Ankara Kars Tren Bileti Ne Kadar?

Doğu Ekspresi, Ankara – Kars arası 2+1 Pulman 1. mevki tren bileti fiyatı 157,00 TL, Örtülü kuşetli 1. mevki tren bileti 157,00 TL’dir. Bu rakam tam bilet fiyatıdır.
Ankara – Kayseri tren bileti ne kadar? En ucuz standart bilet ücreti 69 TL’dir. Yolcu türüne göre farklı oranlarda indirim uygulanır. Tren bileti nasıl alırım?

Ankara – Kars hızlı tren kaç saat?

Doğu Ekspresi Ankara-Kars arasındaki seferini yaklaşık 26 saat içerisinde tamamlamaktadır.

Ankara – Kars tren hangi günler?

Turistik Doğu Ekspresi Sefer Günleri Ve Saati

Ankara-Kars-Ankara hattında tren, Ankara’dan Çarşamba ve Cuma; Kars’tan da Cuma ve Pazar günleri kalkıyor. Tren, Ankara’dan saat 15.55’te, Kars’tan saat 22.30’de hareket ediyor.

Ankara’dan Kars’a saat kaçta tren var?

TURİSTİK DOĞU EKSPRESİNİN ÖZELLİKLERİ

Karşılıklı olarak haftada iki tren işletilecek. Ankara’dan saat 15.55’te, Kars’tan 22.20’de hareket edecek Turistik Doğu Ekspresi’nin, sefer ve vagon sayısı, yolcu talebi doğrultusunda belirleniyor. Tren sadece yataklı ve yemekli vagonlardan oluşuyor.’

You might be interested:  Ankara Nereye Kar Yağdı?

Doğu Ekspresi Yataklı vagon ne kadar?

Doğu Ekspresi Bilet Fiyatları Ne Kadar?

YATAKLI VAGON FİYATLARI (YOLCU BAŞINA TAŞIMA + YATAK FİYATI)
TRENLER TAM
Ankara-Kars (Ekspres) Pulman DOĞU EKSPRESİ 82,50 TL
Ankara-Kars (Ekspres) Yataklı TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ 1.300 TL

Doğu Ekspresi alkol var mı?

Biz gittiğimizde restoran kapalıydı ama şu an açık vaziyetteymiş. Hatta alkol bile varmış (Kaldırılmış). Siz yine de yanınızda bir şişe şarap bulundurun. Öyle manzaralar göreceksiniz ki bir iki kadeh içmeden olmaz.

Doğu Ekspresi turu ne kadar?

DOĞU EKSPRESİ TURU BİLET FİYATI NE KADAR? Doğu Ekspresi bilet fiyatı 1300 TL’den satılıyor. Aynı kompartımanda iki kişi seyahat edilirse tren bileti fiyatı kişi başı 650 TL’ye iniyor. Doğu Ekspresi pulman bilet fiyatı ise kişi başı 68 liradan satılıyor.

Doğu Ekspresi yemek dahil mi?

Doğu Ekspresi’nde Yemek Var Mı? Doğu Ekspresi’nde bir adet yemekli vagon mevcut ve günü her saati yiyecek temin edebilirsiniz. Hatta kahvaltı ve akşam yemeği menüsü de mevcut. Alkol satışı ise bulunmuyor.

Doğu Ekspresinde yanımıza ne almalıyız?

Doğu Ekspresi seyahatinde yanıma neler almalıyım? Doğu Ekspresi’nin kuşetli ve yataklı vagonlarında buz dolapları bulunuyor. Bunu hesaba katarak yanınıza içecek ve meyve alabilirsiniz. Özellikle birkaç şişe su almanızı öneririz ki, suya para ödememiş olursunuz.

Ankara Kars Treni nereden kalkıyor?

Doğu Ekspresi sefer saatleri: Doğu Ekspresi, Ankara Garı’ndan her gün saat 17.55’te kalkıyor. Ertesi gün saat 18.30’da Kars Garı’na varıyor. Yolculuk, yaklaşık 24,5 saat sürüyor.

Ankara Kars otobüs bilet fiyatları ne kadar?

En ucuz Ankara – Kars otobüs bileti 380,00 TL’dir.

Doğu Ekspresi kaç kişilik?

– Vagon içesinde karşılıklı 2’şer kişilik olmak üzere toplam dört kişilik koltuk bulunur. – Bu koltuklar dilendiği zaman kemerleri çözülerek yatak formatına getirebilir. Bu da 4 kişilik yatak oluştuğu anlamına gelir.

You might be interested:  Ankara Kar Yağışı Ne Zaman 2020?

Ankara Tren Garı Doğu Ekspresi nerede?

Ankara Garı, Türkiye’nin başkenti Ankara’nın Altındağ ilçesi Ulus semtinin Anafartalar Mahallesi’nde yer alan TCDD’ye ait ana tren istasyonudur.

2 yataklı 1 mevki ne demek?

2 Yataklı 1.Mevki; İşte o muhteşem Doğu Ekspresi fotoğraflarının çekildiği en güzel vagon kesinlikle Kars’a giderseniz öncelikli olarak bunu tercih etmelisiniz. (oda halinde iki kişilik, içinde yatak, buzdolabı, masa ve lavabo var).

Doğu Ekspresi hangi mevsimde gidilir?

Doğu Ekspresi ile yolculuk her mevsimde güzel ama bembeyaz kar manzaralarını görmek istiyorsanız, ocak-şubat aylarında yola çıkabilirsiniz. İkinci bir alternatif olarak, Doğu’nun yemyeşil yaylalarını görmek istiyorsanız da mayıs-haziran dönemini tercih edebilirsiniz.

Doğu Ekspresi yazın var mı?

Doğu Ekspresi ile sadece kışın değil yazın da gezebilirsiniz

Ankara Kars arası kaç saat sürer?

Ankara – Kars arası otobüs yolculuğu ortalama 16sa 35dk sürmektedir.

Doğu Ekspresi Ankara Hangi Gar?

Doğu Ekspresi, Ankara Tren Garı’ndan kalkıyor ve Kars Tren Garı’na kadar gidiyor. Ara durakları ise, Kırıkkale, Kayseri, Sivas, Erzincan ve Erzurum. DOĞU EKSPRESİ’NDE YOLCULUK KAÇ SAAT SÜRÜYOR? Doğu Ekspresinde toplam yolcuk 25 saat sürüyor.

Çerikli Ankara arası trenle kaç saat?

Çerikli ile Ankara ile tren

En iyi fiyat 47 TL
Yolculuk süresi 2 sa 58 dk
Günlük bağlantılar 6
İlk kalkış 06:08
Son kalkış 10:52

Ankara Kars otobüs ile kaç saat?

Ankara – Kars arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer? Ankara – Kars arası toplam 1075 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 16 saat sürüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.