Ankara Il Saglik Muduru Kim?

Millet Bahçesi’nde kurulan ‘sağlık sokağı’nda bir açıklama yapan Ankara İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Zülfikar Akelma, “Geldiğimiz noktada şu anda Ankara ’nın gerek aşılama, gerek filyasyon çalışmaları, gerekse yoğun bakımda takip edilen hastalar ile denge durumundayız.
Ancak yaşanan son gelişmelerde Doç. Dr. Mustafa Sırrı KOTANOĞLU’nun 1 hafta kadar vekaleten Ankara İl Sağlık Müdürü olarak görevi yürütmesinin ardından dün akşam saatlerinde son dakika gelişmesi yaşandı. GÖLBAŞI ŞEHİT AHMET ÖZSOY DEVLET HASTANESİ Başhekim Yardımcısı olarak görev yapan Ali Niyazi KURTCEBE Ankara’nın yeni Sağlık Müdürü oldu.

Ankara il sağlık müdürü kim oldu 2022?

Ankara İlk Sağlık Müdürü Doç. Dr. Zülfikar Akelma, Kamu Hastaneleri Genel Müdürü görevine getirilirken yerine yeni bir isim atandı. Yeni atan isim ise Rahmi Kılıç oldu.

Ankara il sağlık müdür?

İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. Ali Niyazi Kurtcebe, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr.

Ankara il sağlık müdürü ne zaman değişti?

2013 yılında Ankara Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi’ne Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzman Tabibi olarak atandı. 2016 yılında Ankara Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi’ne Başhekim Yardımcısı oldu. 21 Nisan 2022’de Ankara İl Sağlık Müdürü olarak göreve başladı.

You might be interested:  Ankara Kart Öğretmen Ne Kadar?

Ankara il Sağlık Müdürü nereli?

Ankara’nın yeni Sağlık Müdürü aslan Kayserili isim oldu.

Doç. Dr. Zülfikar Akelma’nın Kamu Hastaneleri Genel Müdürü olmasının ardından Ankara İl Sağlık Müdürlüğü görevine eski Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Prof. Dr.

Dr Ali niyazı Kurtcebe kimdir?

Ali Niyazi Kurtcebe 1977 Denizli Tavas doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Tavas ilçesinde tamamladı. 2000 yılında Tıp Fakültesinden mezun olan Kurtcebe Başkent Üniversitesi’nde uzmanlığını tamamlayarak Ankara’da Fizik Tedavi Uzamanı hizmeti vermeye başladı. Tokat Reşadiye’de Başhekim olarak görev yaptı.

Doç Dr Ahmet Zülfikar Akelma kimdir?

A. Zülfikar AKELMA KİMDİR? 1978 yılında Çermik’te doğdu. İlk ve orta öğrenimi Şanlıurfa’da tamamladı.2003 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2008 yılında Çocuk ve Sağlığı ve Hastalıkları, 2013 yılında Çocuk İmmünolojisi ve Alerjik Hastalıkları yan dal uzmanlık eğitimlerini tamamladı.

İl sağlık Müdürlüğü kime bağlı?

Bakanlığın taşra teşkilatı il ve ilçe sağlık müdürlüğü ile sağlık tesislerinden oluşur. Sağlık tesislerinden, hastaneler müdürlüğe, diğer tesisler ise ilgisine göre il sağlık müdürlüğü veya ilçe sağlık müdürlüğüne bağlıdır. 1. Her ilde kurulan müdürlükler, Bakanlığın ildeki yönetim görevini yerine getirir.

Prof Dr Rahmi Kılıç kimdir?

Ocak 2018 Tarihinde Sağlık Bakanlığı Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği görevine başlayan Prof. Dr. Rahmi KILIÇ, 18 Ekim 2018 Tarihinde Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürü olarak atanmış olup, evli ve 1 çocuk babasıdır.

Sağlık müdürü ne iş yapar?

Sağlık hizmeti ile ilgili her türlü başvuru ve şikayeti değerlendirmek ve sonuçlandırmak. Laboratuvar ve müesseselerin açılış iş ve işlemlerini yürütmek. İşyerlerinin sağlık birimlerinin durumlarını saptamak, değerlendirmek, kayıtlarını tutmak ve mevzuat doğrultusunda gerekli işlemleri yapmak.

Zülfikar Akelma Ne doktoru?

Çocuk sağlığı ve hastalıkları, Çocuk alerjisi.

You might be interested:  Ramazan Pidesi Ne Kadar Ankara?

Ahmet Zülfikar Akelma kimdir nerelidir?

Zülfikar Akelma, 1978 yılında Diyarbakır’ın Çermik ilçesinde dünyaya geldi. İlkokulu Siverek Şair İbrahim Rafet İlkokulu, ortaokulu Siverek İmam Hatip Ortaokulu, liseyi ise Şanlıurfa İmam Hatip Lisesi’nde okudu. 1997 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanan Akelma, 2003 yılında mezun oldu.

Dr Mustafa kotanoğlu kimdir?

Kamu Hastaneler Genel Müdür Yardımcısı olarak uzun zaman görev yapan en son Ankara Hastanesinde Başhekim Yardımcısı olarak çalışan Mustafa Sırrı Kotanoğlu Ankara İl Sağlık Müdürlüğünde Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı olarak ataması yapıldı.

Ankara Hastanesi Başhekimi kim oldu?

Reşat BAHAT – 15 Haziran 2022.

Adem Kucur kim?

KARAMAN (İHA) – Karaman İl Sağlık Müdürü Mustafa Özyörük’ün Konya Beyhekim Bölge Hastanesi Başhekim Yardımcılığına atanmasının ardından boşalan il müdürlüğü görevine getirilen Kahramanmaraş Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Adem Kucur görevine başladı.

Dr Ümit Murat Parpucu kimdir?

1968 Ankara doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimlerimi ülkemizin muhtelif şehirlerinde tamamladıktan sonra 1985 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne girdim.

Ahmet Zülfikar Akelma kimdir nerelidir?

Zülfikar Akelma, 1978 yılında Diyarbakır’ın Çermik ilçesinde dünyaya geldi. İlkokulu Siverek Şair İbrahim Rafet İlkokulu, ortaokulu Siverek İmam Hatip Ortaokulu, liseyi ise Şanlıurfa İmam Hatip Lisesi’nde okudu. 1997 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanan Akelma, 2003 yılında mezun oldu.

Dr Ümit Murat Parpucu kimdir?

1968 Ankara doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimlerimi ülkemizin muhtelif şehirlerinde tamamladıktan sonra 1985 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne girdim.

Ishak Şan kimdir?

Adıyaman’lı olan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 5 kişilik yakın doktor ekibinden biri olan Yrd. Doç. Dr. Ishak Şan, Ankara İl Sağlık Müdürlüğü’ne Acil Sağlık Hizmetleri Başkanı olarak ataması yapıldı.

You might be interested:  Ankara Öğrenci Abonman Nasıl Yapılır?

Doç Dr Ramazan Kocaaslan kimdir?

Kafkas Üniversitesi Üroloji Bölümü’nde öğretim üyeliği yapan Kocaaslan, son olarak Dekan Yardımcılığı görevini bırakarak Derince’ye geldi. Kocaeli’deki Hastane Yöneticileri arasında en genci olan 36 yaşındaki Yrd.Doç.Dr.Ramazan Kocaaslan, evli ve 3 çocuk babası.

Leave a Reply

Your email address will not be published.