Ankara Spor Salonu Hangi Mahallede?

Ankara Spor Salonu, Ankara’nın Ulus semtinde yer alan spor salonu. 2010 FIBA Dünya Basketbol Şampiyonası için yapılmıştır.
Ankara Spor Salonu 39.937916 enlem ve 32.843880 boylamda yer almaktadır. Altındağ ilçesine bağlıdır. Ankara Spor Salonu haritası Ankara ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Ankara Spor Salonu posta kodu 06050.

Ankara spor Salonu hangi metro durağında?

Çankaya bölgesinde bulunan Ankara Spor Salonu konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Atatürk Kültür Merkezi durak, Çankaya içindeki Ankara Spor Salonu konumuna en yakındır.

Ankara Arena hangi metro?

M4, Çankaya bölgesinde bulunan Ankara Arena Spor Salonu konumuna giden son Metro aracıdır.

Ankara Atatürk Spor Salonu kaç kişilik?

Ankara Atatürk Spor Salonu, Ankara’nın Altındağ ilçesine bağlı Ulus semtinde bulunan basketbol ağırlıklı olmak üzere salon sporlarına hizmet eden spor salonudur. 4500 Seyirci kapasiteli salonda, 500 araçlık otopark bulunmaktadır.

Yenimahalle ye hangi Otobüs gider?

Yenimahalle bölgesinde Yeni Mahalle için Otobüs hatları

Hat Adı Yön
271 Yenimahalle Metro-Şentepe(21256 Nolu Duraktan Başlar) GÖRÜNTÜLE
201-6 Batıkent-Demetevler-Yenimahalle-Kızılay(Kızılaydan Başlar) GÖRÜNTÜLE
202 İvedik Metro-Yenimahalle GÖRÜNTÜLE
207 Ivedik Metro-Kardeşler GÖRÜNTÜLE

Ankarada hangi semtlerde metro var?

Ankara metrosu, hatların geçtiği halleriyle Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Sincan ve Yenimahalle ilçelerinden geçmektedir. Gelecekte Pursaklar ve Çubuk ilçelerinden de geçecektir.

You might be interested:  Ankara Kaş Nasıl Gidilir?

Taurus AVM hangi metro durağı?

Çankaya bölgesinde bulunan Taurus Avm konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Maden Tetkik Ve Arama durak, Çankaya içindeki Taurus Avm konumuna en yakındır.

Cinnah Caddesine hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Cinnah Caddesi yakınından geçiyor: 185-7, 408, 413, 413-7, 440-5.

Voleybol maçları Ankara nerede?

TVF Ankara Spor Salonu’nda 13-17 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek FIVB Milletler Ligi Finalleri’nde mücadele edecek milli takım, lig etabında ilk hafta maçlarını Ankara’da, ikinci hafta maçlarını Brezilya’da, üçüncü hafta maçlarını ise Kanada’da oynadı.

Başkent Voleybol Salonu nasıl gidilir metro?

Çankaya bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Başkent Voleybol Salonu adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 157-5, 220-7, 450, 479, 528-3.
 2. Metro: M1-M2-M3.

Voleybol maçları Ankarada nerede oynanıyor?

Türkiye Voleybol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Türkiye’nin ev sahipliğinde ilk kez düzenlenecek Milletler Ligi Finalleri’nde 8 takım şampiyonluk mücadelesi verecek. Tüm karşılaşmalar, Ankara Spor Salonu’nda oynanacak.

Metromall metro durağı hangisi?

Yenimahalle bölgesinde bulunan Metromall AVM konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Harikalar Diyarı durak, Yenimahalle içindeki Metromall AVM konumuna en yakındır.

Ankara Metrosu nerelere gidiyor?

İnteraktif ve Güncel Ankara Metro Haritası

 • Kızılay Metro İstasyonu.
 • Necatibey Metro İstasyonu.
 • Milli Kütüphane Metro İstasyonu.
 • Söğütözü Metro İstasyonu.
 • MTA Metro İstasyonu.
 • Orta Doğu Teknik Üniversitesi Metro İstasyonu.
 • Bilkent Metro İstasyonu.
 • Tarım Bakanlığı-Danıştay Metro İstasyonu.
 • Anıtkabir için hangi metro durağı?

  Metroyla Kızılay’da inerek AŞTİ yönüne giden Ankaray’a aktarma yapınız. Ankaray ile Tandoğan istasyonunda inerek Tandoğan Meydanı durağından çıkıp Anıttepe’ye doğru 300 metre yürüdüğünüzde Anıtkabir’e ulaşabilirsiniz.

  Ankara Şehir Hastanesi metro durağı hangisi?

  AŞTİ Otobüs Terminalinden Söğütözü Metrosuna yürüyerek Metro ile Tarım Bakanlığı durağında inip 112 numaralı EGO ring otobüsü yada taksi ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Kızılay Güvenpark istikametinden Ankara Şehir Hastanesi Dolmuşlarını kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.