Ankara Il Sağlık Müdürü Kim Oldu 2017?

Aslen Kayseri Tavlusunlu olan Prof. Dr. Rahmi KILIÇ Ankara İl Sağlık Müdürü Oldu! Doç. Dr. Zülfikar Akelma’nın Kamu Hastaneleri Genel Müdürü olmasının ardından Ankara İl Sağlık Müdürlüğü görevine eski Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Prof. Dr. Rahmi Kılıç getirildi.
Ankara İl Sağlık Müdürü Prof.Dr. Özkan Ünal 2015-2017 yılları arasında Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Başhekim ve Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesinde öğretim üyesi olarak çalıştıktan sonra 21.12.2017 tarihinde Ankara İl Sağlık Müdürü olarak atandı.
Ankara İlk Sağlık Müdürü Doç. Dr. Zülfikar Akelma, Kamu Hastaneleri Genel Müdürü görevine getirilirken yerine yeni bir isim atandı. Yeni atan isim ise Rahmi Kılıç oldu. Peki, Ankara İl Sağlık Müdürü kim, Rahmi Kılıç kimdir, nerelidir?

Ankara il sağlık müdürü kim oldu?

İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. Ali Niyazi Kurtcebe, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr.

Ankara il sağlık müdürü ne zaman değişti?

2013 yılında Ankara Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi’ne Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzman Tabibi olarak atandı. 2016 yılında Ankara Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi’ne Başhekim Yardımcısı oldu. 21 Nisan 2022’de Ankara İl Sağlık Müdürü olarak göreve başladı.

Zübeyir Dedeoğlu kimdir?

Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkanı olan Zübeyir DEDEOĞLU, Çevre Mühendisi (Msc), İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı ve hali hazırda Hacettepe Üniversitesi Sosyal Hizmet Doktora Öğrencisidir. DEDEOĞLU, uzun zamandır TBMM Hastanesinde İdari ve Mali İşler Müdürü olarak görev yapıyordu.

You might be interested:  Ankara Simiti Nasıl Yapılır?

Dr Ali Niyazi Kurtcebe kimdir?

Ali Niyazi Kurtcebe 1977 Denizli Tavas doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Tavas ilçesinde tamamladı. 2000 yılında Tıp Fakültesinden mezun olan Kurtcebe Başkent Üniversitesi’nde uzmanlığını tamamlayarak Ankara’da Fizik Tedavi Uzamanı hizmeti vermeye başladı. Tokat Reşadiye’de Başhekim olarak görev yaptı.

Ahmet Zülfikar Akelma kimdir nerelidir?

Zülfikar Akelma, 1978 yılında Diyarbakır’ın Çermik ilçesinde dünyaya geldi. İlkokulu Siverek Şair İbrahim Rafet İlkokulu, ortaokulu Siverek İmam Hatip Ortaokulu, liseyi ise Şanlıurfa İmam Hatip Lisesi’nde okudu. 1997 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanan Akelma, 2003 yılında mezun oldu.

Ankara Hastanesi Başhekimi kim oldu?

Reşat BAHAT – 15 Haziran 2022.

Prof Dr Zülfikar Akelma kimdir?

A. Zülfikar AKELMA KİMDİR? 1978 yılında Çermik’te doğdu. İlk ve orta öğrenimi Şanlıurfa’da tamamladı.2003 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2008 yılında Çocuk ve Sağlığı ve Hastalıkları, 2013 yılında Çocuk İmmünolojisi ve Alerjik Hastalıkları yan dal uzmanlık eğitimlerini tamamladı.

Zülfikar Akelma Ne doktoru?

Çocuk sağlığı ve hastalıkları, Çocuk alerjisi.

Doç Dr Ahmet Zülfikar Akelma kimdir?

A. Zülfikar AKELMA KİMDİR? 1978 yılında Çermik’te doğdu. İlk ve orta öğrenimi Şanlıurfa’da tamamladı.2003 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2008 yılında Çocuk ve Sağlığı ve Hastalıkları, 2013 yılında Çocuk İmmünolojisi ve Alerjik Hastalıkları yan dal uzmanlık eğitimlerini tamamladı.

Doç Dr Ramazan Kocaaslan kimdir?

Kafkas Üniversitesi Üroloji Bölümü’nde öğretim üyeliği yapan Kocaaslan, son olarak Dekan Yardımcılığı görevini bırakarak Derince’ye geldi. Kocaeli’deki Hastane Yöneticileri arasında en genci olan 36 yaşındaki Yrd.Doç.Dr.Ramazan Kocaaslan, evli ve 3 çocuk babası.

Prof Dr Rahmi Kılıç nereli?

Rahmi KILIÇ 1966 Yılında Ankara’da doğdu. 1989 Yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 1989 Yılında Sivas Suşehri Esenyaka Sağlık Ocağında mecburi hizmetini gerçekleştirdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.