Ankara Şoförler Odası Seçimini Kim Kazandı?

Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası başkanı belli oldu. Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası 22. Olağan Genel Kurulu’nda başkanlığa Mehmet Yiğiner seçildi.

Ankara Şöförler Odası Seçim Sonuçları Kim Kazandı?

ANKARA Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası 21. Olağan Genel Kurul Toplantısı Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda yapıldı. Genel Kurulda mevcut Başkan Mehmet Yiğiner, 7 adayın birleştiği ortak aday karşısında seçimi büyük oy farkıyla kazanarak güven tazeledi.

Ankara Şöförler Odası seçimleri ne zaman?

Başkent’te taksicilerin de bağlı bulunduğu Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası, Olağanüstü Genel Kurul’a gidiyor. Yeni başkanın belirleneceği olağanüstü seçim, 15 Ekim pazar günü Ankara Arena Spor Salonu’nda yapılacak.

Mehmet Yiğiner kaç oy aldı?

Necmettin Erbakan Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen seçimli genel kurulda 498 oy alan Mehmet Yiğiner, tekrar kulübün başkanlığına getirildi. Seçimlere 907 delegenin 660’ı katıldı. Mehmet Yiğiner kullanılan 498 oyun tamamını alarak kulübün yeni dönemdeki başkanı oldu.

Şoförler Odası Başkanı kimdir?

Odanın 1092 üyesinden 858’i seçimde oy kullandı. Kırmızı listeyle sçeime giren Ali Şahin, 324 oy alarak tekrar başkanlığa seçildi.

You might be interested:  Büyük Anadolu Oteli Ankara Sahibi Kim?

Türkiyede kaç şoför var?

Geçen yıl sonunda 28 milyon 223 bin 393 kişinin sürücü belgesi sahibi olduğu kayıtlara geçerken, bu yıl 1 Eylül itibarıyla Türkiye genelinde sürücü belgesi bulunan kişi sayısı 28 milyon 804 bin 256’ya ulaştı.

Şoförler Odası nereye bağlı?

bunların hepsi türkiye esnaf ve sanatkârlar konfederasyonuna bağlıdır

Ankara Şoförler Odası Başkanı kim oldu?

Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası 22. Olağan Genel Kurulu’nda başkanlığa Mehmet Yiğiner seçildi.

Şoförler Odası resmi bir kurum mu?

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu 4 Nisan 1953 tarihinde kurulmuştur. Anayasanın 135 inci maddesinde tanımlanan Kamu Kurumu Niteliğinde Meslek Kuruluşu, aynı zamanda kamu tüzel kişisidir.

Taksiciler hangi odaya bağlı?

ITEO – İstanbul Taksiciler Esnaf Odası

Ankara Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı kim oldu?

Ankara Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Murat Yılmazer ve Oda Sekreteri Murat Kurt’un imzasıyla sunulan dilekçede şu anda uygulanan tarifeden bugüne kadar geçen sürede işletme giderlerinde yüzde 150 artış olduğu belirtildi.

Mehmet Yiğiner kimdir ne iş yapar?

Mehmet Yiğiner (d. 3 Ağustos 1965, Çubuk, Ankara), Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı,(2013-2019) MKE Ankaragücü Spor Kulübü eski Başkanı.

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı kim oldu?

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) Başkanlığı’na Mehmet Yiğiner yeniden seçildi. ANKESOB’un 64. Hizmet yılında gerçekleştirilen 42. Olağan Genel Kurul’da oy kullanan 769 delegeden 657 delegenin oyunu alan Mehmet Yiğiner, bir kez daha Birlik Başkanlığına seçildi.

Şoförler Odası başkanı ne kadar maaş alıyor?

İlçelerde görev yapan şoförler odası başkanları bin 600 ile 3 bin 200 lira arası, İlçelerdeki esnaf ve sanatkarlar odası başkanları ise çoğunlukla 3 bin 200 lira maaş alıyor. Maaşın yanı sıra başkanın temsil etme yetkisi içinde araç, iletişim ve yemek giderleri de meslek odası tarafından karşılanıyor.

You might be interested:  Ankara Kitap Fuarı 2016 Ne Zaman?

Şoförler Odasını kim kazandı?

Toplamda 785 üyenin oy kullandığı seçimde, 347 oy alan Özcan Uzun Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasının yeni başkanı seçildi.

Şöförler Odası aidat ne kadar?

Kayıt ücreti ve yıllık aidat; bu gruptaki büyükşehir statüsünde bulunan iller ve büyükşehir belediyesi sınırlarına dâhil tüm ilçelerinde 256,00 TL’dir. Üçüncü grup odaların bulunduğu diğer illerin merkez ve ilçelerinde 256,00 TL’dir.

Ankara Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı kim oldu?

Ankara Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Murat Yılmazer ve Oda Sekreteri Murat Kurt’un imzasıyla sunulan dilekçede şu anda uygulanan tarifeden bugüne kadar geçen sürede işletme giderlerinde yüzde 150 artış olduğu belirtildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.