Ankara Memur Sen Misafirhanesi Nerede?

Anatolia İş Merkezi No: 64 Ankara Hastanesi Karşısı Altındağ/ Ankara Tel: 0312 320 55 70 3.Bayındır Memur-Sen Misafirhanesi : Balgat Mh.1419.Cd.No:3 Balgat /Ankara Tel: 0 312 286 11 56 4.Eğitim-Bir-Sen Konukevi: Cebeci, Fakülteler, Boz Sk.

Ankara’da hangi misafirhanede kalınır?

ANKARA

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ KONUKEVİ Tel: 446 96 32 – 436 63 21 Adres: Nenehatun Caddesi, No:122, Gazi Osman Paşa – ANKARA.
 • ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI MİSAFİRHANESİ Tel: 468 28 48 Adres: Atatürk Bulvarı No:235, Kavaklıdere – Çankaya-ANKARA.
 • DSİ MİSAFİRHANESİ Telefon: 287 93 45 Adres: Eskişehir Yolu, 8.
 • Bayındır Memur Sen konuk evi nerede?

  Ankara’nın merkezinde, TBMM – Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne 1,7 km ve Ankara Kalesi’ne 4,3 km uzaklıkta yer alan Bayındır Konuk Evi ücretsiz Wi-Fi, oturma alanı ve düz ekran TV bulunan konaklama birimleri sunmaktadır.

  Hekim evinde kimler kalabilir?

  Kurum ve kuruluşun belirlediği politikalara göre bu misafirhanelerden kamu personelinin kendisi, akrabaları ve tanıdıkları faydalanabilir.

  Memur Sen ne işe yarar?

  Memur Sen özelde; üyelerinin ortak ekonomik, sosyal, kültürel, özlük, mesleki, hak ve menfaatlerini korumayı ve geliştirmeyi genelde ise; ülkemizde cereyan eden her türlü haksızlık ve hukuksuzluğa karşı çıkmayı temel amaç sayar.

  You might be interested:  Ankara Hızlı Tren Garından Havaalanına Nasıl Gidilir?

  Gazi misafirhanede kimler kalabilir?

  Gazi Bakımevi ve Refakatçi Otelinden faydalanmaya hak sahibi kişiler, MSB Gaziler Sosyal Rehabilitasyon Merkezinin talebiyle, Kurumda çalışan veya emekli Devlet memurları ve işçiler ile bu kişilerin birinci derece ve diğer yakınları tesisten yararlanabilirler.

  Devlet Su işleri misafirhanesinde kimler kalabilir?

  Kamu Personeli altsoyu ile üstsoyları (anne, baba, büyükanne, büyükbaba, eşi, çocukları, torunları, eşinin annesi ve eşinin babası) kamu tarifesinden yararlanmaktadır. Bunlar dışında kalanlar ise Kamu Kurum Dışı fiyat tarifesi uygulanmaktadır.

  Diyanet evi hangi illerde var?

  Sosyal Tesisler

  SOSYAL TESİS ADRES
  BURSA SOSYAL TESİSİ İhsaniye Mahallesi Emniyet Caddesi No:6 Nilüfer/BURSA
  ERZURUM ÖMER NASUHİ BİLMEN SOSYAL TESİSİ Selçuklu Mh. Semerkand sok. No: 7 Dadaşkent – AZİZİYE / ERZURUM
  MANİSA SOSYAL TESİSİ Güzelyurt Mahallesi İngolstadt Bulvarı No: 16 A.Yunus Emre/MANİSA

  Erzurum Konuk Evi kimler kalabilir?

  Başta ETÜ personeli olmak üzere, kamu-sivil, yerli- yabancı her kesimden misafire hizmet verecek olan konukevi, konaklamanın yanı sıra günlük kahvaltı hizmeti, yüz kişilik toplu yemek ve lokal hizmetlerini de bünyesinde barındıracak.

  Öğretmenevinde iki sevgili kalabilir mi?

  Danıştay: Öğretmenevinde nikahsız çiftler aynı odada kalamaz.

  Ankara öğretmen Evinde kimler kalabilir?

  Öğremenevi’nden Kimler Faydalanabilir?

  1. Emekli ve aktif eğitim çalışanları ve yakınları
  2. Milli Eğitim Bakanlığı projeleri kapsamında düzenlenen yarışma, müsabaka ve kültürel etkinlik katılımcıları.
  3. Öğrenciler.
  4. Diğer kamu çalışanları
  5. Sivil vatandaşlar.

  Konuk evlerinde kalma süresi en fazla kaç aydır?

  3-) Konukevinde kalma süresi en fazla kaç gündür? Konukevinde istisnai durumlar dışında barınma süresi en fazla 3-4 gündür. Daha uzun süreli barınmalar kişinin geçerli sebeplerine ve ihtiyaç durumuna göre değişmektedir.

  Memur Sen hangi siyasi görüşte?

  AK Partili yıllar boyunca üye sayısını her yıl rekor biçimde artırmış, adı sendika olsa da sendikal haklara dair bir mücadele içinde olmayan, AK Parti siyasetinin bizzat savunucusu ve uygulayıcısı gibi davranan sendikadır Memur-Sen. Memur-Sen yöneticileri, AK Parti için önemli kişilerdir.

  You might be interested:  Ankara Mamak Askeriye Nasıl Bir Yer?

  Memur Sen kime ait?

  Memur Sendikaları Konfedarasyonu, kısaltması Memur-Sen olan 1995’te kurulan memur sendikaları konfederasyonu.

  Memur Sen üyelik aidatı ne kadar?

  Sendika kesintisinde Ocak 2022’de yüzde 5’lik bir artış olması bekleniyor. Bir başka deyişle 45 lira olan aidatın 47.25 liraya çıkması bekleniyor. Bu konuda son söz sendikaların. Yeni düzenlemede ise ocak itibarıyla sendikalı memurlar üç ayda bir (ocak, nisan, temmuz ve ekimde) 400 lira ikramiye alacak.

  Bayındır Memur-Sen Genel Başkanı Kimdir?

  Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Bayındır Memur-Sen Genel Başkanı Soner Can Tufanoğlu, her daim zorlukların karşısında mücadelelerini sürdürdüklerini ifade etti.

  Soner Can Tufanoğlu kim?

  SONER CAN TUFANOĞLU

  2003 yılında Pamukkale Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü bitirdi. 2004-2005 yılları arasında Giresun Yavuzkemal Belediyesi’nde çalışma hayatına başladı. Daha sonra 2005 yılında Karayolları Genel Müdürlüğü’nde İnşaat Mühendisi olarak göreve başladı.

  Memur-Sen in başkanı kim?

  Olağan Genel Kurulu’nda Konuştu. Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın, Sosyal Güvenlik Kurumu’nun 6. Olağan Genel Kurulu’nda kamu görevlilerinin ek zam beklentisini yineledi.

  Memur-Sen kaç üyesi var?

  Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) 1 milyon 4 bin 152 ile en fazla üyeye sahip konfederasyon oldu. Memur-Sen’i 430 bin 183 üye ile Türkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonu (Türkiye Kamu-Sen), 132 bin 225 üye ile Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK) takip etti.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.