Ankara Itopya Mağazası Nerede?

İtopya’nın Ankara şubesi 4 Mart (yarın) saat 10.00’da açılacak. Açılışa özel indirimler olacak. Mağaza, Çankaya’nın Söğütözü Mahalesi’nde bulunan Platin Tower’da açılıyor. 1500 metrekare büyüklüğündeki mağazada hazır sistemler, bilgisayar parçaları, notebooklar, gaming ürünler ve aksesuarlar bulunacak.
İtopya’nın Ankara şubesi 4 Mart (yarın) saat 10.00’da açılacak. Açılışa özel indirimler olacak. Mağaza, Çankaya’nın Söğütözü Mahalesi’nde bulunan Platin Tower’da açılıyor. 1500 metrekare büyüklüğündeki mağazada hazır sistemler, bilgisayar parçaları, notebooklar, gaming ürünler ve aksesuarlar bulunacak.

Itopya Ankara mağazası ne zaman açılacak?

TÜRKİYE’NİN BİLGİSAYARCISI ANKARA’YA GELDİ!

Yeni mağazamız 04/03/2022 tarihinde açıldı.

Itopya nın sahibi kim?

Yilmaz Cicek – Founder – itopya.com | LinkedIn.

Itopya bilgisayar güvenilir mi?

site ve müşteri hizmetlerine bakılırsa güvenilir görünüyor. şu an için artısı iyi fiyat, gerçekten aynı ürünü çok daha uygun fiyattan satıyorlar. eksisi 12 bin liralık alışverişte 9 liralık kargo parası almaları ve maillerimin cevapsız kalması.

Itopya hangi ülkenin?

2016 yılında Yılmaz Çiçek tarafından kurulan ve hem internet üzerinden hizmet veren hem de konumlandırılmış mağazalarıyla tüketicilerle buluşan itopya, ‘Türkiye’nin Bilgisayarcısı’ sloganıyla tanınan Bilgisayar ve Gaming Ürünler sunan bir markadır. İnternet sitesi aylık 2.000.000’dan fazla ziyaretçiyi ağırlamaktadır.

Itopya Ankara kaça kadar açık?

İtopya Bilgisayar çalışma saatleri haftanın her günü 10:00-20:00 saatleri arasındadır.

You might be interested:  Ankara Hediyelik Eşya Fuarı Nerede?

Itopya Windows yüklü geliyor mu?

Sistemleri Freedos olarak yolluyorlar, Windows kurmuyorlar.

Itopya outlet ne demek?

Müşterilerimiz, Outlet konseptine sahip mağazamızdan outlet ürünleri satın alabilecekleri gibi aldıkları ürünleri ister mağazalarımızdan, isterlerse teslimat noktalarımızdan teslim alabilecekler. Böylece fiyat avantajıyla birlikte teslimat süresine de kendileri karar verebilecekler.

Ütopya cumartesi açık mı?

10:00-20:00.

Itopya Türk mü?

Türkiye’nin Bilgisayarcısı ITOPYA.COM olarak Toplama Bilgisayar, Gaming Notebooklar ve Gaming Ürünlerin perakende satışını gerçekleştirmek amacıyla yenilikçi mağazacılık anlayışı ve gelişmiş web sitesi özellikleriyle kullanıcılarımıza teknolojik çözümler sunan bir marka olarak 2016 yılında yola çıktık.

Itopya Genel müdür?

Erkan Ayvacıoğlu – Kategori Müdürü – itopya.com | LinkedIn.

Itopya PC ne zaman gelir?

Normal şartlar altında, İstanbul içindeki teslimatlar kargoya verildikten sonra 24 saat içinde; İstanbul dışı teslimatlar ise (kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçeye taahhüt ettiği teslim süresine göre değişmekle birlikte) 2-3 gün içinde yapılır.

Itopya mağazadan hazır sistem alınır mı?

İtopya’dan şu an bir şey alınmaz alınsa da bu sistem alınmaz.

Ekran kartı ne kadar?

XFX Speedster QICK 210 AMD Radeon RX 6500 XT Black Gaming Ekran Kartı 5.021,72 TL. XFX Speedster MERC 319 AMD Radeon RX 6800 XT Core RX-68XTALFD9 Gaming Ekran Kartı 23.380,70 TL. Asus TUF-RTX3090-O24G-GAMING Ekran Kartı 43.539,58 TL. Afox GeForce GT 420 AF420-4096D3L2 Gaming Ekran Kartı 1.709,91 TL.

Yılmaz Çiçek Kimdir?

Yılmaz Çiçek, Edebiyat, Şiir kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Şiirlerim ve Ben kitabının yazarıdır. Yılmaz Çiçek kitapları; Cinius Yayınları aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur. Yılmaz Çiçek tarafından yazılan son kitap ‘Şiirlerim ve Ben’, Cinius Yayınları tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Ütopya Kavramı Nedir?

Ütopya; aslında olmayan, tasarlanmış ideal toplum.

You might be interested:  Ankara Gida Yardimi Parasi Ne Zaman Yatar?

Ütopya ya nasıl gidilir?

Kadıköy bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden itopya adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 15TK, 16F, 19EK, BEYLIKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME.
  2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M4.
  4. Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-36.

Leave a Reply

Your email address will not be published.