Ankara Nişantaşı Pazarı Hangi Günler Açık 2018?

Hesaplı alışverişi esnaf geleneğini yaşatarak sürdüren Nişantaşı Pazarı bünyesinde 30’a yakın ücretsiz müşteri servisi sizi evinizden alıp alışverişin kalbine taşımak için hizmet vermektedir. Çankaya Sadece Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar günleri açıktır. Çukurambar Sadece Çarşamba, Perşembe, Cumartesi günleri açıktır. Etlik

Hasköy Nişantaşı pazarı hangi günler açık?

Sadece Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar günleri açıktır.

Güneşevler Nişantaşı Pazarı ne zaman açık?

Salı, Cumartesi Ve Pazar Günleri Güneşevler Şubemiz Hizmetinizde!

Cukurambar sosyete pazarı hangi gün?

Sadece Çarşamba, Perşembe, Cumartesi günleri açıktır.

Ankara Sıhhiye sosyete pazarı hangi gün?

Sıhhiye pazarı ne zaman? Çankaya Sıhhiye sosyete pazarı – Her Perşembe. Ayrancı Antika pazarı – Her Pazar. Yaşamkent sosyete pazarı – Cumartesi günleri.

Ankara Ümitköy sosyete pazarı hangi günler var?

Fakat Ümitköy Sosyete Pazarı farklı bir hizmete konu olmaktadır. Çarşamba, Cumartesi ve Pazar günleri ziyaretçilerini hava kararana kadar ağırlamaktadır. En yoğun olduğu günler Cumartesi ve Pazar günleridir.

Çankaya Nişantaşı pazarı hangi otobüs gider?

Çankaya bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Nişantaşı Pazarı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 • Otobüs: 191, 193, 195-1, 419, 482-7, 528-3.
 • Metro: M1-M2-M3.
 • You might be interested:  Ankara-Istanbul Bileti Ne Kadar?

  Ankara Etlik sosyete pazarı hangi gün?

  Etlik. Sadece Salı, Cuma, Pazar günleri açıktır.

  Incirli sosyete pazarı hangi günler açık?

  Bizde ünü bu kadar yayılmış olan pazarın sırrını öğrenmeye çıktık. Lakin cumartesi günleri kurulan Pazar, oldukça kalabalık ve Eminönü meydanından bir farkı yok. Metroya çok yakın olması da pazarın kalabalık olmasının sebeplerinden biri.

  Istanbul Sosyete Pazarı Salı günü nerede?

  Tarihi Salı Pazarı Kadıköy Kent Pazarı, Kadıköy Bit Pazarı, Sosyete Pazarı ve Kadıköy Salı Pazarı gibi isimlerle anılan Kadıköy Salı Pazarı, Kadıköy Göztepe mahallesinde, E-5 kara yolunun hemen kenarında kuruluyor.

  Hafta içi pazarlar saat kaça kadar açık?

  Kademeli normalleşme döneminde pazar yerleri hafta içi 07.00-19.00 arasında açık olacak, hafta sonları ise pazar yeri kurulmayacak.

  Cumartesi Pazarı saat kaçta kapanıyor?

  Cumartesi- Pazar hafta sonu marketler 10.00-17.00 arasında açık olacak. İçişleri Bakanlığı, yarın sabah 05.00’te sona erecek tam kapanma dönemi sonrası başlayacak ve 1 Haziran’a kadar sürecek kademeli normalleşme planını açıkladı.

  Istanbul Sosyete Pazarı Salı günü nerede?

  Tarihi Salı Pazarı Kadıköy Kent Pazarı, Kadıköy Bit Pazarı, Sosyete Pazarı ve Kadıköy Salı Pazarı gibi isimlerle anılan Kadıköy Salı Pazarı, Kadıköy Göztepe mahallesinde, E-5 kara yolunun hemen kenarında kuruluyor.

  Bayram günü Pazar kurulur mu?

  4 günlük bayram boyunca pazarların açılıp açılmayacağı ise merak ediliyor. Kurban bayramı bilindiği gibi dört gün olarak kutlanıyor. Semt pazarları bayram boyunca kurulmuyor.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.