Itopya Ankara Şubesi Ne Zaman Açılıyor?

TÜRKİYE’NİN BİLGİSAYARCISI ANKARA’YA GELDİ! Yeni mağazamız 04/03/2022 tarihinde açıldı.
Itopya Ankara Mağazası Şubat Ayında Hizmete Açılıyor Itopya IT ve Gaming teknoloji ürünlerin perakende satışını gerçekleştiren, yenilikçi mağazacılık anlayışı ve gelişmiş web mağazası özellikleriyle müşterilere teknolojik çözümlerini 3. mağaza konsepti ile genişletmeye devam ediyor. 10 Şubat 2022 16:50

Ütopya ne zaman açıldı?

Türkiye’nin Bilgisayarcısı ITOPYA.COM olarak Toplama Bilgisayar, Gaming Notebooklar ve Gaming Ürünlerin perakende satışını gerçekleştirmek amacıyla yenilikçi mağazacılık anlayışı ve gelişmiş web sitesi özellikleriyle kullanıcılarımıza teknolojik çözümler sunan bir marka olarak 2016 yılında yola çıktık.

Itopya Ankara Şubesi nereye açılacak?

İtopya’nın Ankara şubesi 4 Mart (yarın) saat 10.00’da açılacak. Açılışa özel indirimler olacak. Mağaza, Çankaya’nın Söğütözü Mahalesi’nde bulunan Platin Tower’da açılıyor. 1500 metrekare büyüklüğündeki mağazada hazır sistemler, bilgisayar parçaları, notebooklar, gaming ürünler ve aksesuarlar bulunacak.

Itopya nın sahibi kim?

Günümüzde oyuncu bileşenleri denildiğinde ilk akla gelen yerlerden biri olan İtopya’nın kuruluş hikayesini, dününü ve bugününü kurucusu Yılmaz Çiçek ile konuştuk.

Ütopya saat kaçta açılıyor?

10:00-20:00.

Itopya hangi ülkenin?

2016 yılında Yılmaz Çiçek tarafından kurulan ve hem internet üzerinden hizmet veren hem de konumlandırılmış mağazalarıyla tüketicilerle buluşan itopya, ‘Türkiye’nin Bilgisayarcısı’ sloganıyla tanınan Bilgisayar ve Gaming Ürünler sunan bir markadır. İnternet sitesi aylık 2.000.000’dan fazla ziyaretçiyi ağırlamaktadır.

You might be interested:  Ankara Ne Zaman Başkent Ilan Edilmiştir?

Itopya bilgisayar güvenilir mi?

site ve müşteri hizmetlerine bakılırsa güvenilir görünüyor. şu an için artısı iyi fiyat, gerçekten aynı ürünü çok daha uygun fiyattan satıyorlar. eksisi 12 bin liralık alışverişte 9 liralık kargo parası almaları ve maillerimin cevapsız kalması.

Itopya Windows yüklü geliyor mu?

Sistemleri Freedos olarak yolluyorlar, Windows kurmuyorlar.

Itopya outlet ne demek?

Müşterilerimiz, Outlet konseptine sahip mağazamızdan outlet ürünleri satın alabilecekleri gibi aldıkları ürünleri ister mağazalarımızdan, isterlerse teslimat noktalarımızdan teslim alabilecekler. Böylece fiyat avantajıyla birlikte teslimat süresine de kendileri karar verebilecekler.

Yılmaz Çiçek Kimdir?

Yılmaz Çiçek, Edebiyat, Şiir kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Şiirlerim ve Ben kitabının yazarıdır. Yılmaz Çiçek kitapları; Cinius Yayınları aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur. Yılmaz Çiçek tarafından yazılan son kitap ‘Şiirlerim ve Ben’, Cinius Yayınları tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Itopyadan bilgisayar toplanır mı?

İtopya Bilgisayar toplama imkanıyla kendi bilgisayarınızı kendinizin oluşturabilmesine olanak sağlar.

Ütopya ya nasıl gidilir?

Kadıköy bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden itopya adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 15TK, 16F, 19EK, BEYLIKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME.
  2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M4.
  4. Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-36.

Itopya taksit var mı?

ITOPYA.COM’da Nisan, Mayıs ve Haziran ayına özel peşin fiyatına ek taksit imkanı ile rüyandaki Hazır Sistemlere, sürükleyici Gaming Monitörlere ve harika Oyuncu Ekipmanlarına daha kolay ulaşabilirsin. Ödeme ekranında taksit sayınızı ve pos ekranında toplam tutarı kontrol etmeyi unutmayınız.

Itopya mağazadan hazır sistem alınır mı?

İtopya’dan şu an bir şey alınmaz alınsa da bu sistem alınmaz.

Itopya tamir yapıyor mu?

ITOPYA.COM teknik servis hizmeti vermemektedir. Gönderilen tüm ürünler garanti servisini sağlayan yetkili teknik servislere gönderilir.

You might be interested:  Ankara Öğretmen Kartı Ne Kadar Basıyor?

Ütopya ne anlama gelir?

Ütopyalar, bugün gerçekleşmesi imkânsız toplum tasarımlarıdır. Köken olarak Yunanca ‘yok/olmayan’ anlamındaki ou, ‘mükemmel olan’ anlamındaki eu ve ‘yer/toprak/ülke’ anlamındaki topos sözcüklerinden türemiştir.

Ütopya nasıl ortaya çıktı?

Ütopya Latince’de ‘utopia’, siyasi bir ideal olarak ifade edilen ve tasarlanan hayali bir ülke demektir. Birçok esere konu olan ütopyayı 1516 yılında İngiliz yazar ve siyasetçi olan Sir Thomas More Yunanca kelimelerden ‘eu- iyi topos-yer’ birleştirerek oluşmuştur.

Ütopya kavramını ilk kullanan kimdir?

Ütopya kavramı, Sir Thomas More tarafından 1516’da ortaya konulmuş- tur. More’un Latinceden türettiği kavramın kökünde muhtemel iki yazılış şekli bulunmaktadır. More bu kavramı, yer anlamına gelen ‘topos’ kelime- si, iyi anlamına gelen ‘eu’ ve yok anlamına gelen ‘ou’ takılarını birleştirerek oluşturmuştur.

Ütopyalar ne amaçla yazılmıştır?

Ütopya tarzında yazılan eserler, insanlar için ideal olan anlayışları içerir. Önerilen sistemde insan değerlidir ve adalet hâkimdir. Bu eserlerin önemi, iyi bir yaşam düzeni kurulmasına düşünsel bir katkı sağlamasıdır. Thomas More’un Ütopya’sı bilinmeyen bir adada kurulu bir devleti temsil eder.

Ütopya ve distopya nedir?

Distopya (anti-ütopya Yunanca dystopia), çoğunlukla ütopik bir toplum anlayışının anti-tezini tanımlamak için kullanılır. Distopik bir toplum otoriter-totaliter bir devlet modeli ya da benzer bir başka baskıcı sistem altında karakterize edilir. Kelime ilk defa John Stuart Mill tarafından kullanılmıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.