Ankara Minibüsçüler Odası Başkanı Kim Oldu?

Ankara Minibüsçüler Esnaf Odasının başkanlığına Murat Yılmazer seçildi. Odadan yapılan açıklamaya göre, kuruluşun olağanüstü genel kurul toplantısı Atatürk Spor ve Sergi Sarayı’nda yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri altında gerçekleştirildi.
Ankara Minibüsçüler Esnaf Odası’nın yeni yönetimi şu isimlerden oluştu: Yönetim Kurulu Asıl Üyeler: Murat Yılmazer (Başkan), Çakır Karakoç, Kazım Berk, Serkan Görgülü, Ziyarettin Üçpınar, Şahabettin Özdemir, Savaş Atılgan, Durmuş Koca, Hasan Mercimek, Hakan Aydoğan, Sait Kaynak.

Ankara Minibüsçüler Odası Başkanı Kim Oldu 2022?

Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası başkanı belli oldu. Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası 22. Olağan Genel Kurulu’nda başkanlığa Mehmet Yiğiner seçildi.

Minibüsçüler Odası Başkanı kim oldu?

Tek liste halinde yapılan seçimde 209 üyesi bulunan odanın 195 oyunu alan Avni Haki Minibüsçüler ve Dolmuşçular Odası başkanlığına seçildi. Seçim sonunda konuşma yapan Minibüsçüler ve Dolmuşçular Odasının yeni Başkanı Avni Haki, ”Beni bu göreve laik görenlere çok teşekkür ediyorum.

2022 Minibüsçüler Odası Başkanı kim oldu?

Koray Öztürk’ün 701 oy aldığı seçimi Kazım Bilge 792 oyla kazandı.

You might be interested:  Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesine Nasıl Gidilir?

Ankara Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı kim oldu?

Ankara Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Murat Yılmazer ve Oda Sekreteri Murat Kurt’un imzasıyla sunulan dilekçede şu anda uygulanan tarifeden bugüne kadar geçen sürede işletme giderlerinde yüzde 150 artış olduğu belirtildi.

Ankara Şoförler Odası Başkani kim?

Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası 22. Olağan Genel Kurulu’nda başkanlığa Mehmet Yiğiner seçildi. Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası 22. Olağan Genel Kurulu, Atatürk Spor Salonu’nda yüksek katılımla gerçekleştirildi.

Ankara Şoförler Odası seçimi kim kazandı?

ANKARA Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası 21. Olağan Genel Kurul Toplantısı Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda yapıldı. Genel Kurulda mevcut Başkan Mehmet Yiğiner, 7 adayın birleştiği ortak aday karşısında seçimi büyük oy farkıyla kazanarak güven tazeledi.

Minibüsçüler Odası nereye bağlı?

TŞOF; il ve ilçelerde kurulmuş 698 oda başkanlığı, yaklaşık 1.5 milyon nakliyeci ve şoför esnafından oluşan üyesi ile yurdumuzun en büyük, yaygın ve köklü mesleki teşekküllerinden biridir. Oda Başkanlıkları, bulundukları İlin Birlik Başkanlıklarına ve merkezde Federasyona bağlıdır.

Oda başkanı kim seçildi?

Atatürk Stadı’ndaki Hakem Dayanışma Derneği’nde yapılan kongrede, aday olan mevcut Başkan İhsan Esen’in karşısına rakip olarak geçmiş dönemlerde odada başkanlık yapan Hamdi Yapıcı ile Mahmut Tanrıkulu çıktı. Seçim sonunda Başkan İhsan Esen güven tazeleyerek 322 oyla tekrar başkan seçildi.

Muharrem Karabacak kim?

Başkan Karabacak, Bağımlılıkla Mücadele Derneği Kurucu Üyesi olup, halen Bağımlılıkla Mücadele Derneği yönetim kurulu üyeliğini yürütmektedir. Bir dönem Konyaspor Yönetim Kurulu Üyeliği görevinde bulunmuş olan Başkan Karabacak, evli ve iki çocuk babasıdır.

Şoförler Cemiyeti Başkanı kim?

Seçimde İmam Bakır Alkan, 2447 oy aldı.

Paşa Özkan kimdir?

Bugün yapılan seçimlerde 499 oy alan Paşa Özkan minibüsçülerin yeni başkanı seçildi. Alanya Minibüsçüler, Otobüsçüler ve Servis Araçları İşletmeleri Esnaf Odası 7. Olağan Genel Kurulunda Paşa Özkan bu kez başkan seçildi. Atatürk Spor Salonu’nda saat 09.00 başlayan oy kullanma işlemi saat 17.00 itibariyle sona erdi.

You might be interested:  Ankara Izmir Hızlı Tren Ne Zaman Açılacak?

Şoförler Odası nereye bağlı?

bunların hepsi türkiye esnaf ve sanatkârlar konfederasyonuna bağlıdır

Murat yilmazer nereli?

KIRIKKALE – 1954, Durmuş – Saime – Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Mühendisligi Bölümü – Kimya Yüksek Mühendisi – MKE Kurumu Pirinç Fabrikasında; Mühendis, Başmühendis, İmalat Kısım Müdürü, Fabrika Müdür Yardımcısı ve İşletme Müdürü, MKE Kurumu Pirinç Sanayi A.Ş.

Ankara dolmuş ücreti ne kadar?

Dolmuş ücretlerinin ne olacağı merak edilirken, 11 Mart Cuma günü ANKESOB Yönetim Kurulu da 5 TL olan dolmuş ücretinin 7 TL olmasını kararlaştırdı. İlk, orta ve lise öğrencilerinin dolmuşlara biniş ücreti 3 TL’den 4 TL’ye yükseltildi. Dolmuşların zamlı tarifesi bugünden itibaren uygulanmaya başlandı.

Ankara Şoförler Odası seçimi ne zaman?

Başkent’te taksicilerin de bağlı bulunduğu Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası, Olağanüstü Genel Kurul’a gidiyor. Yeni başkanın belirleneceği olağanüstü seçim, 15 Ekim pazar günü Ankara Arena Spor Salonu’nda yapılacak.

Murat Yılmazer kimdir?

Murat Yılmazer Biyografisi

Kimya Yüksek Mühendisidir. MKE Kurumu Pirinç Fabrikasında; Mühendis, Başmühendis, İmalat Kısım Müdürü, Fabrika Müdür Yardımcısı ve İşletme Müdürü, MKE Kurumu Pirinç Sanayi A.Ş. Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı.XXII nci dönem Kırıkkale milletvekili. Evli, 3 çocuk babasıdır.

Ankara dolmuş nereye şikayet edilir?

ALO 153, BİR TELEFON YETER.

Ankara dolmuş ücreti ne kadar?

Dolmuş ücretlerinin ne olacağı merak edilirken, 11 Mart Cuma günü ANKESOB Yönetim Kurulu da 5 TL olan dolmuş ücretinin 7 TL olmasını kararlaştırdı. İlk, orta ve lise öğrencilerinin dolmuşlara biniş ücreti 3 TL’den 4 TL’ye yükseltildi. Dolmuşların zamlı tarifesi bugünden itibaren uygulanmaya başlandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.