Ankara Sağlık Müdürü Kim?

Akelma’dan boşalan Ankara İl Sağlık Müdürlüğü görevine ise 2020 yılında Kamu Hastaneleri Genel Müdürü olan Prof. Dr. Rahmi KILIÇ getirildi. Prof. Dr. Rahmi KILIÇ Ankara İl Sağlık Müdürü Oldu!
Ankara il sağlık Müdürlüğüne kim atandı? Prof. Dr. Mehmet Gülüm’den boşalan Ankara İl Sağlık Müdürlüğü koltuğuna akşam saatlerinde Doç.Dr.Ahmet Zülfikar AKELMA atandı. Ankara Dr.Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr.Ahmet Zülfikar AKELMA yeni Ankara İl Sağlık Müdürü oldu.

Ankara il sağlık müdürü kim oldu 2022?

Dr. Rahmi Kılıç getirildi. Kılıç, Akelma’dan önce Kamu Hastaneleri Genel Müdürü görevini üstleniyordu.

Ankara il Sağlık Müdürlüğüne kim atandı?

Prof. Dr. Mehmet Gülüm’den boşalan Ankara İl Sağlık Müdürlüğü koltuğuna akşam saatlerinde Doç.Dr.Ahmet Zülfikar AKELMA atandı. Ankara Dr.Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr.Ahmet Zülfikar AKELMA yeni Ankara İl Sağlık Müdürü oldu.

Ankara il sağlık müdürü kim 2021?

İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. Ali Niyazi Kurtcebe, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr.

You might be interested:  Kedi Traşı Ne Kadar Ankara?

Ankara il Sağlık Müdürü nereli?

ANKARA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

1977 yılında Denizli ili Tavas ilçesinde dünyaya geldi. 1994 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine başladı. 2000 yılında Tokat Reşadiye Devlet Hastanesi’nde göreve başladı.

Ankara Hastanesi Başhekimi kim oldu?

Reşat BAHAT – 15 Haziran 2022.

Dr Ali niyazı Kurtcebe kimdir?

Ali Niyazi Kurtcebe, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon uzmanıdır. Ankara Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesinde Başhekim Yardımcısı olarak görev yaptı.

Zülfikar Genel müdür?

A. Zülfikar AKELMA, Ankara Dr.Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi iken Prof. Dr. Mehmet Gülüm’ün Ankara İl Sağlık Müdürlüğü görevinden Şanlıurfa Sağlık Müdürlüğüne görevine getirilmesi üzerine 15 Haziran 2021’de Ankara İl Sağlık Müdürü olmuştu.

Doç Dr Ahmet Zülfikar Akelma kimdir?

Zülfikar Akelma, 1978 yılında Diyarbakır’ın Çermik ilçesinde dünyaya geldi. İlkokulu Siverek Şair İbrahim Rafet İlkokulu, ortaokulu Siverek İmam Hatip Ortaokulu, liseyi ise Şanlıurfa İmam Hatip Lisesi’nde okudu. 1997 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanan Akelma, 2003 yılında mezun oldu.

Prof Dr Rahmi Kılıç kimdir?

Ocak 2018 Tarihinde Sağlık Bakanlığı Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği görevine başlayan Prof. Dr. Rahmi KILIÇ, 18 Ekim 2018 Tarihinde Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürü olarak atanmış olup, evli ve 1 çocuk babasıdır.

Doç Dr Ramazan Kocaaslan kimdir?

Kafkas Üniversitesi Üroloji Bölümü’nde öğretim üyeliği yapan Kocaaslan, son olarak Dekan Yardımcılığı görevini bırakarak Derince’ye geldi. Kocaeli’deki Hastane Yöneticileri arasında en genci olan 36 yaşındaki Yrd.Doç.Dr.Ramazan Kocaaslan, evli ve 3 çocuk babası.

Doç Dr Mustafa Sırrı kotanoğlu kimdir?

Kamu Hastaneler Genel Müdür Yardımcısı olarak uzun zaman görev yapan en son Ankara Hastanesinde Başhekim Yardımcısı olarak çalışan Mustafa Sırrı Kotanoğlu Ankara İl Sağlık Müdürlüğünde Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı olarak ataması yapıldı.

You might be interested:  Ankara Da Ne Zaman Kar Yağacak?

Adem Kucur kim?

KARAMAN (İHA) – Karaman İl Sağlık Müdürü Mustafa Özyörük’ün Konya Beyhekim Bölge Hastanesi Başhekim Yardımcılığına atanmasının ardından boşalan il müdürlüğü görevine getirilen Kahramanmaraş Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Adem Kucur görevine başladı.

Ankara eski il sağlık müdürü kim?

Zülfikar Akelma’nın Kamu Hastaneleri Genel Müdürü olmasının ardından Ankara İl Sağlık Müdürlüğü görevine eski Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Prof. Dr. Rahmi Kılıç getirildi.

Kamu Hastaneleri Genel Müdürü kim oldu?

2021 yılında Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü’nde Prof.Dr. Hilmi Ataseven’in yerine Dr. Avni Uygar Seyhan’ın ataması yapılmıştı.

Ankara yeni il sağlık müdürü kim?

Ankara’nın yeni Sağlık Müdürü aslan Kayserili isim oldu.

Rahmi KILIÇ Ankara İl Sağlık Müdürü Oldu! Doç. Dr. Zülfikar Akelma’nın Kamu Hastaneleri Genel Müdürü olmasının ardından Ankara İl Sağlık Müdürlüğü görevine eski Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Prof.

Dr Ümit Murat Parpucu kimdir?

1968 Ankara doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimlerimi ülkemizin muhtelif şehirlerinde tamamladıktan sonra 1985 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne girdim.

Doç Dr Ramazan Kocaaslan kimdir?

Kafkas Üniversitesi Üroloji Bölümü’nde öğretim üyeliği yapan Kocaaslan, son olarak Dekan Yardımcılığı görevini bırakarak Derince’ye geldi. Kocaeli’deki Hastane Yöneticileri arasında en genci olan 36 yaşındaki Yrd.Doç.Dr.Ramazan Kocaaslan, evli ve 3 çocuk babası.

Ankara il sağlık müdürlüğü ne iş yapar?

Sağlık hizmeti ile ilgili her türlü başvuru ve şikayeti değerlendirmek ve sonuçlandırmak. Laboratuvar ve müesseselerin açılış iş ve işlemlerini yürütmek. İşyerlerinin sağlık birimlerinin durumlarını saptamak, değerlendirmek, kayıtlarını tutmak ve mevzuat doğrultusunda gerekli işlemleri yapmak.

Leave a Reply

Your email address will not be published.