Ankara Yaşamkent Nasıl Gidilir?

1) Ankara gardan banliyö treni ile veya başka bir toplu taşıma ile sıhhiyeye gidin. (tavsiyem tren) sıhhiyeden yaşamkent dolmuşuna veya 602 numaralı ego otobüsüne binin. Ataşehir sitesi durağında inip biraz yürüyün. 2) Ankara gardan çıkın. Kapının orada metro alt geçidi var. Ordan geçerek Maltepe metro durağına gelin.
Yenimahalle bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Yaşamkent adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz. Aşağıdaki toplu taşıma hatları Yaşamkent – yakınından geçiyor Otobüs: 528-3, 590

Yaşamkente hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Yaşamkent yakınından geçiyor: 586, 590.

Yaşamkente hangi dolmuş gider?

Bu Otobüs hatları Yaşamkent Kızılay Dolmuşları yakınından geçiyor: 528-3, 576, 589, 590.

Ankara Yaşamkent nereye yakın?

Yaşamkent, Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı bir mahalledir. Mahallenin kuruluşu 2000’lere dayanır. O zamanlar sadece Eskişehir-Ankara kara yolu üzerinden geçişi varken ve bir köy kadar az nüfusu var iken, şimdilerde çok gelişmiş; bağlı olduğu semt olan Çayyolu ile yol bağlanmıştır.

Koru metro Kızılay arası kaç dk?

M2 hattının bir ucundan diğer ucuna (Kızılay’dan Koru’ya ya da tam tersi bir şekilde) gitmek 25 dakika sürmektedir.

You might be interested:  Ankara Ağva Nasıl Gidilir?

Koru metro uzayacak mı?

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisinin 11.03.2022 tarih ve 203 sayılı kararı üzerine mevcut Çayyolu hattının Koru İstasyonu’ndan sonra toplam uzunluğu 7,72 kilometre olacak. 5 istasyondan oluşan M2 Hattının Koru-Yaşamkent, Koru-Bağlıca Raylı Sistem Uzatma Hatları Uygulamaya Esas Kesin Proje Hizmetleri işi kapsamında;

584 nereden kalkıyor?

Metro, Ankaray ve Teleferik hatlarımızın ilk ve son sefer saatlerini görmek için tıklayınız

Hat No : 584
Kalkış Yeri : KORU MH.BANGA BANDHU ŞEYH MUCİBUR RAHMAN BLV.ÇANKAYA/ANKARA
Varış Yeri : KORU MH.MH.BANGA BANDHU ŞEYH MUCİBUR RAHMAN BLV.YENİMAHALLE/ANKARA
Mesafesi : 49 km
Süresi : 80 dakika

566 nereye gider?

566 otobüs hattı (Sincan-Ahi Mesud Blv.-2149.Cd.-2157.Cd.-Koru Metro Istasyonu), 50252 – Çimşit Hareket Noktası durağından başlayıp 50242 – Çimşit Hareket Noktası durağına gidene kadar 87 duraklartan geçiyor. 566 otobüs hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 06:00’da çalışmaya başlıyor ve 23:00’da bitiyor.

Ankara Cayyolu Metrosu nereye kadar gidecek?

Kızılay-Çayyolu Metrosu, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından Sincan’ın Temelli bölgesine kadar uzatılacak.

Yaşamkent Ankara arası kaç km?

Ankara Bala ile Yaşamkent Çankaya arası kaç km yaklaşık olarak toplam 78 Kilometre mesafededir. Ankara Bala Yaşamkent Çankaya arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 1 saat 10 dakika sürecektir.

Ankara dolmuş ücreti ne kadar?

Dolmuş ücretlerinin ne olacağı merak edilirken, 11 Mart Cuma günü ANKESOB Yönetim Kurulu da 5 TL olan dolmuş ücretinin 7 TL olmasını kararlaştırdı. İlk, orta ve lise öğrencilerinin dolmuşlara biniş ücreti 3 TL’den 4 TL’ye yükseltildi. Dolmuşların zamlı tarifesi bugünden itibaren uygulanmaya başlandı.

Çayyolu Kızılay metro ile kaç dakika?

Metro hattının açılmasıyla, Kızılay-Çayyolu arası 25 dakikaya indi. Geçen ay açılışı gerçekleştirilen Batıkent-Sincan metro hattının ardından, Ankara’da trafiği rahatlatması beklenen Kızılay-Çayyolu metro hattı da bugün Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı törenle hizmete açıldı.

You might be interested:  Istanbul Ankara Tren Ne Kadar Sürüyor?

Çayyolu Semt mi?

Çayyolu, eskiden Kutuğun, Ankara’nın Çankaya ilçesinin bir semtidir. Eskiden Yenimahalle ilçesine bağlı olan bu semt, 2012 yılında Çankaya ilçesine bağlanmıştır. Semtin içinde Alacaatlı, Çayyolu, Dodurga, Konutkent, Koru, Prof.

Yeni kent hangi şehire bağlı?

Yenikent, Ankara ilinin Sincan ilçesine bağlı bir semttir.

Koru mahallesi nereye bağlı?

Koru, Ankara ilinin Çankaya ilçesine bağlı bir mahalledir.

Ümitköy ilçe olarak nereye bağlı?

Ümitköy Mahallesi Ankara ilinde yer almakta olup, Çayyolu/Ümitköy semtinde bulunan Ümitköy Mahallesi Yenimahalle ilçesine bağlıdır.Ümitköy Mahallesi haritası konumu ise 39° 57′ 36.3132” Kuzey ve 32° 48′ 31.5684” Doğu gps koordinatlarıdır.

Alacaatlı hangi ilçeye bağlı?

Alacaatlı, Ankara ilinin Çankaya ilçesine bağlı bir mahalledir. Konum olarak Yaşamkent, Dodurga ve Türkkonut Mahalleleri ile komşudur.

Ankara ilçeleri nelerdir?

Ankara Büyükşehir Belediyesini oluşturan bu ilçeler: Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle’ dir.

Yaşamkent posta kodu nedir?

Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 6810.

Leave a Reply

Your email address will not be published.