Ankara Otogardan Etimesgut A Nasıl Gidilir?

Ankara Otogar Etimesgut nasıl gidilir? AŞTİ Otogarı’ndan kalkan Etimesgut dolmuşları ile ilçe merkezine kadar ulaşım sağlanabilir. Dilerseniz, Kızılay Metrosu’nu kullanarak Batıkent Metrosu’na ve ardından Eryaman 5. Etap durağına aktarma yaptıktan sonra 10-15 dakika yürüyerek de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ankara Etimesgut hangi Otobüs gider?

Etimesgut’a ulaşım sağlanabilecek otobüs hatları; 530,5 512, 537 ve 566 no’lu hatlardır. Metro ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmayan Etimesgut’a; Kızılay Metrosu ile Kızılay durağında indikten sonra, 530-5 no’lu otobüs hattına ve Etimesgut dolmuşlarına aktarma yapılarak da ulaşım sağlanabilmektedir.

Etimesgut dolmuşları nereden geçer?

Ulus-Etimesgut Dolmuş Durag için Otobüs hatları

Hat Adı Yön
503 Yenikent-Çayırlık Bölgesi-Cumhuriyet Blv.-Sincan GÖRÜNTÜLE
534 Ahi Mesut Mah.-Koru Metro Istasyonu(Halil İnalcık Lisesinden Kalkar) GÖRÜNTÜLE
577 Yenikent-Ortapınar-Ilksan Toki Kont.-Sincan GÖRÜNTÜLE
632 Sincan Saraycık Toki-Elvankent-Ümitköy Metro İst-Kızılay GÖRÜNTÜLE

Etimesgut Anıtkabir nasıl gidilir?

– Eryaman, Etimesgut taraflarından geliyorsanız Sincan-Batıkent metrosuyla Batıkent istasyonunda inerek Batıkent-Kızılay metrosuna aktarma yapınız. Metroyla Kızılay’da inerek AŞTİ yönüne giden Ankaray’a aktarma yapınız.

Etimesgut Zırhlı Birlikler hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Zırhlı Birlikler Okulu ve Eğitim Tümen Komutanlığı yakınından geçiyor: 511, 517, 521, 524, 530, 632, 641.

You might be interested:  10 Ekim Ankara Katliamı Ne Oldu?

Kızılay otobüsleri kalktı mı?

Ankara’da Sincan ve Etimesgut’tan EGO’dan sonra özel halk otobüsleriyle Eskişehir Yolu üzerinden Kızılay’a direkt ulaşım sona erdi.

Ankara Etimesgut nereye yakın?

Etimesgut ilçesi Ankara’nın batısında toplam 10.300 hektar yüzölçümüne sahip Ankara metropolünün merkez ilçelerinden biridir. Batısında Sincan, kuzey ve doğusunda Yenimahalle, güneyinde Çankaya ilçeleri ile komşudur.

Ankara dolmuş ücreti ne kadar?

Dolmuş ücretlerinin ne olacağı merak edilirken, 11 Mart Cuma günü ANKESOB Yönetim Kurulu da 5 TL olan dolmuş ücretinin 7 TL olmasını kararlaştırdı. İlk, orta ve lise öğrencilerinin dolmuşlara biniş ücreti 3 TL’den 4 TL’ye yükseltildi. Dolmuşların zamlı tarifesi bugünden itibaren uygulanmaya başlandı.

Etimesgut Ankara arası kaç km?

Ankara Çankaya ile Etimesgut Ankara arası kaç km yaklaşık olarak toplam 24 Kilometre mesafededir.

Aşti dolmuşları kaça kadar?

Aşti ücretsiz servisleri kaça kadar çalışıyor sorusuna cevap olarak servisler, 24 saat boyunca hizmet veriyor ve İstasyon caddesi güzergahını kullanarak Sincan’a ulaşıyor. Servisleri kullanmazsanız, Aşti’nin önünde bulunan Konya yolu’na çıkarak Sincan dolmuşları’na da binebilirsiniz.

Anıtkabir giriş ücreti ne kadar?

Öncelikle şunu belirtelim; Anıtkabir’e girişler ücretsizdir. Herhangi bir para ödemeden ya da kart kullanmadan Anıtkabir’i ziyaret edebilirsiniz. 1 Kasım – 31 Ocak tarihleri arasında 09:00- 16:00 saatleri arasında ziyaret edilebiliyor.

Anıtkabir her gün ziyarete açık mı?

Anıtkabir aşağıda belirtilen saatler arasında her gün ziyarete açıktır.

Anıtkabir hafta sonu açık mı?

Anıtkabir Pazar Açık Mı? Anıtkabir pazar günleri açıktır.

Ankara Etimesgut Askeriye nasıl gidilir?

Yenimahalle bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Ankara Etimesgut Tümen Komutanlığı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 507, 511, 521, 524, 530, 538, 612, 632, 641.
  2. Tren: BAŞKENTRAY.
  3. Metro: M1-M2-M3.
You might be interested:  Ankara Koru Hastanesi Kimin?

Dünyanın en büyük tümeni neresi?

Dünyanın en geniş yüz ölçümüne sahip kışlası unvanını elinde bulundurmaktadır.

Zırhlı Birlikler Okulu ve Eğitim Merkezi
Görevi Tank sınıfı asker yetiştirme
Büyüklük Tümen
Karargâh Şereflikoçhisar, Ankara
Komutanlar

Aşti’den zırhlı birliklere nasıl gidilir?

Size yardımcı olabilirim.Otobüsle aşti,de iniş yapıcaksanız.Otogardan Armada,nın önüne 10 Dakika yürüyün.Metro ile ümitköye geçin. Ümitköy,den geçen.507,511,517,521,524,530,532,538,541,567 Hatlarından birine binin. Zırhlı birliklere ulaşırsınız.

508 ego nereye gider?

508-1 otobüs hattı (Sincan-115.Sk. -Ahi Mesud Blv.-Sıhhiye), 50313 – Sincan Hareket Noktası durağından başlayıp 50302 – Palamut Sokak durağına gidene kadar 120 duraklartan geçiyor. 508-1 otobüs hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 06:45’da çalışmaya başlıyor ve 18:40’da bitiyor.

Etimesgut Ankara arası kaç km?

Ankara Çankaya ile Etimesgut Ankara arası kaç km yaklaşık olarak toplam 24 Kilometre mesafededir.

Bağlıcaya metro gelecek mi?

Koru-Bağlıca hattı ayrıca güzergâh üzerinde yer alan üniversite ve Bağlıca bölgesine hizmet edecek ve M2-M3 bağlantısının da ilk aşamasını oluşturacak.

Ankara Etimesgut nasıl bir yer?

Ankara’nın merkezi ilçelerinden birisi olarak Etimesgut oldukça büyük bir yerleşim yeridir. 101 kilometrekarelik bir yüzölçümü ile en büyük ilçeler arasında yer almaktadır. Kuzeyinde Keçiören, doğusunda Yenimahalle ve batısında da Sincan ile komşudur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.