Ankara Hacettepe Hastanesi Hangi Semtte?

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Sıhhiye’deki Hacettepe Üniversitesi Merkez Kampüsü’ndedir.
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesi hangi semtte? Semt /Mahalle olarak Hacettepe Mh. ve Altındağ ilçesine bağlıdır. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi haritası Ankara ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesi hangi semtte?

Hacettepe, Ankara’nın Altındağ ilçesine bağlı bir mahalledir. Sıhhiye ve Samanpazarı semtleri içinde yer alır. Şehir merkezinde yer aldığından, sınırlarında çok sayıda kamu, sağlık ve eğitim kurumu yer alır.

Hacettepe Hastanesi hangi metro durağı?

Çankaya bölgesinde bulunan Hacettepe Hastanesi konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Sıhhiye durak, Çankaya içindeki Hacettepe Hastanesi konumuna en yakındır.

Hacettepe Üniversitesi hangi ilçeye bağlı?

Hacettepe Üniversitesi. Sıhhiye yerleşkesi, Ankara’nın ilk yerleşim bölgesi olan Ulus semti ile Hamamönü semtleri arasındaki bölgede yer almaktadır.

Hacettepe hastanesine hangi dolmuş gider?

Yürümeyi tercih etmezseniz, Hacettepe Erişkin Hastanesi ve Hacettepe İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi için ANKARAY’ın Kolej durağında indikten sonra Seyranbağları-Ulus dolmuşlarına Ulus yönüne olmak üzere binebilirsiniz. ANKARAY AŞTİ’den her gün 06:15-23:45 saatleri arasında çalışmaktadır.

You might be interested:  Ankara Ato Kitap Fuarı Nerede?

Ankara Hacettepe Üniversitesi Hastanesi özel mi?

Hacettepe Üniversitesi JCI standartlarında sağlık hizmeti veren Türkiye’deki ilk kamu kuruluşudur.

Hacettepe Hastanesi hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Hacettepe Hastanesi yakınından geçiyor: 255, 266, 266-2, 268, 436, 438.

Hacettepe Hastanesi hangi bölümler var?

 • Erişkin Hastanesi. Kulak Burun Boğaz. Çocuk Hastanesi. Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Onkoloji Hastanesi. Medikal Onkoloji.
 • Benim Hacettepem. Online Randevu.
 • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesine Nasıl Gidilir?

  Çankaya bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 277, 334, 338, 350, 351, 353, 355, 357, 375.
  2. Metro: M1-M2-M3.

  Hacettepe ye nasıl gidilir?

  (M2) ANKARA METROSU-2 (KIZILAY- ÇAYYOLU) ile Beytepe Yerleşkesine ulaşım sağlanabilir. Metrodan Beytepe durağında indikten sonra, Beytepe Köprüsü üzerinde bulunan Beytepe otobüs durağından yerleşkemizden hareket eden “BEYTEPE METRO İSTASYONU – BEYTEPE KAMPÜSÜ” otobüsleri ile yerleşkemize ulaşmak mümkündür.

  Ankara Hacettepe Üniversitesi kaçıncı sırada?

  Hacettepe Üniversitesi, URAP tarafından hazırlanan ve akademik performansı en yüksek 3.000 üniversiteyi kapsayan 2021-2022 dünya üniversiteleri sıralamasında 524., Türk üniversiteleri arasında ise 1. sırada yer aldı.

  Ankara Gazi Üniversitesi hangi semtte?

  Ankara’nın Yenimahalle ilçesine bağlı bir mahalle. Atatürk Orman Çiftliği semtini oluşturan üç mahalleden biridir.

  Kızılaydan Hacettepeye nasıl gidilir?

  Kızılay’dan Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü’ne gitmek için en kısa rotada; Kızılay durağına yaklaşık 7 dakika yürüdükten sonra bu noktadan 193 numaralı otobüse binilir ve Ahlatlıbel durağında inilir. Buradan 175 numaralı otobüse aktarma yapılır ve otobüsten Hacettepe Üniversitesi durağında inilir.

  Hacettepe Üniversitesi Hastanesi nasıl randevu alınır?

  Fakültemizde hasta muayene ve tedavileri, randevu sistemi ile yürütülmektedir. 444 4 444 nolu çağrı merkezi hattımızdan veya http://www.hastane.hacettepe.edu.tr/ web sayfamızdan online randevu alabilirsiniz.

  You might be interested:  Ankara Bursa Nasıl Gidilir?

  Hacettepe Üniversitesi nerede oluyor?

  Hacettepe Üniversitesi (HÜ), 8 Temmuz 1967 tarihinde, 892 sayılı kanun ile Türkiye Cumhuriyeti’nin başkenti Ankara’da kurulmuş olan bir devlet üniversitesidir. Merkez kampüsü Sıhhiye’de, en büyük yerleşimi ise Beytepe Kampüsü’nde olan üniversitenin toplamda beş adet yerleşkesi bulunmaktadır.

  Istanbul Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi nerede?

  Hacettepe Tıp Merkezi Sıhhiye Yerleşkesi’nde (Merkez Yerleşke) 210.238 m²’lik alan üzerinde kurulmuştur. Prof. Dr.

  Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi
  Kuruluş 1963
  Eğitim dil(ler)i Türkçe, İngilizce
  Bağlılık Hacettepe Üniversitesi
  Dekan Prof. Dr. Deniz Demiryürek

  Ankara Hacettepe Hastanesi hangi bölümler var?

 • Erişkin Hastanesi. Kulak Burun Boğaz. Çocuk Hastanesi. Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Onkoloji Hastanesi. Medikal Onkoloji.
 • Benim Hacettepem. Online Randevu.
 • Istanbul’da Hacettepe hastanesi var mı?

  Istanbul Hacettepe Üniversitesi Araştırma Hastanesi konumuna en yakın duraklar: Mimar Sinan Anadolu Lisesi 239 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesinde. Gazanfer Bilge Bulvarı 317 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesinde. Yeni Cuma 335 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesinde.

  Hacettepe ye nasıl gidilir?

  (M2) ANKARA METROSU-2 (KIZILAY- ÇAYYOLU) ile Beytepe Yerleşkesine ulaşım sağlanabilir. Metrodan Beytepe durağında indikten sonra, Beytepe Köprüsü üzerinde bulunan Beytepe otobüs durağından yerleşkemizden hareket eden “BEYTEPE METRO İSTASYONU – BEYTEPE KAMPÜSÜ” otobüsleri ile yerleşkemize ulaşmak mümkündür.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.