Ankara Incek Nasıl Bir Yer?

incek gibi yerler insanın gözüne bahar ve yaz aylarında çok güzel gelir fakat sonbahar ve kış ıssızdır.çoğunlukla müsatakil villalar mevcut.orta gelirliye göre değil.doğalgaz parası yetiştiremeyiz.kışın şehirmerkezleri daha caziptir.
Ankara’nın Gölbaşı ilçesine bağlı bir semt olan İncek’in düğün salonları arasında en popülerleri fiyatları ve öne çıkan özellikleri ile incelediğimiz yazımıza hoş geldin! İncek, Ankara’nın son zamanlarda en çok gelişmekte olan bir bölgesi.

Incekte neler var?

İçinde göletler, yürüyüş alanları, kafeler, köy evleri, çocuk oyun alanları, değirmenler, taş yollar, köy çeşmesi, piknik alanları yer alacak. Ayrıca tenis kortu, basketbol sahası ve koşu parkuru da olacak. Özellikle çocuklar için doğal, sağlıklı, sürdürülebilir yaşam alanları olacak.

Ankara incek nereye yakın?

Ankara iline 22 km, Gölbaşı ilçesine 10 km uzaklıktadır.

Incek Vista kaç katlı?

Özçelik İnşaat ve Pelit ortaklığı imzası taşıyan Vista İncek projesi 36 katlı tek blokta 222 daireden oluşuyor. Projenin hemen altında 54 ticari birimden oluşan bir alışveriş noktası yer alıyor.

Incek Kızılay arası kaç km?

Metro, Ankaray ve Teleferik hatlarımızın ilk ve son sefer saatlerini görmek için tıklayınız

Hat No : 193
Hat Adı : OPERA-KIZILAY-İNCEK TOKİ
Kalkış Yeri : DOĞANBEY MH.ATATÜRK BLV.ALTINDAĞ/ANKARA
Varış Yeri : ANAFARTALAR MH.ATATÜRK BLV.ALTINDAĞ/ANKARA
Mesafesi : 64 km
You might be interested:  Ankara Alman Konsolosluğu Nerede?

Incek hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İncek yakınından geçiyor: 192, 193, 194, 301.

Ankara Çayyolu hangi ilçeye bağlı?

Çayyolu Ankara ilinde yer almakta olup, Çayyolu Çankaya ilçesine bağlıdır.Çayyolu haritası konumu ise 39° 51′ 39.1608” Kuzey ve 32° 43′ 25.9032” Doğu gps koordinatlarıdır. Çayyolu bağlı olduğu Çankaya ilçe merkezine 17 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Ümitköy ilçe olarak nereye bağlı?

Ümitköy Mahallesi Ankara ilinde yer almakta olup, Çayyolu/Ümitköy semtinde bulunan Ümitköy Mahallesi Yenimahalle ilçesine bağlıdır.Ümitköy Mahallesi haritası konumu ise 39° 57′ 36.3132” Kuzey ve 32° 48′ 31.5684” Doğu gps koordinatlarıdır.

Incek dolmuşu var mı?

191, 192, 193, 194 ve 584 numaralı otobüsler ile ulaşım sağlanabilen semttir, ankara’da. mevlana bulvarı üzerinde ankamall ile il emniyet müdürlüğü arasındaki büfenin önünden incek dolmuşu geçer.

Incek Kızılay arası kaç dk?

193 (Opera-Kızılay-İncek Toki / Ring), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 193 hattında 101 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 161 dakika.

Incek Ankara arası kaç kilometre?

Haritası, Yol Tarifi Planlama, Nasıl Gidilir Öğrenme, gölbaşı ankara – incek Arası Mesafe Kaç Km 19,8 km gölbaşı ankara incek Arası Arabayla Kaç Saat Sürer: 19 dakika Sürer.

Ankara incek otobüsleri nereden kalkıyor?

191, 192, 193, 194 ve 584 numaralı otobüsler ile ulaşım sağlanabilen semttir, ankara’da. mevlana bulvarı üzerinde ankamall ile il emniyet müdürlüğü arasındaki büfenin önünden incek dolmuşu geçer.

Budak Town hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Budak Sofrası yakınından geçiyor: 227, 281.

Lösante Hastanesi nasıl gidilir?

TAKSİ

  1. Ulus-Sıhhıye güzergahından yaklaşık 30-35 dk’lık bir taksi (yaklaşık 75-80 TL) yolculuğu ile hastaneye ulaşım sağlanabilir.
  2. Kızılay Meydanından yaklaşık 30-35 dk’lık bir taksi (yaklaşık 75-80 TL) yolculuğu ile hastaneye ulaşım sağlanabilir.
You might be interested:  Ankara Balmumu Müzesi Nerede?

Incek posta kodu nedir?

Posta Kodu 6830. İncek Mah. adresine gönderilen kargolarda adres kısımlarına eklenen posta kodu ile gönderilen gönderimler adrese daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.