Ankara Manavgat Yolu Nasıl?

Ankara ile Manavgat arası 492 kilometre olup yolculuk ortalama 5 saat 54 dakika sürmektedir. Ankara’nın merkezinden yola çıkan yolcuların Gölbaşı ilçesi üzerinden ilerlemesi gerekir. Gölbaşı’nı geçtikten sonra Konya yolu takip edilerek ve Manavgat tabelalarına bakılarak kolaylıkla ulaşım sağlanır.

Manavgat’a nasıl gideceğiz?

Manavgat’a Havayolu ile Ulaşım

Antalya Havalimanı, ilçeye daha yakın olduğu için daha çok tercih edilmektedir. Havalimanına iniş yapıldıktan sonra servis araçları ile birlikte Antalya Otogarı’na gidilerek, buradan her saat başı hareket eden Manavgat minibüsleri ile bölgeye ulaşım sağlanmaktadır.

Ankara Side Arası hangi yoldan gidilir?

Ankara üzerinden yola çıkmış iseniz, D715 karayolunu kullanarak Konya’ya ulaşmanız ve ardından güney yönündeki Seydişehir’e doğru ilerlemeniz ve Akseki’ye vardıktan sonra anayol üzerinden D695 karayoluna girmeniz gerekir.

Konya Manavgat Yolu kaç şerit?

Antalya-Manavgat Ayrımı–Taşağıl–Derebucak Yolu güzergahında inşa edilen Demirkapı Tüneli 5 kilometre uzunluğa sahip. Çift tüplü inşa edilen tünel, taşıt trafiğine 2×2 şeritli, bitümlü sıcak karışım kaplamalı bölünmüş yol standardında hizmet verecek.

Ankara Antalya hangi yol tercih edilmeli?

Ankara-Antalya ya da tam tersi güzergahta gideceklere tavsiyem, Ankara-Afyon-Keçiborlu-Burdur-Antalya güzergahını tercih etmeleri. Sivrihisara bağlanan yolda dönüş güzergahındaki kısa bir bölüm hariç yol gayet güzel ve sakindi.

You might be interested:  Ankara Döneri Nerede Yenir?

Manavgat hangi şehre yakın?

Manavgat ilçesi, Antalya’nın ilçelerinden güneydoğuda Alanya, doğuda Gündoğmuş, kuzeydoğuda Akseki, kuzeyde İbradı ve batıda Serik ilçeleriyle birlikte kuzeyde Isparta’nın Sütçüler ve Konya’nın Derebucak ilçeleriyle de komşudur.

Antalya Manavgat yol ücreti ne kadar?

En Ucuz Antalya – Manavgat Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması Bilet Fiyatı Ortalama Sefer Süresi
Isparta Petrol Turizm 40,00 TL 1 Saat
Lüks Erova Turizm 80,00 TL 1 Saat 7 Dakika

Manavgat Şelalesi ne kadar?

Manavgat Şelalesi girişi ücretlidir. Girişlerde 6 lira gibi bir ücret alınmaktadır. Ancak gazi ve şehit yakınlarından ücret talep edilmez.

Manavgat Ankara arası Otobüs ile kaç saat?

Ankara – Manavgat arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer? Ankara – Manavgat arası toplam 544 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 8 saat sürüyor.

Manavgat Side nasıl gidilir?

Manavgat’tan Side’ye ulaşım her 15 dakikada bir hareket eden minibüslerle sağlanır. Manavgat Side arası 7 km olup yaklaşık olarak 20 dakika sürmektedir. Sabah 09:00 a kadar son durak Side merkezi, 09:00 dan sonra ise Side otogarıdır.

Side Manavgat arası kaç kilometredir?

Manavgat ile Side arasındaki mesafe karayoluyla 5 kilometre. Yol yaklaşık 4 dakika sürüyor.

Antalyadan Side’ye nasıl giderim?

Antalya İl Merkezinden Side’ye Ulaşım

Antalya il merkezinden Side’ye ulaşımlar Antalya Otogarı’ndan her yarım saatte bir hareket eden Manavgat minibüsleriyle yapılmaktadır. Manavgat minibüsleriyle Manavgat Otogarı’na ulaştıktan sonra buradan Side dolmuşları ile beldeye ulaşım sağlanabilmektedir.

Demir kapı Tüneli nerede?

Antalya’yı, Konya’ya ve iç kesimlere bağlayan kuzey-güney aksı konumundaki Antalya-Manavgat Ayrımı-Taşağıl-Derebucak Yolu güzergahında inşa edilen Demirkapı Tüneli’nde ışık görme töreni düzenlendi.

Gembos yolu ne durumda?

Bölge Hududu Yolu Projesinden oluşuyor. İlk proje 2019 yılında tamamlandı. İkinci projede ise 3 bölüm halinde 16 kilometrelik kısmı duble yol, geri kalanı standardı yükseltilmiş yol olarak ihale edildi ve 2015 yılında tamamlandı. Günümüzde bölünmüş yol olması için etüt ve proje çalışmaları devam ediyor.

You might be interested:  Ankara Anlaşması Ile Hollandaya Nasıl Gidilir?

Ankara Side Afyon üzerinden kaç km?

D715 15 km, 10 dk.

Ankara ile Side arasındaki mesafe.

Hava yoluyla en kısa mesafe 372 km ✈️
Sürüş süresi 6 s 4 dk.
Yakıt miktarı 39,5 L
Yakıt fiyatı 254,2 TRY

Manavgat Ankara arası otobüs ile kaç saat?

Ankara – Manavgat arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer? Ankara – Manavgat arası toplam 544 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 8 saat sürüyor.

Antalya Manavgat arası kaç kilometredir?

Antalya ile Manavgat arası kaç km yaklaşık olarak toplam 77 kilometre mesafededir.

Ankara Side Arası Konya üzerinden kaç km?

Ankara ile Side arasındaki mesafe

Nokta Mesafe Yakıt
D715 6 km, 04 dk.
Konya 260 km 20,8 L
D715 D695 234 km, 2 s 53 dk.
Side 494 km 39,4 L

Ankara Alanya hangi yoldan gidilir?

Ankara’dan özel aracınız ile Alanya seyahati yapmak isterseniz, yola Gölbaşı güzergahından çıkmanız gerekmektedir. Daha sonra sırasıyla, Kulu, Konya, Seydişehir ve Alanya tabelalarını takip ederek ulaşabileceğiniz ilçeye seyahatiniz yaklaşık 526 kilometre sürecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.