Ankara Kaş Hangi Yol?

Ankara ‘dan Kaş ‘a Ulaşım Ankara merkezden yola çıktıktan sonra Polatlı, Afyonkarahisar yol güzergahı takip edilir. Afyonkarahisar’dan sonra Isparta ve ardından Burdur yolu takip edilerek Antalya yoluna geçiş yapılır. Antalya’dan yol tabelaları takip edilerek Kaş ‘a kolaylıkla ulaşım sağlanır.

Ankara Kaş hangi yoldan gidilir?

Ankara’dan Kaş’a Ulaşım

Ankara merkezden yola çıktıktan sonra Polatlı, Afyonkarahisar yol güzergahı takip edilir. Afyonkarahisar’dan sonra Isparta ve ardından Burdur yolu takip edilerek Antalya yoluna geçiş yapılır. Antalya’dan yol tabelaları takip edilerek Kaş’a kolaylıkla ulaşım sağlanır.

Kaş hangi yoldan gidilir?

İstanbul’dan Kaş’a özel araç ile yapılacak olan seyahatler için yola Gebze yönünden çıkılmalıdır. Daha sonra sırasıyla; Yalova, Bursa, Balıkesir, Akhisar, Aydın, Marmaris, Fethiye ve Kaş tabelaları izlenmelidir. Bu seyahatiniz yaklaşık 11 saat sürecek ve kat edilen mesafe ise ortalama 900 kilometre civarında olacaktır.

Antalya Kaş yolu tehlikeli mi?

1.1 Antalya-Kaş Sahil Yolu

Bu soruya verilebilecek en doğru cevap, yolun oldukça virajlı ama yeterli genişliğe sahip olduğundan bir o kadar da güvenli olmasıdır. Yolculuğunuz boyunca solunuzda Akdeniz, sağ kolunuz üzerindeyse rengarenk büyüleyici bir doğa ile karşılaşacaksınız.

You might be interested:  Batman Ankara Otobüs Bileti Ne Kadar?

Ankara Kaş arası kaç?

Ankara ve Kaş arasındaki mesafe karayoluyla 686 km.

Kaşta araba gerekir mi?

Araba Kiralamak Gerekir mi? Sadece merkezde kalacaksanız araç kiralamanıza gerek yok ama Kaş çevresinde Kaleköy, Kekova, Kalkan gibi gezilecek çok yer var ve hiçbiri yakın mesafede değil. Ayrıca Patara ve Kaputaş Plajı gibi ikonik noktalar da Kaş merkeze yarım saat sürüş mesafesinde kalıyor.

Kaş nasıl gidilir?

Kaş’a araba, otobüs ya da uçak ile ulaşabilirsiniz. Kendi aracı ile gelmeyenler otobüs ya da uçağı tercih edebilir. Kaş’a büyükşehirlerin çoğundan direk otobüs seferleri yapılıyor. Uçakla gelecek olanlar, havaalanından sonra Kaş’a ulaşmak için en az 2 saat kara yolculuğu yapacaklarını da hesaba katmalılar.

Kaşın en güzel plajı hangisi?

Kaş plajlarının belki de en bilineni Kaputaş Plajı. “Türkiye’nin Maldivleri” olarak bilinen Kaputaş Plajı, bu unvanı fazlasıyla hak ediyor. Kaş’a 20, Kalkan’a ise 7 kilometre uzaklıkta yer alan bu güzel plaj, coğrafi oluşumundan dolayı “Kanyonağzı Plajı” olarak da isimlendiriliyor.

Antalya Kalkan Kaş arası kaç km?

Kaş – Antalya Arası Kaç Km? 189 Km.

Ankara Kaş arası otobüsle kaç saat?

Ankara – Kaş arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer? Ankara – Kaş arası toplam 544 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 8 saat sürüyor.

Kaş Kalkan yolu ne zaman yapıldı?

Tarih Yazar – Antalya-Kaş-Kaputaş yolu 1960’lar yol yapım فيسبوك

Kaş da nerede kalınır?

Kaş Otel Tavsiyeleri

 • Hotel Marsala. Kaş Lüks otel tavsiyeleri kısmında size önereceğimiz ilk tesis Hotel Marsala.
 • Lukka Exclusive Hotel. Lukka Exclusive Hotel Kaş’ın küçük ve konforlu otelleri içinde en beğenilenler arasında yer alıyor.
 • Arnna Hotel.
 • Olea Nova Hotel.
 • Club Çapa Hotel.
 • Nur Beach Hotel.
 • Defne Hotel.
 • Hotel Ferah.
 • You might be interested:  Ankara Ümitköy Nasıl Bir Yer?

  Kaş ilçesi hangi ile bağlı?

  Kaş, Antalya ilinin en batısında yer alan turistik ilçe.

  Kaş Alanya arası kaç?

  Alanya – Kaş arası karayolu ile 588 km’dir.

  Ankara Bodrum arası kaç?

  Ankara ile Bodrum arasındaki mesafe karayoluyla 726 kilometre. Yol yaklaşık olarak 8 saat ve 53 dakika zaman alır ve Kızılay Mah., Mustafa Kemal Mah., Ihlamur Kent, Temelli, Polatlı, Sivrihisar ve Çiftlik üzerinden geçer.

  Ankara Antalya arası kaç kilometre?

  Ankara ile Antalya arası kara yolculuğu 546 km sürmektedir. Ayıca 483 km olan bir alternatif rotada bulunmaktadır.

  Kaş izmir arası kaç saat sürer?

  İzmir ile Kaş Antalya arası kaç km yaklaşık olarak toplam 437 Kilometre mesafededir. İzmir Kaş Antalya arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 6 saat 55 dakika sürecektir.

  Kaş tan bodruma nasıl gidilir?

  Bodrum – Kaş arası toplam 313 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 5 saat sürüyor. Bodrum – Kaş arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor? Pamukkale Turizm, Güney Akdeniz, Isparta Petrol Turizm Bodrum – Kaş arası seferler düzenliyor.

  Kuşadası’ndan kaşa nasıl gidilir?

  Navigate forward to interact with the calendar and select a date.

  Otobüs bileti bul.

  Yaklaşık Seyahat Mesafesi 348 km
  Yaklaşık Sefer Süresi 5 sa 15 dk
  En Son Satış 10 dakika önce gerçekleşti
  En Ucuz Sefer 160 TL
  Günlük Sefer Sayısı 2 Sefer noktası

  Kaş da nerede kalınır?

  Kaş Otel Tavsiyeleri

 • Hotel Marsala. Kaş Lüks otel tavsiyeleri kısmında size önereceğimiz ilk tesis Hotel Marsala.
 • Lukka Exclusive Hotel. Lukka Exclusive Hotel Kaş’ın küçük ve konforlu otelleri içinde en beğenilenler arasında yer alıyor.
 • Arnna Hotel.
 • Olea Nova Hotel.
 • Club Çapa Hotel.
 • Nur Beach Hotel.
 • Defne Hotel.
 • Hotel Ferah.
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published.