Hayal Kahvesi Ankara Nerede?

Hayal Kahvesi, Ankara Akşam yemeğinizi yiyip birkaç kadeh bir şeyler içebileceğiniz sonrasında da önceden aldığınız biletle ünlü sanatçıların konserlerinde eğlenebileceğiniz bir yer Hayal Kahvesi. Yıllardır Ankara’nın gözde yerlerinden Tepe Prime ’da hizmet veren mekân birçok kitleye hitap etmektedir.

Hayal Kahvesi yaş sınırı var mı?

Hayal Kahvesi Kocaeli on Instagram: “Hayal Kahvesi Kocaeli ‘TENEFFÜS ‘ Konserleri Başlıyor ( 18 yaş sınırı yoktur ) Biletler Biletix Ve Hayal Kahvesi Kocaelinde Bilgi…” Hayal Kahvesi Kocaeli ‘TENEFFÜS ‘ Konserleri Başlıyor ( 18 yaş sınırı yoktur )

Hayal Kahvesi nin sahibi kim?

Beyoğlu Hayal Kahvesi’nin kurucusu ve sahibi H Fehmi Yaşar, Hürriyet Dünyası’na konu ile ilgili şunları söyledi: ‘Beyoğlu bizim doğduğumuz yer, hayat hikayemizin yazıldığı yer.

Hayal kahvesine giderken ne giyilir?

Hayal Kahvesi’n de Aynı menünün konsere göre değiştiği gibi, seçilecek giyim tarzı da gidilen konserin içeriğine göre seçilebilir. Mekanın günlük kullanımında ise Spor ve Spor/Şık tarzlar tercih edilebilir.

Hayal Kahvesi kapandı mı?

Beyoğlu’nun ünlü mekanlarından Hayal Kahvesi kapanıyor. Beyoğlu Hayal Kahvesi’nin sahibi Hasan Fehmi Yaşar, ekonomik nedenlerle alındığı söyledi. DUVAR – Beyoğlu Hayal Kahvesi Mayıs ayında kapanacak.

Hayal kahvesinde sigara içiliyor mu?

Hayal Kahvesi Auqa Florya Kalite Sıfır

Vip alanda sadece masa sandalye mevcut, orada oturan insanlar keyiflerine bakabiliyor ve sigara kullanıyorlar.

Hayal Kahvesi teneffüs konserlerinde alkol var mı?

Leave a Reply

Your email address will not be published.