Ankara Van Arası Hangi Şehirler Var?

Ankara Van arası Kırşehir, Kayseri, Malatya, Elazığ, Bingöl, Muş illerinden geçilmektedir. Ankara Van arası trenle kaç saat? Ankara Van arası trenle 25 saat 17 dakika sürmektedir. Ankara Van arası tren bileti ne kadar? Ankara Van arası tren bileti 48 TL’dir. BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Ankaraya giderken hangi şehirlerden geçilir?

İstanbul-Ankara güzergahında arabayla yolculuk yapanların en çok kullandığı rota Anadolu Otoyolu. Türkiye’nin en eski ve en işlek otoyollarından biri olan bu yol Gebze, Sapanca, Hendek, Düzce, Bolu üzerinden Ankara’ya kesintisiz bağlantı sağlıyor. 449 km’lik yol 4 saat 55 dakika sürüyor.

Van’dan Ankara’ya kadar kaç saat yol?

Van ile Ankara arası 1265 kilometre olan karayolu, özel araçla ortalama 15 saat 6 dakika gibi bir sürede alınmaktadır. Bunun haricinde otobüsle bu yolculuk süresi 18 saate kadar çıkabilmektedir. Bir diğer ulaşım yolu olan 955 kilometrelik havayolu, 1 saat 45 dakika sürmektedir.

Vandan istanbula giderken hangi illerden geçilir?

Van ile İstanbul arasındaki mesafe, otoyollarda 1.523 kilometre dahil olmak üzere karayoluyla 287 kilometre ‘dir. Yol yaklaşık olarak 17 saat ve 43 dakika zaman alır ve Erzincan, Amasya, Kocaeli, İpekyolu, Edremit, Osmangazi ve Uysal üzerinden geçer.

You might be interested:  Ankara Gar Anıtkabir Nasıl Gidilir?

Van Ankara otobüs kaç saat sürer?

Ankara – Van arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer? Ankara – Van arası toplam 1222 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 18 saat 30 dakika sürüyor.

Ankara şehri nasıl bir yer?

Ankara Türkiye’nin en gelişmiş şehirlerinden bir tanesidir. Aynı zamanda Türkiye’nin ikinci büyük şehri olarak bilinmektedir. Ankara özellikle gece hayatı ile ünlü olan bir şehir olduğundan dolayı şehre gelenler gece hayatına mutlaka katılmaktadırlar. Ankara’da gezilmesi görülmesi gereken yerlerin sayısı fazladır.

Izmir Ankara hangi şehirlerden geçer?

izmir ‘ den yola çıkınca kemalpaşa, turgutlu, ahmetli, salihli, kula, uşak, banaz dan geçer, eskişehir – izmir yolu buraya kadar aynıdır sonrasında afyon, emirdağ ‘ ın yakınları, sivrihisar rotası izlenir eskişehir – ankara yolu ile birleşerek, duble yol şeklinde polatlı üzerinden ankara ‘ da nihayetlenir

Van Ankara uçak bileti ne kadar?

Van ✈ Ankara Uçuş Bilgileri

Ort. Uçuş Süresi 1sa 40dk
Varış Ankara
Kalkış Van
Uçuş Fiyatı 1015,99TL
Hava Yolları Anadolujet, Pegasus, Türk Hava Yolları

Maraş ve Ankara arası kaç kilometre?

Ankara Kahramanmaraş arası otobüsle 573 kilometredir.

Malatya Ankara arası kaç?

Ankara – Malatya arası karayolu ile 659 km’dir.

Van Istanbul yürüyerek kaç gün?

İstanbul Van arası; arabayla D 300 üzerinden 18 saat 57 dakika (1.670 km), E80 üzerinden 18 saat 48 dakika (1.522 km) ve DO10/E70 üzerinden 20 saat 38 dakika, otobüsle 23 saat 53 dakika (1642 km), uçakla 2 saat (1296 km) ve yürüyerek 287 saat (1449 km) sürmektedir.

Van istanbul kaç litre benzin yakar?

İstanbul ile Van yol güzergahı için Kilometre hesaplama sonucunda 104,1 Litre yakıt tüketimi yapacaksınız. Aracınız dizel ise yaklaşık 2.643 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 2.366 TL yakıt maliyetiniz oluşur. Şayet LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 1.315 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

You might be interested:  Ankara Ve Kiralık Konak Kimin Eseridir?

Van Istanbul uçak biletleri ne kadar?

Van ✈ İstanbul Uçuş Bilgileri

Ort. Uçuş Süresi 2sa 25dk
Varış İstanbul
Kalkış Van
Uçuş Fiyatı 969,99TL
Hava Yolları Türk Hava Yolları, Pegasus, Anadolujet

Van Ankara arası uçakla kaç km?

Van-Ankara arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer? Van-Ankara arası uçuş mesafesi toplam 948 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 1 saat 50 dakika sürüyor.

Hakkari Van arası kaç TL?

En Çok Tercih Edilen Hakkari – Van Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması Hakkari Van Bilet Fiyatları Günlük Otobüs Seferi Sayısı
Vangölü Hakkari Turizm 100 TL 13
Hakkari Seyahat 100 TL 13
Best Van Hakkari 100 TL 12

Van Ankara otobüs bileti ne kadar?

En Çok Tercih Edilen Van – Ankara Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması Van Ankara Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Van Kalesi Turizm 450 TL 19 sa 37 dk
Özlem Van Turizm 450 TL 19 sa 37 dk

Ankara’dan sonra hangi il var?

Ankara’nın komşu illeri Bolu, Eskişehir, Kırşehir, Konya, Kırıkkale ve Çankırı illeridir.

Ankaraya nasıl gidilir?

İç Anadolu Bölgesi’ndeyseniz özel aracınızla veya şehirlerarası otobüs ile kısa sürede Ankara’ya varabilirsiniz. Özel araç ile 5,5 saat süren İstanbul-Ankara arası yolculuk, Pendik Tren İstasyonu’ndan kalkan yüksek hızlı tren ile 4 saate inmiştir. Eskişehir’den yine YHT ile 1,5 saatte Ankara’ya varmak mümkündür.

Düzce Ankara arası kaç saat sürer?

Ankara – Düzce arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 3 saat 32 dakika sürmektedir.

Ankara Sakarya arası kaç saat sürer?

Ankara – Sakarya arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer? Ankara – Sakarya arası toplam 310 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 4 saat 30 dakika sürüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.