Ankara Istanbul Paralı Yol Ne Kadar?

İstanbul’dan Ankara’ya Anadolu Otoyolu üzerinden otomobille seyahat etmek isteyenlerin ödemesi gereken toplam otoyol ücreti 30 TL.
İstanbul ankara otoban ücreti ne kadar? İstanbul ‘dan Ankara ‘ya Anadolu Otoyolu üzerinden otomobille seyahat etmek isteyenlerin ödemesi gereken toplam otoyol ücreti 30 TL. Kuzey Marmara otoyolu geçiş ücreti ne kadar? Otoyol Geçiş Ücretleri 2022 03-Jan-2022 İstanbul İzmir paralı yol ne kadar? 1. sınıf araçlar 367 TL ödeyecek.

2022 Ankara İstanbul otoban ücreti ne kadar?

Ankara – İstanbul otoyolu ücreti 30 TL olarak belirlenmiştir. Ankara – İstanbul otoyolu diğer adı ile Anadolu Otoyolu’dur. Ankara – İstanbul otoyolu 450 km uzunluğundadır. Otomobiller bu yolu 4 saat 15 dakikada tamamlamaktadır.

HGS ücreti ne kadar 2022?

HGS ürün satış ve bakiye yükleme işlemleri PTT işyerleri, anlaşmalı GSM şirketleri, anlaşmalı bayilikler, anlaşmalı petrol şirketleri ve anlaşmalı bankalar aracılığıyla yapılıyor. PTT işyerleri tarafından satılan HGS ürünlerinden etiket ücreti 15 TL, kart tipi etiket ücreti ise 30 TL.

You might be interested:  Ankara Tokat Otobüs Bileti Ne Kadar?

Otoban geçiş ücreti ne kadar?

Tek yön olarak hesaplanan geçiş ücretleri 1. sınıf araçlar için 53 TL, 2. sınıf araçlar için ise 79,5 TL olarak değişiyor. Gece tarifesi için ise bu ücretler 1. sınıf araçlarda 26,50 TL, 2. sınıf araçlarda ise 39,75 TL oluyor.

Bolu Tüneli geçiş ücreti ne kadar 2022?

Bu bakımdan Bolu tüneli geçiş ücretini öğrenebilir ve buna göre rahatlıkla geçebilirsiniz. Bolu tüneli geçiş ücreti 2022 – Bolu tüneli geçiş ücreti ne kadar ve kaç lira detaylarıyla derledik. Bolu tüneli geçiş ücreti Kaynaşlı çıkışından çıkıldığında 23,25 TL, Abant’tan çıkıldığında ise 39,50 TL olarak belirlenmiştir.

Ankara İstanbul hangi otoyol?

Otoyol 4 ( ), diğer adıyla Anadolu Otoyolu, Türkiye’nin en büyük şehri olan İstanbul ile başkenti Ankara’yı birbirine bağlayan otoyoldur.

HGS ne kadar para kesiyor?

PTT işyerleri tarafından satılan HGS ürünlerinden yapışkan tipi etiket bedeli 15 TL, kart tipi etiket bedeli ise 30 TL’dir. Müşterilerin satış esnasında etiket bedeline ek olarak bakiye de yüklemeleri gerekmektedir.

Istanbul otoban parası ne kadar?

İstanbul – İzmir otoyolu geçiş ücreti 2022 hesaplama: İstanbul – İzmir otoyol ücreti ne kadar ve nasıl ödenir detayları ile derledik. İstanbul – İzmir otoyolu 1.sınıf araçlar için Osmangazi köprüsünden gidilerek 459 TL tutmaktadır. İkinci sınıf araçlar için 733 TL, üçüncü sınıf araçlar için ise 871 TL olmaktadır.

HGS en az ne kadar yüklenir 2022?

HGS etiketlerinize yükleyeceğiniz ilk tutar, araç sınıfına bağlı olarak değişiklik gösterir. 1. Sınıf araçlar için bu tutarın en az 50 TL olduğunu belirtmek gerekiyor. 2. Sınıf araçlar için ise bu tutar 60 TL olarak belirlenmiştir. 3. Sınıf araçlar 70 TL, 4. Sınıf araçlar 90 TL, son olarak 5.

You might be interested:  Ankara Halk Ekmek Büfesi Nasıl Açılır?

