Itopya Ankara Şubesi Nerede?

İtopya’nın Ankara şubesi 4 Mart (yarın) saat 10.00’da açılacak. Açılışa özel indirimler olacak. Mağaza, Çankaya’nın Söğütözü Mahalesi’nde bulunan Platin Tower’da açılıyor. 1500 metrekare büyüklüğündeki mağazada hazır sistemler, bilgisayar parçaları, notebooklar, gaming ürünler ve aksesuarlar bulunacak.

Itopya Ankara mağazası ne zaman açılacak?

TÜRKİYE’NİN BİLGİSAYARCISI ANKARA’YA GELDİ!

Gaming Ürünler, Hazır Sistemler, Notebook Modelleri ve Bilgisayar Parçaları ile dolu yeni mağazamızı ziyaret etmeye ne dersin? Yeni mağazamız 04/03/2022 tarihinde açıldı.

Itopya nın sahibi kim?

Günümüzde oyuncu bileşenleri denildiğinde ilk akla gelen yerlerden biri olan İtopya’nın kuruluş hikayesini, dününü ve bugününü kurucusu Yılmaz Çiçek ile konuştuk.

Itopya hangi ülkenin?

2016 yılında Yılmaz Çiçek tarafından kurulan ve hem internet üzerinden hizmet veren hem de konumlandırılmış mağazalarıyla tüketicilerle buluşan itopya, ‘Türkiye’nin Bilgisayarcısı’ sloganıyla tanınan Bilgisayar ve Gaming Ürünler sunan bir markadır. İnternet sitesi aylık 2.000.000’dan fazla ziyaretçiyi ağırlamaktadır.

Itopya bilgisayar güvenilir mi?

site ve müşteri hizmetlerine bakılırsa güvenilir görünüyor. şu an için artısı iyi fiyat, gerçekten aynı ürünü çok daha uygun fiyattan satıyorlar. eksisi 12 bin liralık alışverişte 9 liralık kargo parası almaları ve maillerimin cevapsız kalması.

You might be interested:  Kedi Traşı Ne Kadar Ankara?

Itopya outlet ne demek?

Müşterilerimiz, Outlet konseptine sahip mağazamızdan outlet ürünleri satın alabilecekleri gibi aldıkları ürünleri ister mağazalarımızdan, isterlerse teslimat noktalarımızdan teslim alabilecekler. Böylece fiyat avantajıyla birlikte teslimat süresine de kendileri karar verebilecekler.

Yılmaz Çiçek Kimdir?

Yılmaz Çiçek, Edebiyat, Şiir kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Şiirlerim ve Ben kitabının yazarıdır. Yılmaz Çiçek kitapları; Cinius Yayınları aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur. Yılmaz Çiçek tarafından yazılan son kitap ‘Şiirlerim ve Ben’, Cinius Yayınları tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Itopya Türk mü?

Türkiye’nin Bilgisayarcısı ITOPYA.COM olarak Toplama Bilgisayar, Gaming Notebooklar ve Gaming Ürünlerin perakende satışını gerçekleştirmek amacıyla yenilikçi mağazacılık anlayışı ve gelişmiş web sitesi özellikleriyle kullanıcılarımıza teknolojik çözümler sunan bir marka olarak 2016 yılında yola çıktık.

Itopyadan bilgisayar toplanır mı?

İtopya Bilgisayar toplama imkanıyla kendi bilgisayarınızı kendinizin oluşturabilmesine olanak sağlar.

Ütopya cumartesi açık mı?

10:00-20:00.

Ütopya şehri nerede?

Ütopya Latince’de ‘utopia’, siyasi bir ideal olarak ifade edilen ve tasarlanan hayali bir ülke demektir. Birçok esere konu olan ütopyayı 1516 yılında İngiliz yazar ve siyasetçi olan Sir Thomas More Yunanca kelimelerden ‘eu- iyi topos-yer’ birleştirerek oluşmuştur.

Ütopya hangi şehirde?

Kuzey Kore’de yıllardır merakla beklenen ‘ütopik şehir’ Samjiyon resmen açıldı Kuzey Kore lideri Kim Jong-un rejiminin en önemli yatırımlarından biri olarak tanımlanan Samjiyon’da 4.000 konut ve 380 kamu binası yapıldı.

Ütopya diye bir yer var mı?

Ütopyalar, bugün gerçekleşmesi imkânsız toplum tasarımlarıdır. Köken olarak Yunanca ‘yok/olmayan’ anlamındaki ou, ‘mükemmel olan’ anlamındaki eu ve ‘yer/toprak/ülke’ anlamındaki topos sözcüklerinden türemiştir.

Itopya mağazadan hazır sistem alınır mı?

İtopya’dan şu an bir şey alınmaz alınsa da bu sistem alınmaz.

Itopya işletim sistemi kuruyor mu?

Sistemleri Freedos olarak yolluyorlar, Windows kurmuyorlar.

You might be interested:  Ankara Çankaya Hangi Parti Kazandı?

Itopya hangi kargo ile çalışıyor?

ITOPYA.COM’da kargoların Yurtiçi Kargo, Bolt Kargo ya da Net Kargo ile en hızlı şekilde adresine teslim edilir.

Itopya ne zaman gelir?

Normal şartlar altında, İstanbul içindeki teslimatlar kargoya verildikten sonra 24 saat içinde; İstanbul dışı teslimatlar ise (kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçeye taahhüt ettiği teslim süresine göre değişmekle birlikte) 2-3 gün içinde yapılır.

Ütopya Kavramı Nedir?

Ütopya; aslında olmayan, tasarlanmış ideal toplum.

Ütopya ya nasıl gidilir?

Kadıköy bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden itopya adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 15TK, 16F, 19EK, BEYLIKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME.
  2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M4.
  4. Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-36.

Itopya taksit var mı?

ITOPYA.COM’da Nisan, Mayıs ve Haziran ayına özel peşin fiyatına ek taksit imkanı ile rüyandaki Hazır Sistemlere, sürükleyici Gaming Monitörlere ve harika Oyuncu Ekipmanlarına daha kolay ulaşabilirsin. Ödeme ekranında taksit sayınızı ve pos ekranında toplam tutarı kontrol etmeyi unutmayınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published.