Ankara Il Sağlık Müdürü Kim?

Kamu Hastaneleri Genel Müdürü olarak Zülfikar Akelma’nın atanmasının ardından Ankara İl Sağlık Müdürlüğü görevine Uzm.Dr. Ali Niyazi KURTCEBE getirildi. Atamalar 21.04.2022, 09:00 21.04.2022, 09:21 Cansu Polat
Ankara il sağlık Müdürlüğüne kim atandı? Prof. Dr. Mehmet Gülüm’den boşalan Ankara İl Sağlık Müdürlüğü koltuğuna akşam saatlerinde Doç.Dr.Ahmet Zülfikar AKELMA atandı. Ankara Dr.Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr.Ahmet Zülfikar AKELMA yeni Ankara İl Sağlık Müdürü oldu.

Ankara il sağlık müdürlüğü kim oldu?

Ankara İlk Sağlık Müdürü Doç. Dr. Zülfikar Akelma, Kamu Hastaneleri Genel Müdürü görevine getirilirken yerine yeni bir isim atandı. Yeni atan isim ise Rahmi Kılıç oldu.

Ankara il sağlık müdürü kim 2022?

Zülfikar Akelma Yönetiminde, Eğitim ve Araştırma Hastanelerimizin Başhekimleri İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Zülfikar Akelma, Etlik Şehir Hastanesi İdari Bina İnşaatında İncelemelerde

Ankara il Sağlık Müdürü nereli?

ANKARA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

1977 yılında Denizli ili Tavas ilçesinde dünyaya geldi. 1994 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine başladı. 2000 yılında Tokat Reşadiye Devlet Hastanesi’nde göreve başladı.

You might be interested:  Ankara Kyk Yedek Sırası Ne Zaman Gelir?

Ankara eski il sağlık müdürü kim?

Zülfikar Akelma’nın Kamu Hastaneleri Genel Müdürü olmasının ardından Ankara İl Sağlık Müdürlüğü görevine eski Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Prof. Dr. Rahmi Kılıç getirildi.

Prof Dr Zülfikar Akelma kimdir?

A. Zülfikar AKELMA KİMDİR? 1978 yılında Çermik’te doğdu. İlk ve orta öğrenimi Şanlıurfa’da tamamladı.2003 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2008 yılında Çocuk ve Sağlığı ve Hastalıkları, 2013 yılında Çocuk İmmünolojisi ve Alerjik Hastalıkları yan dal uzmanlık eğitimlerini tamamladı.

Zülfikar Akelma nerelidir?

Zülfikar Akelma, 1978 yılında Diyarbakır’ın Çermik ilçesinde dünyaya geldi. İlkokulu Siverek Şair İbrahim Rafet İlkokulu, ortaokulu Siverek İmam Hatip Ortaokulu, liseyi ise Şanlıurfa İmam Hatip Lisesi’nde okudu. 1997 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanan Akelma, 2003 yılında mezun oldu.

Dr Ali niyazı Kurtcebe kimdir?

Ali Niyazi Kurtcebe, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon uzmanıdır. Ankara Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesinde Başhekim Yardımcısı olarak görev yaptı.

Dr Mustafa kotanoğlu kimdir?

Kamu Hastaneler Genel Müdür Yardımcısı olarak uzun zaman görev yapan en son Ankara Hastanesinde Başhekim Yardımcısı olarak çalışan Mustafa Sırrı Kotanoğlu Ankara İl Sağlık Müdürlüğünde Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı olarak ataması yapıldı.

Prof Dr Rahmi Kılıç nereli?

1966 Yılında Ankara’da doğdu. 1989 Yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 1989 Yılında Sivas Suşehri Esenyaka Sağlık Ocağında mecburi hizmetini gerçekleştirdi.

Ankara Hastanesi Başhekimi kim oldu?

Reşat BAHAT – 15 Haziran 2022.

Adem Kucur kim?

KARAMAN (İHA) – Karaman İl Sağlık Müdürü Mustafa Özyörük’ün Konya Beyhekim Bölge Hastanesi Başhekim Yardımcılığına atanmasının ardından boşalan il müdürlüğü görevine getirilen Kahramanmaraş Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Adem Kucur görevine başladı.

Il sağlık müdürlüğü ne iş yapar?

Sağlık hizmeti ile ilgili her türlü başvuru ve şikayeti değerlendirmek ve sonuçlandırmak. Laboratuvar ve müesseselerin açılış iş ve işlemlerini yürütmek. İşyerlerinin sağlık birimlerinin durumlarını saptamak, değerlendirmek, kayıtlarını tutmak ve mevzuat doğrultusunda gerekli işlemleri yapmak.

You might be interested:  Ankara Oto Pazarı Nerede 2021?

Il Sağlık Müdürlüğü kime bağlı?

Bakanlığın taşra teşkilatı il ve ilçe sağlık müdürlüğü ile sağlık tesislerinden oluşur. Sağlık tesislerinden, hastaneler müdürlüğe, diğer tesisler ise ilgisine göre il sağlık müdürlüğü veya ilçe sağlık müdürlüğüne bağlıdır. 1. Her ilde kurulan müdürlükler, Bakanlığın ildeki yönetim görevini yerine getirir.

Il sağlık müdürü kim olabilir?

Madde 42- (4) İl ve ilçe sağlık müdürünün tabip olması; il sağlık müdürü, başkan, başkan yardımcısı, başhekim ve müdürlerin kamu veya özel sektörde en az beş yıl, ilçe sağlık müdürü, uzman ve müdür yardımcılarının ise en az üç yıl iş tecrübesine sahip bulunması gerekir.

Kamu Hastaneleri Genel Müdürü kim oldu?

2021 yılında Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü’nde Prof.Dr. Hilmi Ataseven’in yerine Dr. Avni Uygar Seyhan’ın ataması yapılmıştı.

Dr Ali Niyazi Kurtcebe kimdir?

Ali Niyazi Kurtcebe 1977 Denizli Tavas doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Tavas ilçesinde tamamladı. 2000 yılında Tıp Fakültesinden mezun olan Kurtcebe Başkent Üniversitesi’nde uzmanlığını tamamlayarak Ankara’da Fizik Tedavi Uzamanı hizmeti vermeye başladı. Tokat Reşadiye’de Başhekim olarak görev yaptı.

Dr Ümit Murat Parpucu kimdir?

1968 Ankara doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimlerimi ülkemizin muhtelif şehirlerinde tamamladıktan sonra 1985 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne girdim.

Doç Dr Ramazan Kocaaslan kimdir?

Kafkas Üniversitesi Üroloji Bölümü’nde öğretim üyeliği yapan Kocaaslan, son olarak Dekan Yardımcılığı görevini bırakarak Derince’ye geldi. Kocaeli’deki Hastane Yöneticileri arasında en genci olan 36 yaşındaki Yrd.Doç.Dr.Ramazan Kocaaslan, evli ve 3 çocuk babası.

Doç Dr Mustafa Sırrı kotanoğlu kimdir?

Kamu Hastaneler Genel Müdür Yardımcısı olarak uzun zaman görev yapan en son Ankara Hastanesinde Başhekim Yardımcısı olarak çalışan Mustafa Sırrı Kotanoğlu Ankara İl Sağlık Müdürlüğünde Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı olarak ataması yapıldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.