Ankara Eryaman Hangi Ilçeye Bağlı?

Eryaman Ankara ilinde yer almakta olup, Eryaman Etimesgut ilçesine bağlıdır. Eryaman haritası konumu ise 39° 58′ 32.6856” Kuzey ve 32° 36′ 38.8296” Doğu gps koordinatlarıdır. Eryaman bağlı olduğu Etimesgut ilçe merkezine 6 kilometre mesafe uzaklıktadır.
Eryaman, Ankara’nın Etimesgut ilçesindeki büyük bir mahalledir.

Ankara Eryaman nereye yakin?

Eryaman Mahallesi Ankara ilinde yer almakta olup, Eryaman semtinde bulunan Eryaman Mahallesi Etimesgut ilçesine bağlıdır.Eryaman Mahallesi haritası konumu ise 39° 58′ 32.6856” Kuzey ve 32° 36′ 38.8296” Doğu gps koordinatlarıdır. Eryaman Mahallesi bağlı olduğu Etimesgut ilçe merkezine 6 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Ankara Etimesgut Eryaman arası kaç kilometre?

Etimesgut Bağlıca ile Eryaman Etimesgut arası kaç km yaklaşık olarak toplam 15 Kilometre mesafededir. Etimesgut Bağlıca Eryaman Etimesgut arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 22 dakika sürecektir.

Eryaman köyü nerede?

Eryaman Köyü Ankara ilinde yer almakta olup, Etimesgut Köyleri semtinde bulunan Eryaman Köyü Etimesgut ilçesine bağlıdır.Eryaman Köyü haritası konumu ise 39° 58′ 21.5472” Kuzey ve 32° 37′ 0.6132” Doğu gps koordinatlarıdır. Eryaman Köyü bağlı olduğu Etimesgut ilçe merkezine 5 kilometre mesafe uzaklıktadır.

You might be interested:  Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Yenimahalle Semt Polikliniği Nerede?

Ankara Eryaman nasıl bir yer?

Birçok spor merkezi ve yeşil alana ev sahipliği yapan semt, sakinleri tarafından Ankara’nın diğer semtlerine kıyasla geniş, yeşil ve ferah olarak tanımlanıyor. Bütün bunların yanında Eryaman, şehir merkezine oldukça uzak mesafededir.

Ankara Eryaman Kızılay arası kaç dakika?

hesaplayan adamlar sunar: google haritalara göre kızılay-eryaman(artık her neresi ise) arası 25 km olup 5 saatlik yürüyüşle kat edilir. kızılay ve eryaman’ı biliyor olmak güzel. tanım: zor iştir.

Eryaman Ankara arası kaç km?

Etimesgut Eryaman ile Ankara Tren Garı Altındağ arası kaç km yaklaşık olarak toplam 22 Kilometre mesafededir. Etimesgut Eryaman Ankara Tren Garı Altındağ arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 24 dakika sürecektir.

Kızılay Eryaman nasıl gidilir?

Metro ile gitmek istiyorsanız, Kızılay’dan Eryaman’a giden metro hattını kullanıp,” Eryaman 1-2” adlı metro durağına inerek parka yürüyerek gidebilirsiniz. Toplu Taşıma ile Gidecekler; EGO 531 no’lu (Etimesgut-Elvan kent-Sincan-Fatih-Eryaman) otobüsleri ile de parka ulaşmak mümkün.

Kızılay Yapracık arası kaç kilometre?

Etimesgut Yapracık ile Kızılay Çankaya arası kaç km yaklaşık olarak toplam 29 Kilometre mesafededir. Etimesgut Yapracık Kızılay Çankaya arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 31 dakika sürecektir.

Etimesgut Ankara arası kaç km?

Ankara Çankaya ile Etimesgut Ankara arası kaç km yaklaşık olarak toplam 24 Kilometre mesafededir.

Eryaman’da ne yapılır?

Eryaman’ın kurulu olduğu alan, eski Susuz Göleti’nin olduğu alandır. Park alanı 50,8 hektardır. Park içerisinde restoran, piknik yerleri, kafeler, lunapark, yürüyüş yolu ve koşu yolu yer almaktadır. Lunaparkında go-kart, basketbol, voleybol, su bisikleti, dağ kızağı ve tenis gibi eğlence hizmetleri mevcuttur.

You might be interested:  Mor Ve Ötesi Ankara Nerede?

Ankara Eryaman nüfusu ne kadar?

ERYAMAN mahallesinin Nüfusu Toplam 30.879 tır. Bu nüfusun 14.864’si Erkek, 16.015’si Kadındır. ANKARA ili ETİMESGUT ilçesi ( beldesine) bağlı ERYAMAN mahallesinin bağlı olduğu belediyenin niteliği BÜYÜKŞEHİR İLÇE’dir.

Eryaman elit mi?

Bu tanıma yeşil alanları, parkları, geniş bakımlı yolları, trafiksiz temiz yaşam alanı kriterleri göz önüne alındığında açık ara Eryaman en üst sıradadır. Kaldı ki yeni yapılan lüks bir site seçerseniz sitenin geneli elit ve tahsilli oluyor.

Eryaman Evleri kaç yıllık?

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi tarafından ortak kooperatiflere tevzi edilmek üzere TÜKKENT’e ve TÜRKKENT tarafından da ERYAMAN-KOOP’a tahsis edilen Eryaman Evleri Projesine 1999 yılında başlanmış, kısa sürede 14 kooperatif bünyesinde 2632 üye örgütlenmesi tamamlanmıştır.

Eryaman 1 Etap ne zaman yapıldı?

Bu önizlemenin boyutu: 800 × 600 piksel. Diğer çözünürlükler: 320 × 240 piksel | 640 × 480 piksel | 1.024 × 768 piksel | 1.280 × 960 piksel | 1.632 × 1.224 piksel.

Özet.

Açıklama Etap.jpg English: A view from Eryaman Türkçe: Eryaman’dan bir görünüm
Tarih 30 Ocak 2009
Kaynak Yükleyenin kendi çalışması
Yazar Reality

Eryaman’da ne yapılır?

Eryaman’ın kurulu olduğu alan, eski Susuz Göleti’nin olduğu alandır. Park alanı 50,8 hektardır. Park içerisinde restoran, piknik yerleri, kafeler, lunapark, yürüyüş yolu ve koşu yolu yer almaktadır. Lunaparkında go-kart, basketbol, voleybol, su bisikleti, dağ kızağı ve tenis gibi eğlence hizmetleri mevcuttur.

Ankara Etimesgut nereye bağlı?

Coğrafya. Etimesgut ilçesi Ankara’nın batısında toplam 10.300 hektar yüzölçümüne sahip Ankara metropolünün merkez ilçelerinden biridir. Batısında Sincan, kuzey ve doğusunda Yenimahalle, güneyinde Çankaya ilçeleri ile komşudur.

Ankara ilçeleri nelerdir?

Ankara Büyükşehir Belediyesini oluşturan bu ilçeler: Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle’ dir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.