Mahall Ankara Nasıl Gidilir?

Nasıl Gidilir? Ankara’nın, Yenimahalle ilçesinde bulunan Taş Mahall Davet ve Balo Salonu mekanına özel aracın ve toplu taşıma araçlarıyla ulaşabilmen mümkün. Toplu taşıma araçlarından; 508 – 5, 542, 557 ve 563 – 3 hatlı otobüslerle ve M1, M2, M3 metrolarıyla gidebilirsin.
Yenimahalle bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Mahall Ankara adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz. Aşağıdaki toplu taşıma hatları Mahall Ankara – yakınından geçiyor Otobüs: 112-2, 175, 528-3, 612, 632

Tepe Prime gitmek için hangi metro durağı?

Yenimahalle bölgesinde bulunan Tepe Prime AVM konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Odtü durak, Yenimahalle içindeki Tepe Prime AVM konumuna en yakındır.

Maidana hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Maidan Avm yakınından geçiyor: 450, 528-3, 530, 632.

Mahall Ankara hangi semtte?

Ankara’nın en değerli lokasyonu ve Kızılay – Çayyolu metro hattına 200 metre mesafede konumlanan Mahall Ankara sakinlerine hayatın merkezinde olmanın ayrıcalıklarını yaşatıyor. Eskişehir Yolu ve Sakıp Sabancı Bulvarı’na yakınlığıyla, sakinlerine ulaşım kolaylığı ve trafikte büyük avantaj sağlıyor.

Koru metro Kızılay arası kaç dk?

M2 hattının bir ucundan diğer ucuna (Kızılay’dan Koru’ya ya da tam tersi bir şekilde) gitmek 25 dakika sürmektedir.

You might be interested:  Ankara Idare Mahkemesi Nereye Taşındı?

Bilkent Kızılay Metro kaç dakika?

Bu hatlar; Koru ile Kızılay, Kızılay ile Batıkent, Batıkent ile OSB-Törekent ve AKM ile Keçiören durakları arasında ulaşım hizmeti vermektedir.

İşte Metro durakları, durakları arası mesafe ve zaman bilgileri;

İstasyonlar (Duraklar) Mesafe Zaman
Bilkent–> ODTÜ 1,60 Km 3 Dakika
ODTÜ–> MTA 1,13 Km 2 Dakika

Çayyolu Kızılay Metro ile kaç dakika?

Metro hattının açılmasıyla, Kızılay-Çayyolu arası 25 dakikaya indi. Geçen ay açılışı gerçekleştirilen Batıkent-Sincan metro hattının ardından, Ankara’da trafiği rahatlatması beklenen Kızılay-Çayyolu metro hattı da bugün Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı törenle hizmete açıldı.

EGO 171 nereden kalkıyor?

171 (EGO) 171 otobüs hattının ilk durağı 13186 – Bilkent Metro İstasyonu olup son durağı 12909 – Bilkent Metro İstasyonu durağıdır. 171 (Bilkent Metro Ist. -M.Kemal Mh), her gün çalışıyor.

Mahall Ankara’da neler var?

18 kattan oluşan kule ofisler, brüt 71 m² ile tek katta 2300 m² genişlikte ofislere sahiptir. 1+0’dan 4,5+1’e kadar daire tiplerinden oluşan proje; 315 adet ofis 246 adet konut, 78 adet City Suities, 191 adet home-ofis, 82 adet Residence ve 64 adet mağaza ile muhteşem bir yaşam ve çalışma ortamını sizlere sunuyor.

Mahall Ankara sahibi kim?

Türkerler Holding’e ait olan www.mahallankara.com web sitesi çerez (cookie) kullanan bir sitedir.

Mahall sahibi kimdir?

Türkerler Holding, Mahall Bomonti İzmir projesiyle herkesi ev ve ofis sahibi yapacak.

Metromall metro durağı hangisi?

Yenimahalle bölgesinde bulunan Metromall AVM konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Harikalar Diyarı durak, Yenimahalle içindeki Metromall AVM konumuna en yakındır.

M1 M2 M3 metro ne demek?

M1-M2-M3 (Ankara Metrosu)

M1-M2-M3 metro hattının ilk durağı Kızılay olup son durağı Osb-Törekent durağıdır. M1-M2-M3 (15 Temmuz Kızılay Milli İrade > Sincan), her gün çalışıyor. Ek bilgi: M1-M2-M3 hattında 23 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 45 dakika.

You might be interested:  Yılbaşında Nereye Gidilir Ankara?

Ankara ANKAmall hangi metro durağı?

Yenimahalle bölgesinde bulunan ANKAmall konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Aski durak, Yenimahalle içindeki ANKAmall konumuna en yakındır.

Kızılay metrosu nerelere gidiyor?

Kızılay’dan başlayarak Ulus – Yenimahalle – Demetevler – Ostim – Batıkent güzergahında hizmet vermekte olan hattın toplam uzunluğu 14,661 metredir. 12 istasyonlu ve 108 araçlı (18 adet 6’lı dizi) sistem 28 Aralık 1997’de işletmeye açılmıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.