Paralı yol ücretleri nasıl ödenir?

Otoyolumuzun gişeli bölgelerinde, kullandığınız mesafeye göre ücretinizi Kredi Kartınızla, Banka Kartınızla ya da Nakit olarak çıkış gişesinde ödeyebilirsiniz.

Ankara istanbul HGS geçiş ücreti ne kadar?

İstanbul’dan Ankara’ya Anadolu Otoyolu üzerinden otomobille seyahat etmek isteyenlerin ödemesi gereken toplam otoyol ücreti 30 TL.

Paralı yollar hangileri?

 • İzmir – Çeşme Otoyolu.
 • İzmir – Aydın Otoyolu.
 • 15 Temmuz Şehitler Köprüsü
 • Fatih Sultan Mehmet Köprüsü
 • Çukurova Otoyolları (Adana Doğu Alın – Şanlıurfa kesimi)
 • Çukurova Otoyolları (Niğde – Mersin – Adana Batı Kesimi)
 • Avrupa Otoyolu (Mahmutbey – Edirne Kesimi)
 • Anadolu Otoyolu (Çamlıca İstasyonu – Akıncı Kesimi)
 • Cebeci Tüneli geçiş ücreti ne kadar?

  Böylece daha önce 7 TL olan geçiş 1 TL artarak 8 TL oldu.

  Bolu Dağı Tüneli kac tl?

  ancak kaynaşlı’dan bir sonraki gişe olan abant’tan otoyolu terkederse 226 km yol için 39,50 tl ücret öder. aradaki 23 km mesafenin ücreti 16,25 tl ise bolu dağı tüneli ve viyadükleri geçiş ücretini oluşturur.

  Bolu Tüneli geçiş ücreti var mı?

  bolu dağı tüneli de ücretlidir. otoyol ücretini şişiren şey bolu dağı tünelidir. yıllaaar önce bolu dağı 7 liraydı, toplam otoyol ücretinin %70i idi

  Avrasya Tüneli geçiş ücreti ne kadar?

  Avrasya Tüneli tek yön geçiş gündüz tarifesi ücretleri 1 Ocak 2022 itibariyle otomobiller için 53 TL, minibüsler için 79,50 TL olarak belirlenmiştir. Avrasya Tüneli gece tarifesi ise %50 indirimle otomobiller için 26,50 TL, minibüsler için 39,75 TL olarak uygulanmaktadır.

  Ankara otobanı kaç para?

  Ankara – Niğde otoyolu geçiş ücreti 2022 hakkında detayları derledik. Ankara – Niğde otoyolu geçiş ücreti 2022, araç sınıfına ve gidilen mesafeye göre ücretler 15 lira civarı ile 290 tl arasında değişiklik göstermektedir. Araç sınıfı ve mesafe önemli etkenlerdendir.

  You might be interested:  Istanbul Ankara Hızlı Tren Bileti Ne Kadar?

  Ankara İstanbul arası otoban kaç km?

  İstanbul ile Ankara arasındaki mesafe, otoyollarda 447 kilometre dahil olmak üzere karayoluyla 401 kilometre ‘dir. Yol yaklaşık olarak 4 saat ve 35 dakika zaman alır ve Kocaeli, Koşuyolu, Büyükbakkal, Sultanbeyli, Atatürk, Dilovası ve Körfez üzerinden geçer.

  İstanbul HGS ücreti ne kadar?

  Bu durumda gidiş geliş toplam ücreti otomobiller için 16,50 TL, hafif ticari araçlar için 21,50 TL, motosikletler için 6,50 TL olmuştur. 2022 yılından itibaren Fatih Sultan Mehmet Köprüsünden geçiş ücreti her iki taraftan da alınmaktadır.

  Niğde Ankara otobanı kaç TL 2022?

  Otoyol Geçiş Ücretleri 2022

  Otoyol Giriş-Çıkış Bölge Geçiş Ücreti (Otomobil)
  Kuzey Çevre Otoyolu Fenertepe-Kurnaköy 95,50 TL
  Kuzey Marmara Avrupa Otoyolu Kınalı-Fatih 39,00 TL
  Kuzey Marmara Anadolu Otoyolu Kurnaköy-Tem Akyazı 89,50 TL
  Ankara-Niğde Otoyolu Ankara Alın-Niğde Gölcük 138,50 TL

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.