Ankara Medicana Hastanesine Nasıl Gidilir?

Ankara Medicana Hastanesi Nerededir? Esenboğa’dan Ankara Medicana hastanesine gitmek için özel araç ile Kursaklar ilçesi ne kadar gidilmesi gerekir ve ilçe çıkışında İstanbul Çevre yoluna dönmesi gerekir. İvmedik çıkış levhası dan dan sonra çıkılması gerekir ve ilerden U dönüşü yapılarak Gimat istikametine yönelmesi gerekir.

Ankara Medicana Hastanesi hangi metro durağı?

Toplu taşıma ile; Kızılay Güvenpark Metro durağından kırmızı hat Çayyolu istikametine giden Metroya bininiz. MTA durağında ininiz. Metrodan çıkışta Konya yolu istikametine doğru yaklaşık 200 m. yürüyünüz. Yolu takip ettiğinizde hastanemizi göreceksiniz.

Ankara Medicana hastanesine hangi dolmuş gider?

Medicana Hastanesi ‘nin Ankara şubesi; Söğütözü mahallesi, 2176. Cadde üzerinde 3 numaralı binada yer alıyor. Çankaya ilçesinde yer alan bu Medicana Ankara Hastanesi ‘ne başkentin farklı noktalarından 450, 512-5, 530-5 ve 532-5 numaralı EGO otobüsleri ile gidilebiliyor.

Medicana Ankara muayene ücreti ne kadar?

Medicana International Ankara Hastanesi, çocuk sağlığı konusunda da sigortalılarımıza hizmet vermektedir. Özel sağlık sigortası veya SGK anlaşmalı hekimlerde, tamamlayıcı sağlık sigortasıyla sadece 15TL ödeyerek muayene olabilirsiniz.

You might be interested:  Ankara Sıhhiye Nereye Bağlı?

Ankara Medicana Hastanesi SGK anlaşması var mı?

Kasım ayı itibariyle hasta kabulüne başlayan Medicana International Ankara Hastanesi’nin tüm branşlarda SGK anlaşması bulunuyor.

Medicana nın sahibi kim?

Hüseyin Bozkurt, 1992 yılında birkaç hekim arkadaşı ve girişimci ile birlikte ilk özel hastanesini kurdu. İstanbul başta olmak üzere; Ankara, Konya, Sivas, Bursa, İzmir ve Samsun’da hizmet veren yurtiçi ve yurtdışındaki yatırımlarıyla büyüyen Medicana Sağlık Grubu’nun yönetim kurulu başkanıdır.

Ankara Medicana hastanesi kime ait?

Alman Hastaneleri’nin sahibi Universal Grubu’nun yüzde 26 hissesinin sahibi de bir Dünya Bankası kuruluşu olan IFC ile uluslararası yatırımcılar ADM Capital ve PGGM konsorsiyumu. Bu beş büyük hastane zinciri arasında yer alan Medicana Hastaneler Grubu ise şimdilik yüzde 100 Türk sermayeli.

Medicana Hastanesi kaç şubesi var?

Medicana Sağlık Grubu, Türkiye genelinde, İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Samsun, Sivas ve Bursa olmak üzere 7 ilde 14 hastane ile hastalarına sağlık hizmeti sunmaktadır.

Medicana Covid Test sonucu ne zaman çıkar?

Testin yapılması için kişilerin burun ve boğaz bölgesinden uzun bir çubuk yoluyla sürüntü alınır ve bu örnek analiz edilmek üzere laboratuvara gönderilir. Sonuçlar, yoğunluğa bağlı olarak 24 saat ile 3 gün aralığında çıkar.

Medicana Hastanesi Bursa hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Özel Medicana Bursa Hastanesi yakınından geçiyor: 43/A, 43/D, 6/F-1, 9/P-A, 92, 93, B/42-A.

Medicana muayene ücreti ne kadar 2022?

29.06.2022 de Çamlıca Medicana hastanesin iç hastaliklari bölümünde muayene olmak isteyen eşimden 400TL ücret istenmiştir. SGK’nin belirlediği ücret ödenmek istendiğinde hastane yetkilisi ile görüşen görevli 250TL ücret almıştır.

Özel hastane ücretleri ne kadar?

Özel hastaneler muayene tutarlarını Sosyal Güvenlik Kurumu Sağlık Uygulama Tebliği’ne göre belirler. Bu tebliğe göre özel hastaneler en fazla yüzde 200 oranında ücret talep edebilir. Tüm Tahliller: 400 TL ile 500 TL arasındadır.

You might be interested:  Ankara Oto Pazarı Ne Zaman Açılacak?

Medicana Hastanesi hangi sigorta ile anlaşmalı?

 • AEGON HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş. Randevu Al.
 • ALLIANZ SİGORTA A.Ş. Randevu Al.
 • ANA SİGORTA A.Ş. Randevu Al.
 • ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ Randevu Al.
 • ANKARA ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ Randevu Al.
 • AXA SİGORTA A.Ş. Randevu Al.
 • BUPA ACIBADEM SİGORTA A.Ş. Randevu Al.
 • CİGNA SAĞLIK HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş. Randevu Al.
 • Medicana doğum ücreti ne kadar?

  Doğum Sağlık Sigortanıza ödeyeceğiniz bu tutarın yaklaşık 1.510TL’si vergi avantajıyla Devlet Desteği olarak cebinizde kaldığında; Maliyetinizin 6.800TL olacağını hesaplayabilirsiniz. Medicana Ankara Limitsiz Doğum Paketi hakkında bilgi alın.

  Medicana Ankara Hangi sigortalar?

  HDI SİGORTA A.Ş. AEGON HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş. AK SİGORTA A.Ş. ALLIANZ SİGORTA A.Ş.

  Medicana Hastanesi özel mi?

  Yoğun Bakım ve yatak kapasitesi ile 30.000 m2 kapalı alanda en kapsamlı özel hastane konumunda olan Özel Medicana Konya Hastanesi, yoğun bakım ve yenidoğan yoğun bakım ünitelerinde % 100 doluluk oranları ile tüm bölgenin ihtiyacına cevap vermektedir.

  Medicana izmir hangi metro durağı?

  Evka 3 Metrodan F.Altay yönüne giden Metro ile Halkapınar istasyonunda inilir. Halkapınar İzban Metro aktarma istasyonu Medicana İzmir hastanesine yürüyerek 8 – 9dk, ticari taksiyle 5dk’dır.

  Medicana Atasehire nasil gidilir?

  Ataşehir/Yenisahra/K. Bakkalköy çıkışına girin. Çatalın sağından devam ederek Küçükbakkalköy E-80 bağlantı yolu/Vedat Günyol Cd. üzerine çıkın ve Merdivenköy Yolu Cad. konumunda U dönüşü yapın. Sağ şeritte kalarak ilerlediğinizde Medicana Ataşehir Hastanesi’ni sağınızda göreceksiniz.

  Ataşehir Medicana hastanesine hangi otobüs gider?

  Bu Otobüs hatları Medicana Ataşehir Hastanesi yakınından geçiyor: 10, 14ŞB, 19E, 19EK, 320A.

  Beylikdüzü Medicana için hangi durakta inilir?

  34AS numaralı Metrobüs ile Avcılar’da indikten sonra hemen önünüzden kalkan 34C ya da 34BZ numaralı Metrobüse aktarma yaparak Cumhuriyet Mahallesi durağında indiğinizde Medicana International İstanbul Hastanesi’ne ulaşabilirsiniz.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.