Ankara Il Sağlık Müdürü Kim Oldu?

İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. Ali Niyazi Kurtcebe, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr.

Ankara il sağlık müdürü kim oldu 2022?

Dr. Rahmi Kılıç getirildi. Kılıç, Akelma’dan önce Kamu Hastaneleri Genel Müdürü görevini üstleniyordu.

Ankara il sağlık müdürü ne zaman değişti?

2013 yılında Ankara Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi’ne Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzman Tabibi olarak atandı. 2016 yılında Ankara Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi’ne Başhekim Yardımcısı oldu. 21 Nisan 2022’de Ankara İl Sağlık Müdürü olarak göreve başladı.

Ankara il Sağlık Müdürlüğüne kim atandı?

Prof. Dr. Mehmet Gülüm’den boşalan Ankara İl Sağlık Müdürlüğü koltuğuna akşam saatlerinde Doç.Dr.Ahmet Zülfikar AKELMA atandı. Ankara Dr.Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr.Ahmet Zülfikar AKELMA yeni Ankara İl Sağlık Müdürü oldu.

Dr Ali Niyazi Kurtcebe kimdir?

Ali Niyazi Kurtcebe 1977 Denizli Tavas doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Tavas ilçesinde tamamladı. 2000 yılında Tıp Fakültesinden mezun olan Kurtcebe Başkent Üniversitesi’nde uzmanlığını tamamlayarak Ankara’da Fizik Tedavi Uzamanı hizmeti vermeye başladı. Tokat Reşadiye’de Başhekim olarak görev yaptı.

You might be interested:  Ankara Sosyete Pazarları Ne Zaman Açılacak?

Ankara Hastanesi Başhekimi kim oldu?

Reşat BAHAT – 15 Haziran 2022.

Ahmet Zülfikar Akelma kimdir nerelidir?

Zülfikar Akelma, 1978 yılında Diyarbakır’ın Çermik ilçesinde dünyaya geldi. İlkokulu Siverek Şair İbrahim Rafet İlkokulu, ortaokulu Siverek İmam Hatip Ortaokulu, liseyi ise Şanlıurfa İmam Hatip Lisesi’nde okudu. 1997 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanan Akelma, 2003 yılında mezun oldu.

Ankara eski il sağlık müdürü kim?

Zülfikar Akelma’nın Kamu Hastaneleri Genel Müdürü olmasının ardından Ankara İl Sağlık Müdürlüğü görevine eski Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Prof. Dr. Rahmi Kılıç getirildi.

Il Sağlık Müdürlüğü kime bağlı?

Bakanlığın taşra teşkilatı il ve ilçe sağlık müdürlüğü ile sağlık tesislerinden oluşur. Sağlık tesislerinden, hastaneler müdürlüğe, diğer tesisler ise ilgisine göre il sağlık müdürlüğü veya ilçe sağlık müdürlüğüne bağlıdır. 1. Her ilde kurulan müdürlükler, Bakanlığın ildeki yönetim görevini yerine getirir.

Prof Dr Zülfikar Akelma kimdir?

A. Zülfikar AKELMA KİMDİR? 1978 yılında Çermik’te doğdu. İlk ve orta öğrenimi Şanlıurfa’da tamamladı.2003 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2008 yılında Çocuk ve Sağlığı ve Hastalıkları, 2013 yılında Çocuk İmmünolojisi ve Alerjik Hastalıkları yan dal uzmanlık eğitimlerini tamamladı.

Ankara Sağlık il müdür?

İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. Ali Niyazi Kurtcebe, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr.

Prof Dr Rahmi Kılıç nereli?

1966 Yılında Ankara’da doğdu. 1989 Yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 1989 Yılında Sivas Suşehri Esenyaka Sağlık Ocağında mecburi hizmetini gerçekleştirdi.

Doç Dr Mustafa Sırrı kotanoğlu kimdir?

Kamu Hastaneler Genel Müdür Yardımcısı olarak uzun zaman görev yapan en son Ankara Hastanesinde Başhekim Yardımcısı olarak çalışan Mustafa Sırrı Kotanoğlu Ankara İl Sağlık Müdürlüğünde Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı olarak ataması yapıldı.

You might be interested:  Ankara Bayram Namazı Nasıl Kılınır?

Ankara il sağlık müdür?

İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. Ali Niyazi Kurtcebe, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (YBÜ) Tıp Fakültesi’nin 2021-2022 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni’ne katıldı.

Doç Dr Mustafa Sırrı kotanoğlu kimdir?

Kamu Hastaneler Genel Müdür Yardımcısı olarak uzun zaman görev yapan en son Ankara Hastanesinde Başhekim Yardımcısı olarak çalışan Mustafa Sırrı Kotanoğlu Ankara İl Sağlık Müdürlüğünde Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı olarak ataması yapıldı.

Doç Dr Ramazan Kocaaslan kimdir?

Kafkas Üniversitesi Üroloji Bölümü’nde öğretim üyeliği yapan Kocaaslan, son olarak Dekan Yardımcılığı görevini bırakarak Derince’ye geldi. Kocaeli’deki Hastane Yöneticileri arasında en genci olan 36 yaşındaki Yrd.Doç.Dr.Ramazan Kocaaslan, evli ve 3 çocuk babası.

Dr Ümit Murat Parpucu kimdir?

1968 Ankara doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimlerimi ülkemizin muhtelif şehirlerinde tamamladıktan sonra 1985 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne girdim.

Leave a Reply

Your email address will not be published.