Elazığ Ankara Tren Seferleri Hangi Günler?

Van Gölü Ekspresi Özellikleri Tren Ankara’dan Salı ve Pazar günleri, Tatvan’dan ise Salı ve Perşembe günleri hareket etmektedir. Van Gölü Ekspresi pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Yataklı vagonlar içerisine iki adet yatak bulunmaktadır.

Ankara Elazığ arası tren var mı?

Ortaklarımız arasında, Elâzığ ile Ankara arasında tren seferleri sunan Tcdd ile de seyahat edebilirsiniz.

Elazığ tren seferleri ne zaman başlayacak?

02.07.2021 Tarihinden itibaren ELAZIĞ-TATVAN-ELAZIĞ Bölgesel yolcu treni seferlerine başladı. Bu trenin dışında Tatvan’a yolculuk için Van Gölü Expresi de kullanılmaktadır.

Elazığ tren seferleri var mı?

Fırat Ekspresi her gün düzenli olarak Elazığ-Adana-Elazığ arasında sefer yapmaktadır. Farklı istasyonlarda duran Fırat Ekspresi treni Elazığ’dan Adana’ya giderken, Elazığ’dan Malatya’ya, Malatya’dan Gölbaşı’na, Gölbaşı’ndan Osmaniye’ye, Osmaniye’den Adana’ya bir yol izler.

Ankara Van tren bileti ne kadar?

Ankara Van Tren Bileti Fiyatları:

Vangölü Ekspresi, Ankara – Tatvan arası 2+1 Pulman 1. mevki tren bileti fiyatı 157,00 TL’dir, 2 Yataklı 1. Mevki bilet fiyatı 636,00 TL’dir.

You might be interested:  Arapça Ankara Nasıl Yazılır?

Elazığa hangi tren gider?

Elazığ’a Tren ile Ulaşım

Elazığ’a demir yolu ile ulaşım sağlamak isteyen ziyaretçiler, Van Gölü Ekspresi ve Fırat Ekspresi’ni kullanabilir. Bu tren hatları; Malatya, Adana, Ankara, Osmaniye, Kayseri, Sivas ve Bitlis şehirlerinden Elazığ’a ulaşım sağlamaktadır.

Ankara Elazığ otobüs bileti ne kadar?

En Çok Tercih Edilen Ankara – Elazığ Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması Ankara Elazığ Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Elazığ Hazar Turizm 350 TL 11 sa 33 dk
Star Diyarbakır 300 TL 11 sa 33 dk
Van Kalesi Turizm 300 TL 11 sa 33 dk
Vangölü Turizm 350 TL 11 sa 33 dk

FIRAT EKSPRESİ hangi günler?

FIRAT EKSPRESİ tren hattı, Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 16:42’da başlar.

FIRAT EKSPRESİ ne kadar?

Fırat Ekspresi 2022 bilet fiyatları şu şekildedir;

Genç (13-26 yaş) bilet fiyatı: 63₺ Öğretmen bilet fiyatı: 63₺ 60-64 yaş (yüzde 15 indirimli) bilet fiyatı: 63₺ 65 yaş ve üzeri (yüzde 50 indirimli) bilet fiyatı: 37₺

FIRAT EKSPRESİ nerede?

Fırat Ekspresi, Akdeniz Bölgesi’nden Doğu Anadolu’ya doğru yol almaktadır. Fırat Ekspresi güzergâhı Adana’dan başlayarak Osmaniye – Malatya rotasını izleyerek Elâzığ’a ulaşmaktadır.

Ankara Elazığ tren kaç para?

Ankara ile Elâzığ ile tren

En iyi fiyat 116 TL
Yolculuk süresi 18 sa 46 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış 14:20
Son kalkış 14:35

Trenle Elazığ kaç saat?

Elazığ Tatvan tren yolculuğu yaklaşık 5 saat 20 dakika sürmektedir.

FIRAT EKSPRESİ kaç saat?

FIRAT EKSPRESİ (TCDD)

FIRAT EKSPRESİ tren hattının ilk durağı Adana Tren İstasyonu olup son durağı Bahçe İstasyonu durağıdır. FIRAT EKSPRESİ (Elaziğ), her gün çalışıyor. Ek bilgi: FIRAT EKSPRESİ hattında 11 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 115 dakika.

You might be interested:  Ankara Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi Nerede?

Pazar günü tren var mı?

Toplamda 22 ayrı hatta 122 sefer olarak çalıştırılan bölgesel trenler hafta sonu kısıtlamaları nedeniyle Cumartesi 28 sefer, Pazar günü 4 sefer olarak çalışmaya devam edecektir.

Doğu Ekspresi Elazığ’dan geçiyor mu?

DOĞU EKSPRESİ GÜZERGÂHI NASIL? Doğu Ekspresi ilk durak olarak Ankara tren Garı’ndan kalkıyor. Sırasıyla; Kırıkkale, Kayseri, Sivas, Erzincan, Erzurum illerinden geçiyor.

Örtülü kuşetli vagon ne demek?

– Örtülü kuşetli vagonlar pulman koltuklara göre daha rahat ve kullanışlı iken, yataklı vagonlara göre daha fazla kişinin bir arada kalarak seyahat yaptığı vagonlardır. – Bu vagonda evcil hayvan taşımaya izin yoktur. – Yolcular diledikleri zaman yemekli vagona giderek yemeklerini yiyebilirler.

Elazığda hızlı tren var mı?

Elazığlı vatandaşların şehirlerarası yolculuk yapabilmesine imkân tanıyacak olan Hızlı Tren ile Malatya ve Elazığ arasındaki bağlantıyı sağlaması planlanıyor. Öte yandan Malatya-Elazığ Hızlı Tren hattıyla bölgedeki ulaşımın sağlaması amaçlanıyor.

Elazığ Ankara otobüs ile kaç saat?

Elâzığ – Ankara arası toplam 817 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 11 saat 30 dakika sürüyor.

Van Treni nereden kalkıyor?

Van Gölü Ekspresi’nin Güzergah ve Sefer Saati

Tatvan- Ankara Salı ve Perşembe günleri gerçekleşiyor. – Tren Ankara – Tatvan arası. Tatvan, Bitlis’in bir ilçesi olduğundan bilet satın alırken de “Van Gar” yerine “Tatvan Gar” diye aratmanız gerekiyor. Ankara’dan 11.20’de, Tatvan’dan 08.40’ta kalkıyor.

Ankara Malatya hızlı tren var mı?

4 Eylül Mavi Treni Özellikleri

Ankara-Malatya-Ankara arasında her gün işleyen 4 Eylül Mavi Treni pulman, yemekli ve kuşetli vagondan oluşmaktadır. 1 pulman vagonda 60, 1 kuşetli vagonda 40 yolcu seyahat edebilmektedir. Kuşetli vagonlarda 10 kompartıman bulunmakta her kompartımanda 4 kişi yolculuk yapabilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.