Ankara Keçiören’E Nasıl Gidilir?

Keçiören’e ilk kez gidecek olan gezginler ise “Keçiören nerede, nasıl gidilir?” sorusuna yanıt arıyor. Başkentte merkezi bir konumda yer alan Keçiören ilçesine Ankara’nın farklı noktalarından 203-7, 204, 254 ve 414 numaralı otobüsler ile gidilebiliyor. Ayrıca M4 isimli metro hattı Keçiören’e de ulaşım sağlıyor.

Keçiören’e Nasıl Gidilir metro?

Aşti’den Ankaray metrosuna bineceksiniz. Kızılay’da ineceksiniz. Hemen aktarmalı olarak Batıkent Metrosuna bineceksiniz. Daha sonra ise Atatürk Kültür Merkezinde inip, aktarmalı olarak Keçiören Metrosuna binerek evinize gideceksiniz.

Keçiören hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Keçiören Belediyesi yakınından geçiyor: 266, 277, 411-7, 415, 479, 482-7.

Kızılaydan Keçiörene hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Kızılay-Keçiören Otobüs Durağı yakınından geçiyor: 145-7, 185-7, 278, 297-7, 439, 530.

Keçiören metrosu nereye kadar gidiyor?

Keçiören Metro Hattı, Atatürk Kültür Merkezi Durağına kadar geliyor olsa da, proje tamamlandığında Kızılayda sonlanacak. Tren Garı ve Adliye durakları da bu hatta dahil edilecek. Kızılay bağlantısı ile Ankara metro ağı daha da genişleyecek olup, Ankara Tren Garına metro ile direk ulaşım imkanı oluşacak.

You might be interested:  Ankara Milli Eğitim Müdürü Kim?

Ankara Keçiören metro var mı?

9 bin 200 metre uzunluğundaki Keçiören Metrosu, Şehitler (Gazino), Dutluk, Kuyubaşı, Mecidiye, Belediye, Meteoroloji, Dışkapı, ASKİ ve AKM istasyonlarından oluşuyor.

Kızılaydan Keçiörene metro var mı?

Bakan Karaismailoğlu, AKM-Gar-Kızılay Metrosu Kızılay Kesimi Kazı Başlangıç Törenine katıldı. Karaismailoglu, ‘Metro hattı 2022 yılı sonunda hizmete girecek. Projenin tamamlanmasıyla, Keçiören’den Kızılay’a aktarmasız metro ulaşımı sağlanacak’ dedi.

Ankara Aşti dolmuşları nereden kalkıyor?

Dolmuşla AŞTİ’ye Ulaşım

Güvenpark’tan kalkan ve Çayyolu tarafına giden dolmuşlar, AŞTİ’ye yakın bir konumdan geçmektedir. Bu dolmuşları kullanarak Söğütözü tarafında inebilir ve AŞTİ’ye yürüyebilirsiniz.

Millet Kütüphanesi ne giden dolmuşlar?

Otobüsle ulaşım sağlamak isteyenler ise şimdilik 169 ve 339 numaralı hatları kullanabilir. Her iki hatta 7. caddeden geçerek Yenimahalle’ye ulaşır. Tunalı Hilmi Caddesi’nden geçen 318 numaralı otobüsle de Millet Kütüphanesi’ne ulaşım sağlanabilir.

Kızılaydan otogara nasıl gidilir?

Ankaray işletmesinin herhangi bir istasyonundan AŞTİ yönüne binilerek ulaşılabilir. Metro İşletmesinden Kızılay Ortak istasyonundan Ankaraya aktarma yapılarak ulaşılabilir Metronun Akköprü istasyonunda Konya yolu güzergahını kullanmakta olan EGO otobüsleri ve Dolmuşlardan yararlanılarak ulaşılabilir

Keçiören Kızılay metro hattı ne zaman açılacak?

Keçiören Kızılay metro hattı ne zaman açılacak? KEÇİÖREN ‘DEN KIZILAY ‘A AKTARMASIZ METRO ULAŞIMI SAĞLANACAK Karaismailoglu, ” Metro hattı 2022 yılı sonunda hizmete girecek. Projenin tamamlanmasıyla, Keçiören ‘den Kızılay ‘a aktarmasız metro ulaşımı sağlanacak” dedi.

Ankara Kızılaya hangi dolmuş gider?

Bu Otobüs hatları Kızılay Dolmuş Durakları yakınından geçiyor: 112-1, 185-7, 278, 289, 297-7, 339-5, 439, 440-5.

Ankara Kızılaya hangi Otobüs gider?

Çankaya bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden ankara kızılay adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 • Otobüs: 114-7, 391, 408, 413-7, 440-5.
 • Tren: BAŞKENTRAY.
 • Metro: M1-M2-M3.
 • You might be interested:  Ankara Yaşamkent Nereye Bağlı?

  Ankara Keçiören metro kaça kadar açık?

  M4 metro hattı (Keçiören), Atatürk Kültür Merkezi durağından başlayıp Şehitler durağına gidene kadar 9 duraklartan geçiyor. M4 metro hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 00:06’da çalışmaya başlıyor ve 23:54’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: her gün.

  Ankaray en son saat kaçta?

  Ankaray saat kaça kadar çalışıyor? Ankaray; 2022 yılı itibariyle Kızılay durağından Aşti ve Dikimevi yönüne saat 01:00’de son hareket saatini gerçekleştirirken, Aşti’den Dikimevi durağına doğru saat 00:50’de ve Dikimevi durağından Aşti durağına doğru ise saat 00:55’te son hareket saatini gerçekleştiriyor.

  Kızılay Keçiören nasıl gidilir?

  Kızılay’dan Keçiören gitmek için izlenecek yok. Batıkent-Sincan Metrosuna bineceksiniz. AKM (Atatürk Kültür Merkezinde ineceksiniz. Metro ‘da dışarı çıkmadan hemen aktarmalı olarak Keçiören Metrosuna bineceksiniz. 17 Dakikada Keçiören (Şehitler-Gazino Durağı) olacaksınız.

  Yenimahalle Belediyesi hangi metro durağında?

  Yenimahalle Belediye Baskanligi konumuna en yakın metro durağı hangisidir? İvedik durak, Yenimahalle Belediye Baskanligi konumuna en yakındır.

  Eryaman hangi otobüs gidiyor?

  Yenimahalle şehrinde Eryaman konumuna en yakın duraklar ile Otobüs hatları

 • 50625 – Atakent-1. 4 dk yürüme. 520. Fatih (Gop)-Sihhiye. 521. Fatih (Gop)-Ümitköy Metro Istasyonu. 531. Etimesgut-Elvankent-Sincan-Fatih-Eryaman.
 • 50631 – Atakent -2. 7 dk yürüme. 500. OSB Törekent Metro-Batıkent Metro İstasyonu. 542. Eryaman-Sezenler. 545.
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published.