Ankara Turgut Özal Mahallesi Nerede?

Turgut Özal Mahallesi Konum Haritası Turgut Özal Mahallesi, Batıkent semti Yenimahalle ilçesi Ankara ilinde yer almaktadır. Aşağıdaki haritada Turgut Özal Mahallesi yerinin konumunu Ankara ili Yenimahalle ilçesinde nerede bulunduğunu görebilirsiniz.

Turgut Özal Mahallesi hangi semtte?

Ankara ilinin Yenimahalle ilçesine bağlı Batıkent semtine bağlı mahalledir.

Turgut Özal Mahallesi Metroya yakın mı?

Yenimahalle bölgesinde bulunan Turgut Özal Mahallesi konumuna en yakın metro durağı, 25 dk yürüme mesafesindedir.

Turgut Özal Mah neresi?

Turgut Özal Mahallesi Mardin ilinde yer almakta olup, Kızıltepe Merkez semtinde bulunan Turgut Özal Mahallesi Kızıltepe ilçesine bağlıdır. Turgut Özal Mahallesi haritası konumu ise 37° 12′ 4.4244” Kuzey ve 40° 36′ 42.6060” Doğu gps koordinatlarıdır.

Ankara Batıkent hangi ilçeye bağlı?

Batıkent
Şehirdeki Konumu
Ülke Türkiye
İl Ankara
İlçe Yenimahalle

Turgut Özal nereli?

İlk yılları Babası Malatya’nın Çırmıktılı yani şimdiki adıyla Yeşilyurt ilçesinin Ünlüoğulları ailesinden banka memuru Mehmet Sıddık Özal, annesi ise Tunceli Çemişgezekli, ilkokul öğretmeni, Kürt kökenli Hafize Hanım’dır (d. 1906 – ö. 1988).

M3 metro hattı nasıl gidilir?

Basaksehir bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Kirazlı – Olimpiyat – Metrokent Metrosu (M3) adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 146M, 78C, 79E, 98, 98KM.
  2. Metro: M3.
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-216, MİNİBÜS: A-48.

212 AVM hangi metro durağı?

*Mahmutbey Metro Servisimiz, Mahmutbey Metro İstasyonu’nda bulunan tüm otobüs duraklarında durmaktadır.

You might be interested:  Ankara Niğde Otobanı Ne Zaman Bitecek?

Metrokent hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Metrokent yakınından geçiyor: 146M, 78F, 79T, 98, 98H.

Batıkent nerelere yakın?

Batıkent Nerede ve Hangi İlçeye Bağlı? Batıkent Ankara ilinde yer almakta olup, Batıkent Yenimahalle ilçesine bağlıdır.Batıkent haritası konumu ise 39° 58′ 5.1672” Kuzey ve 32° 43′ 36.4080” Doğu gps koordinatlarıdır. Batıkent bağlı olduğu Yenimahalle ilçe merkezine 4 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Batıkent hangi mahallede?

Batikent 39.968102 enlem ve 32.726780 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Kentkoop Mh. ve Yenimahalle ilçesine bağlıdır. Batikent haritası Ankara ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Batikent posta kodu 06105.

Ankara Batıkent nasıl bir yer?

Batıkent, Ankara’nın en yeşil semtlerinden biridir. Yürüyüş yapılabilecek birçok alan, keyifli aktiviteler yapılacak parklar, spor için uygun yeşil sahalar ve fitness aletleri gibi birçok unsur, spor ile dolu bir yaşam sunuyor. Batıkent’te yaşamak, doğa ile iç içe yaşamak anlamına geliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.