Ankara Etimesgut Şehit Sait Ertürk Devlet Hastanesi Nerede?

Etimesgut Sait Ertürk Devlet Hastanesi Ankara’nın Etimesgut ilçesinde bulunmaktadır.

Sait Ertürk devlet hastanesi hangi Otobüs gider?

Hangi Otobüs hatları Şehit Sait Ertürk Devlet Hastanesi yakınından geçiyor? Bu Otobüs hatları Şehit Sait Ertürk Devlet Hastanesi yakınından geçiyor: 517, 521, 524, 530, 538, 612, 632, 641.

Etimesgut Sait Ertürk devlet hastanesi hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Etimesgut Şehit Sait Ertürk Devlet Hastanesi-ACİL yakınından geçiyor: 517, 521, 524, 530, 538, 612, 632, 641.

Sehit Sait Erturk Hastanesi hangi bolumler var?

 • Dahiliye Servisi.
 • Çocuk Servisi.
 • Kadın Doğum Servisi.
 • Fizik Tedavi Servisi.
 • Cerrahi Servisi. Üroloji. Genel Cerrahi. Beyin ve Sinir Cerrahisi. Anesteziyoloji ve Reanimasyon. Ortopedi ve Travmatoloji. Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Ağız ve Diş Sağlığı
 • Etimesgut Devlet Hastanesi ne zaman açılacak?

  15 Şubat 2019 tarihi itibariyle yeni hastane binasına taşınarak hizmet vermeye başlamıştır. Hastane 250 tescilli yatağı ile Sağlık Bakanlığına bağlı B hizmet rolünde ikinci basamak sağlık kuruluşu niteliğinde olup ilçemizin Kamuya ait tek yataklı tedavi kurumudur.

  Metromall hangi durakta?

  Yenimahalle bölgesinde bulunan Metromall AVM konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Devlet Mahallesi durak, Yenimahalle içindeki Metromall AVM konumuna en yakındır.

  Etimesgut Asker Hastanesine hangi Otobüs gider?

  Bu Otobüs hatları Etimesgut Askeri Hava Hastanesi yakınından geçiyor: 511, 517, 521, 524, 530, 612, 632, 641.

  You might be interested:  Ankara Haymana Nasıl Bir Yer?

  Ankara Etimesgut Devlet Hastanesi Başhekimi kimdir?

  Etimesgut Devlet Hastanesi’nde Başhekim Değişikliği. Etimesgut Devlet Hastanesi Başhekimi Osman Acar’ın yerine Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Başhekimi Mustafa Hamidullah Türkkanı getirildi.

  Etimesguta metro ile nasıl gidilir?

  Metro ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmayan Etimesgut’a; Kızılay Metrosu ile Kızılay durağında indikten sonra, 530-5 no’lu otobüs hattına ve Etimesgut dolmuşlarına aktarma yapılarak da ulaşım sağlanabilmektedir.

  Ceylan Hastanesi hangi metro istasyonunda?

  Ceylan International Hospital konumuna en yakın duraklar: Emek İstasyonu Peron 2 130 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesinde. Emek İstasyonu Peron 1 159 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesinde.

  Devlet Hastanesi hafta sonu açık mı?

  Devlet hastanelerinde poliklinikler hafta sonları (Cumartesi – Pazar) çalışmamaktadır. Herhangi bir rahatsızlık yaşamanız durumunda hastanelerin 24 saat düzeniyle haftanın 7 günü çalışan acil servislerine giderek muayene olabilirsiniz.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.