Ankara Kapalı Spor Salonu Nerede?

Kapalı Spor Salonu 39.556408 enlem ve 33.114151 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Şentepe Mh. ve Bala ilçesine bağlıdır. Kapalı Spor Salonu haritası Ankara ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Kapalı Spor Salonu posta kodu 06726.

Ankara spor Salonunda neler var?

Ankara Arena içerisinde spor salonunun yanında; ısınma salonu, sporcu ve hakemler için soyunma odaları, idari ofisler, basın merkezi ve çalışma odaları da yer alıyor. Seyirciler için kafe, büfe, restaurant ve mağazalar düşünülürken tesis içerisinde protokol ve VIP için de özel bölümler mevcut.

Ankara Arena hangi metro?

M4, Çankaya bölgesinde bulunan Ankara Arena Spor Salonu konumuna giden son Metro aracıdır.

Ankara Atatürk Spor Salonu hangi semtte?

Ankara Atatürk Spor Salonu, Ankara’nın Altındağ ilçesine bağlı Ulus semtinde bulunan basketbol ağırlıklı olmak üzere salon sporlarına hizmet eden spor salonudur. 4500 Seyirci kapasiteli salonda, 500 araçlık otopark bulunmaktadır. 1969 yılında hizmete açılmıştır.

Ankara spor Salonu hangi metro durağı?

Çankaya bölgesinde bulunan Ankara Spor Salonu konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Ulus durak, Çankaya içindeki Ankara Spor Salonu konumuna en yakındır.

You might be interested:  Ankara Gar Patlaması Ne Zaman Oldu?

Spor salonu kaç yaş sınırı?

Üyelik için bir yaş sınırı var mı? GYMSTOP’a üye olmak için 16 yaşını doldurmuş olan gerekir. 16-18 yaş arasındaysan üyelik sözleşmeni yasal velin yapmalı ve ayrıca ıslak imzalı bir izin yazısı vermelidir.

Vamos Sports Complex sahibi kimdir?

mekanın sahipleri gönül adamları ekibi. yani if, hayyam, nada gibi mekanların sahibi ekip. ekşisözlük, foursquare, twitter gibi mecraları gayet iyi kullanıyorlar. mesela vamos’un foursquare hesabında, vamos’u öven kullanıcılar var. kim bunlar.

Ankarada hangi semtlerde metro var?

Ankara metrosu, hatların geçtiği halleriyle Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Sincan ve Yenimahalle ilçelerinden geçmektedir. Gelecekte Pursaklar ve Çubuk ilçelerinden de geçecektir.

Taurus AVM hangi metro durağı?

Çankaya bölgesinde bulunan Taurus Avm konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Maden Tetkik Ve Arama durak, Çankaya içindeki Taurus Avm konumuna en yakındır.

Atatürk Spor Salonu Ankara hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Atatürk Spor Salonu yakınından geçiyor: 105-1, 145-1, 268, 394-5, 437, 487-5, 501, 530.

Batıkent hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Batıkent yakınından geçiyor: 220-7, 290, 291, 297-7, 500.

Yenimahalle ye hangi Otobüs gider?

Yenimahalle bölgesinde Yeni Mahalle için Otobüs hatları

Hat Adı Yön
271 Yenimahalle Metro-Şentepe(21256 Nolu Duraktan Başlar) GÖRÜNTÜLE
201-6 Batıkent-Demetevler-Yenimahalle-Kızılay(Kızılaydan Başlar) GÖRÜNTÜLE
202 İvedik Metro-Yenimahalle GÖRÜNTÜLE
207 Ivedik Metro-Kardeşler GÖRÜNTÜLE

Yenimahalle Devlet Hastanesi Metroya yakın mı?

Kızılay-Batıkent metrosuna binerek Batıkent durağında ininiz. Buradan 298 numaralı ring otobüse binerek Yenimahalle Hastanesi durağında indiğinizde Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Mesa Metro Durağında inerek hastanemize yürüyerek ulaşabilirsiniz.

Metromall metro durağı hangisi?

Yenimahalle bölgesinde bulunan Metromall AVM konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Harikalar Diyarı durak, Yenimahalle içindeki Metromall AVM konumuna en yakındır.

You might be interested:  Ankara Esenboğa Nasıl Gidilir?

Ankara Metrosu nerelere gidiyor?

İnteraktif ve Güncel Ankara Metro Haritası

 • Kızılay Metro İstasyonu.
 • Necatibey Metro İstasyonu.
 • Milli Kütüphane Metro İstasyonu.
 • Söğütözü Metro İstasyonu.
 • MTA Metro İstasyonu.
 • Orta Doğu Teknik Üniversitesi Metro İstasyonu.
 • Bilkent Metro İstasyonu.
 • Tarım Bakanlığı-Danıştay Metro İstasyonu.
 • Anıtkabir için hangi metro durağı?

  Metroyla Kızılay’da inerek AŞTİ yönüne giden Ankaray’a aktarma yapınız. Ankaray ile Tandoğan istasyonunda inerek Tandoğan Meydanı durağından çıkıp Anıttepe’ye doğru 300 metre yürüdüğünüzde Anıtkabir’e ulaşabilirsiniz.

  Ankara Şehir Hastanesi metro durağı hangisi?

  AŞTİ Otobüs Terminalinden Söğütözü Metrosuna yürüyerek Metro ile Tarım Bakanlığı durağında inip 112 numaralı EGO ring otobüsü yada taksi ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Kızılay Güvenpark istikametinden Ankara Şehir Hastanesi Dolmuşlarını kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.