Kaşıbeyaz Ankara Sahibi Kim?

Kaşıbeyaz’ın biri Ankara’da dördü İstanbul’da toplam 5 restoranı bulunuyor. Kaşıbeyaz’ın sahibi Ahmet Kaşıbeyaz konkordato başvurusu yaptı ama oğlu Ali Suat Kaşıbeyaz, yeni şirket kurarak Yeniköy Kaşıbeyaz’ı şirketten ayırdı. Haziran ayında bir de çatı şirket kurdu.

Kaşıbeyazın sahipleri nereli?

Kaşıbeyaz grubu kiraların dolarla olduğu Bağdat caddesinde de şube açmıştı. Kaşıbeyaz’ın başında 1971 Samsun doğumlu olan Murat Kayıbeyaz bulunuyor.

Ahmet Kaşıbeyaz nereli?

Ahmet Kaşıbeyaz nerelidir? Gaziantepli Ahmet Kaşıbeyaz’ın yarattığı bu marka, alışılmışın aksine aileye soyadını vermiş.

Kaşıbeyaz kaç şubesi var?

Kebap deyince akla gelen ilk markalardan biri olan Kaşıbeyaz Lezzet Grubu, Kaşıbeyaz Florya, Kaşıbeyaz Akvaryum, Watergarden Kaşıbeyaz Ataşehir, Yeniköy Kaşıbeyaz Bosphorus, Kaşıbeyaz Vadistanbul ve AOÇ Kaşıbeyaz Ankara olmak üzere 7 şubesini Kaşıbeyaz Bahçeşehir Gölet ve Kaşıbeyaz Büyükçekmece Kıyı İstanbul ile 9’a

Kaşıbeyaz battı mı?

Ünlü restoran zinciri Kaşıbeyaz, 2018 Eylül’ünde girmiş olduğu konkordato sürecini tamamladı. 2018 yılı Eylül ayında Bakırköy 1. Asliye Ticaret Mahkemesi’ne müracaat ederek konkordatoya giden Kaşıbeyaz Lezzet Grubu, süreci tamamlayarak mahkeme kararıyla bugün konkordatodan çıktı.

Kaşıbeyaz ismi nereden geliyor?

Kaşıbeyaz Kebap deyince ilk akla gelen markalardan biri. Gaziantepli Ahmet Kaşıbeyaz’ın yarattığı bu marka, alışılmışın aksine aileye soyadını vermiş.

Kaşıbeyaz Genel müdür?

İrfan Bilir – Genel müdür – Kaşıbeyaz Lezzet Grubu | LinkedIn.

Kasibeyaz nedir?

kebap mabedi. cok eski zamanlarimdan, zaman zaman, ka$ibeyazin caprazindaki dostlar sitesinde oturdugum zaman, evlere siparis sistemini ilk ogrendigim ve ya$amami surdurmeme yardim eden kebapci. servisi ve kebapları kötü olan çiğ köftesi de iyiden iyiye çamura benzeyen ve haddinden fazla pahalı kebap mekanı.

You might be interested:  Ankara Çubuk Pazari Hangi Gün Kuruluyor?

Kaşıbeyaz kaç yıllık?

Kaşıbeyaz Lezzet Grubu, 65 seneyi aşkın bir sürede kurucusu Ahmet Kaşıbeyaz öncülüğünde Aksaray’da küçük bir dükkanda, başarı serüveni olarak yolculuğuna başlamıştı. Yıllar içerisinde Florya’da yiyecek ve içecek sektöründe lider ve milli bir değer olan marka haline gelmişti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.