş Nerede Bulunur?

Ankara Didim arası kaç saat sürüyor?

Ankara ile Didim arasındaki mesafe, otoyollarda 711 kilometre dahil olmak üzere karayoluyla 49 kilometre ‘dir. Yol yaklaşık 8 saat ve 45 dakika sürüyor.

Didime uçak var mı?

Hem ülkemizde hem de dünyanın bir çok ülkesinde popüler tatil mekanı olan Didim’e havayolu ile ulaşım için; Didim havaalanı var mı sorularına cevabımız; Didim’e direk uçuş yoktur, Didim’e 143 Km.mesafedeki İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na seferleri olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet

Didim nereye bağlı?

Didim ya da eski ismiyle Yenihisar, Aydın’ın turistik bir ilçesidir. Doğuda Muğla il sınırı, Güllük Körfezi ve Akbük Koyu, batıda ve güneyde Ege Denizi, kuzeyde Bafa Gölü ve Büyük Menderes ile sınırlanmış bir yarımada şeklindedir. Yüzölçümü 402 km²’dir.

Kamil Koç Ankara Aydın arası kaç saat?

Ankara – Aydın arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 8 saat 36 dakika sürmektedir.

Didim Seyahat neden kapandı?

Aydın’ın Didim ilçesinde 58 yıl önce birlik olarak kurulan, 2005’te 40 üyeli kooperatif statüsüne kavuşan Didim Seyahat Motorlu Taşıtlar Kooperatifi, artan maliyetler ve ekonomik kriz nedeniyle şehirlerarası ulaşımını durdurdu.

Didim uçakla nasıl gidilir?

Havaalanı bulunmayan Didim, Bodrum Havaalanı olarak bilinen Milas Havalimanı’na yaklaşık 90 km, İzmir Havaalanı olarak bilinen Adnan Menderes Havalimanı’na ise yaklaşık 150 km uzaklıkta.

Didim hangi havaalanına yakın?

Didim’e en yakın havalimanı olan Bodrum Havalimanı’nın yanı sıra İzmir Adnan Menderes veya Muğla Dalaman Havalimanı’nı da tercih edebilirsiniz.

Didime giderken nerelerden geçilir?

İstanbul üzerinden İstanbul – Bursa – Balıkesir – Manisa – İzmir –Söke – Didim güzergahı izlenerek Didim’e ulaşılabiliyor.

Didime trenle nasıl gidilir?

Didim’de tren garı bulunmadığı için direkt olarak tren ile ulaşım mümkün değildir. Diğer illerden Aydın il merkezine tren ile gelerek, otobüsler ile Didim’e hareket edebilirsiniz.

You might be interested:  Ankara Erdek Nasıl Gidilir?

Didime otobüsle nasıl gidilir?

Didim Birlik ve Didim Seyahat ilçenin en önemli iki seyahat firmasıdır. Gün içerisinde İzmir ve Aydın otobüs terminallerinden Didim’e karşılıklı seferler yapılmaktadır. Otobüse binerek Aydın’dan Didim’e 1, İzmir’den Didim’e ise yaklaşık 2 saatte ulaşabilirsiniz.

Ankara Amasra otobüs bileti ne kadar?

En Ucuz Ankara – Amasra Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması Bilet Fiyatı Ortalama Sefer Süresi
Kale Seyahat 59,00 TL 4 Saat 30 Dakika
Metro Turizm 100,00 TL 3 Saat 53 Dakika
Efe Tur 119,00 TL 4 Saat 37 Dakika
Kamil Koç 140,00 TL 4 Saat 20 Dakika

Ankara izmir biletleri ne kadar?

En Çok Tercih Edilen Ankara – İzmir Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması Ankara İzmir Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Nilüfer Turizm 180 TL 7 sa 59 dk
Ali Osman Ulusoy 210 TL 7 sa 59 dk
Mek Ağrı Dağı Turizm 170 TL 7 sa 59 dk
Esadaş 160 TL 7 sa 59 dk

Leave a Reply

Your email address will not be published.