Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nerede?

Dış Kapı Hastanesi nerede? Dışkapı, Ankara’nın Altındağ ilçesinde bulunan bir semttir. Dışkapı Hastanesi hangi semte bağlı? Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi 39.967445 enlem ve 32.836231 boylamda yer almaktadır. Semt /Mahalle olarak Varlık Mh. ve Yenimahalle ilçesine bağlıdır.
Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mevki Binası, Ankara ili Altındağ ilçesinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi hangi semtte?

M4, Altindag bölgesinde bulunan Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hasköy Semt Polikliniği konumuna giden son Metro aracıdır.

Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi nasıl gidilir?

Çankaya bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 277, 413-7, 441, 443, 450, 479.
 2. Metro: M1-M2-M3.
You might be interested:  Ankara Tren Ne Zaman Açılacak?

Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi hangi bölümler var?

SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ DIŞKAPI YILDIRIM BEYAZIT EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

 • ACİL TIP KLİNİĞİ
 • AİLE HEKİMLİĞİ KLİNİĞİ
 • ANESTEZİ VE REANİMASYON KLİNİĞİ
 • BEYİN CERRAHİ (NÖROŞİRURJİ) KLİNİĞİ
 • CİLDİYE (DERMATOLOJİ) KLİNİĞİ
 • ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI POLİKLİNİKLERİMİZ.
 • DAHİLİYE KLİNİĞİ
 • DİŞ POLİKLİNİKLERİMİZ.
 • Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi kaç yataklı?

  Dışkapı hastanesi olarak 7 ayrı merkezde hizmet veriyoruz. Hekim sayımız 795, Hemşire ve Ebe sayımız 964 ve diğer çalışanlarımız 786 kişidir. Yatak sayımız 760, yoğun bakım yatağı 133, Ameliyathane masa sayımız 29 dur ayrıca nitelikli yatak oranımız %44,4 (1 veya 2 yataklı wc ve banyolu oda) dır.

  Dışkapı Hastanesi şehir hastanesine taşındı mı?

  işte tüm detaylar… Açılacak olan Etlik Şehir Hastanesine taşınacak hastaneler; Dışkapı Yıldırım Beyazıt EAH, Dr. Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Sağlığı EAH, Etlik Zübeyde Hanım Kadın Doğum EAH, Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji EAH, Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastaneleridir.

  Ankara Mevki Hastanesi hangi semtte?

  Dışkapı Mevki Hastanesi hangi semtte? Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi 39.967445 enlem ve 32.836231 boylamda yer almaktadır. Semt /Mahalle olarak Varlık Mh. ve Yenimahalle ilçesine bağlıdır.

  Ankara Dışkapı Hastanesi hangi ilçeye bağlı?

  Dışkapı, Ankara’nın Altındağ ilçesinde bulunan bir semttir. Üç mahalleden oluşur. Ankara İli ve Merkezi Yönetim noktasında birçok kamu kurumunun binası bu semtte yer alır.

  Yenimahalle Yıldırım Beyazıt Hastanesi hangi Otobüs gider?

  Bu Otobüs hatları Yıldırım Beyazıt Hastanesi yakınından geçiyor: 277, 278, 281, 285.

  Kızılaydan Yıldırım Beyazıt Üniversitesine nasıl gidilir?

  Ulaşım; Kızılay’dan 261, 265, 279 numaralı otobüsler ile, Sıhhiye’den ise 278,277 numaralı otobüsler ile ulaşım yapabilirsiniz.

  You might be interested:  Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Hangi Partiden?

  Ankara Dışkapı Hastanesi hangi bölümler var?

  Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 24 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 40 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 18 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 16 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 11 adet endokrinoloji ve

  Ankara Dışkapı nasıl bir yer?

  bağ-kur ile işiniz varsa ve ankara’lı iseniz mutlaka uğramanız gereken semt. ayrıca ünlü bentderesi mahalini de bünyesinde barındırır. ankara’nın tam olarak merkezindedir. mandalı ile ünlüdür.

  Dışkapı Hastanesi Randevu nasıl alınır?

  – Merkezi Hastane Randevu Sistemini arayarak (182) istediğiniz bölüm ve saate randevunuzu ayarlayabilirsiniz. – Poliklinik binasının içinde bulunan hasta kayıt bölümüne, sadece T.C kimliğiniz ile başvurmanız yeterlidir.

  Ankara Dışkapı Hastanesi ne zaman taşınacak?

  Numune ve Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanelerinden sonra Dışkapı Çocuk Hastanesi de Dışkapı’daki binasından Bilkent’e taşınıyor. 24 Ağustos 2019 Cuma günü gerçekleşecek taşınma öncesinde Hastanemi Kapatma Platformu tarafından hastane bahçesinde bir basın açıklaması düzenlendi.

  Eski Mevki Asker Hastanesi nasıl gidilir?

  Çankaya bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Mevkii Askeri Hastanesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 185-7, 277, 286, 439, 443, 450, 456.
  2. Metro: M4.

  Dışkapı hastanesinden sağlık raporu nasıl alınır?

  1) Hastanemizde sağlık kurulu işlemleriniz için 182’yi arayarak merkezi randevu sisteminden randevu almanız gerekmektedir… 2) Engelli Raporlarının müracaat tarihinden itibaren 15 gün içerisinde muayene işlemlerinin, 30 gün içerisinde de sağlık kurulu işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir.

  Dışkapı Hastanesi hangi mahallede?

  Dışkapı, Ankara’nın Altındağ ilçesinde bulunan bir semttir.

  Hasköy semt polikliniği hangi otobüs gider?

  Bu Otobüs hatları Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hasköy Semt Polikliniği yakınından geçiyor: 277, 408, 437, 443, 488, 493.

  You might be interested:  Ankara Büyükşehir Belediyesi Yardım Parası Ne Zaman Yatacak?

  Eski Mevki Asker Hastanesi nasıl gidilir?

  Çankaya bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Mevkii Askeri Hastanesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 185-7, 277, 286, 439, 443, 450, 456.
  2. Metro: M4.

  Dışkapı hastanesinden sağlık raporu nasıl alınır?

  1) Hastanemizde sağlık kurulu işlemleriniz için 182’yi arayarak merkezi randevu sisteminden randevu almanız gerekmektedir… 2) Engelli Raporlarının müracaat tarihinden itibaren 15 gün içerisinde muayene işlemlerinin, 30 gün içerisinde de sağlık kurulu işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.