Kayseri Ankara Tren Seferleri Ne Zaman Başlıyor?

Kayseri – Ankara Tren Seferleri Kayseri Garından Ankara Garına günde 4 tren seferi gerçekleşmektedir. İlk tren, saat 02:39’da hareket etmekte olup yolculuk süresi 7 saat 29 dakikadır. Son tren ise saat 23:05’te hareket etmekte olup yolculuk süresi 6 saat 52 dakikadır.

Ankara Kayseri tren seferi var mı?

“4 Eylül Mavi Treni, her gün Kayseri’den 23.47’de hareket edecek, Ankara’ya 06.30’da varacak. Aynı tren Sivas yönüne her gün Ankara’dan 19.10’da hareketle Kayseri’ye 01.46’da, Sivas’a ise 03.57’de ulaşacak. Çukurova Mavi Treni her gün Boğazköprü’den 00.57’de hareket edecek, Ankara’ya 07.35’de varacak.

Ankara Kayseri hızlı tren hattı ne zaman açılacak?

Kayseri-Ankara hızlı tren hattının 2025’te hizmete açılması planlanıyor – Son Dakika Haberleri.

Kayseri Ankara tren bileti kac lira?

Kayseri ile Ankara ile tren

En iyi fiyat 69 TL
Yolculuk süresi 7 sa 17 dk
Günlük bağlantılar 6
İlk kalkış 02:05
Son kalkış 02:05
You might be interested:  Ankara Öğrenci Kart Nasıl Alınır?

4 Eylül Mavi Treni ne zaman başlıyor?

Çalışmalar 2018’de bitmesine rağmen o yıl tekrar seferlere başlamayan tren, 12 Temmuz 2021’de yeniden hizmete girmiştir. 4 Eylül Mavi Treni, İzmir Mavi Treni ve Konya Mavi Treni ile birlikte hâlâ hizmet vermeye devam eden 3 Mavi Tren’den birisidir.

Ankara Kayseri hizli tren kac saat?

KAYSERİ – ANKARA ARASI 2 SAATE DÜŞECEK.

Kayseri’de YHT var mı?

Projemizi, 4 yılda tamamlamayı hedefimize koyduk. Yerköy-Kayseri Hızlı Tren Demiryolu hattımızın devreye girmesiyle birlikte; Yerköy-Kayseri arasındaki hat, 170 kilometreden 142 kilometreye düşecek. Ulaşım süresi ise 3,5 saatten, 1 saatin altına inecek.

Ankara Kayseri arası yüksek hızlı tren var mı?

142 kilometre uzunluğundaki Ankara-Yerköy-Kayseri Hızlı Tren Hattı’nın temel atma törenine, Başkan Recep Tayyip Erdoğan ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’da katıldı.

Kayseri Antalya hızlı tren ne zaman bitecek?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara-Yozgat- Sivas-Kayseri hızlı tren projesinin 2020’ye kadar devreye gireceğini söyledi. Erdoğan, “Antalya-Konya -Aksaray –Nevşehir- Kayseri hızlı tren hattını 2023’e kadar hizmete almayı planlıyoruz” dedi.

Kayseri Ankara arası kaç saat sürüyor?

Ankara ile Kayseri arasındaki mesafe 338kms km’dir ve en hızlı seferimizle yaklaşık 4 saat 30 dakika kadar sürmektedir.

Tren biletleri ne zaman açılıyor?

Özel durumlar hariç olmak üzere; YHT’lerde seyahatin başlama tarihinden 15 gün Anahat trenlerinde ise seyahatin başlama tarihinden 30 gün öncesine kadar bilet satışına başlanır. Bölgesel tren biletleri seyahat gününde satılır.

Kayseriden nereye tren var?

Erciyes Ekspresi Güzergahı

Erciyes Ekspresi, Kayseri’den Niğde’ye, Niğde’den Ulukışla’ya, Ulukışla’dan Pozantı’ya, Pozantı’dan Adana’ya bir yol izler.

TCDD bilet rezervasyon nasıl yapılır?

Bilet ve rezervasyon

  1. Çağrı merkezi (444 82 33) : İnternetten satışı yapılan tren biletlerini çağrı merkezinden de almak mümkün.
  2. Tren istasyonları: Tren istasyonlarının büyük bir kısmında bilet satışı yapılmakta.
  3. Postane: Bilet satışı yapılan PTT ofisleri için tıklayınız.
You might be interested:  Ankara Denince Akla Ne Gelir?

Ankara Kayseri tren mola veriyor mu?

Yolculuk 31 saat 40 dakika sürüyor. Yolculuğun daha uzun sürmesinin sebebi ise verilen molalar. Tren bazı duraklarda 3.5 saate kadar mola verebiliyor.

4 Eylül Mavi Treni kaç kişilik?

4 Eylül Mavi Treni Özellikleri

1 pulman vagonda 60, 1 kuşetli vagonda 40 yolcu seyahat edebilmektedir. Kuşetli vagonlarda 10 kompartıman bulunmakta her kompartımanda 4 kişi yolculuk yapabilmektedir.

4 Eylül Mavi Treni nerelerde var?

4 Eylül Mavi treni sırasıyla Ankara, Kayaş, Elmadağ, Kurbağalı, Irmak, Kırıkkale, Çerikli, Yerköy, Şefaatli, Yenifakılı, Paşalı, Himmetdede, Kalkancık, Boğazköprü, Keykubat, Kayseri, Sarıoğlan, Karaözü, Yeniçubuk, Şarkışla, Hanlı, Sivas, Bostankaya, Yenikangal, Çetinkaya, Demiriz, Akçamağara, Akgedik, Hekimhan, Malatya

Ankara tren nerelere gidiyor?

Ankara çıkışlı ana hat trenlerinin durduğu şehir merkezleri şunlar: Eskişehir, Bilecik, İzmit, İstanbul, Kütahya, Balıkesir, Manisa, İzmir, Afyon, Kırıkkale, Kayseri, Erzincan, Erzurum, Kars, Malatya, Elazığ, Muş, Diyarbakır, Batman.

Doğu Ekspresi Kayseri Ankara kaç saat?

Ankara’dan saat 15.55’te hareket edecek olan tren sırasıyla Kayseri, Sivas, Erzincan ve Erzurum’dan geçerek Kars’a ulaşıyor. Yaklaşık bin 300 kilometrelik parkuru 31 buçuk saatte tamamlayan Turistik Doğu Ekspresi, Ankara’dan çarşamba günleri saat 15.55’te, Kars’tan ise cuma günleri 22.20’de hareket ediyor.

Kayseri Ankara arası kaç saat sürüyor?

Başkent Ankara ile Kayseri arası karayolu ile 320 ila 325 km arasında mesafededir. Bu mesafe otobüs ile 4 buçuk saat sürmektedir. Arabayla, Otobüsle ve Uçakla Kaç Saat Sürer? Ankara Kayseri arası otomobil ile yolcuk 4 saat sürmektedir.

Ankara’dan Kayseri’ye uçak var mı?

Ankara – Kayseri rotasında uçuşu bulunan en popüler 3 havayolu şirketi: Türk Hava Yolları, Pegasus ve AnadoluJet.

Leave a Reply

Your email address will not be published.