Medicana Ankara Nasıl Gidilir?

Medicana Hastanesi’nin Ankara şubesi; Söğütözü mahallesi, 2176. Cadde üzerinde 3 numaralı binada yer alıyor. Çankaya ilçesinde yer alan bu Medicana Ankara Hastanesi’ne başkentin farklı noktalarından 450, 512-5, 530-5 ve 532-5 numaralı EGO otobüsleri ile gidilebiliyor. 1 2
Ankara Medicana Hastanesi Nerededir? Esenboğa’dan Ankara Medicana hastanesine gitmek için özel araç ile Kursaklar ilçesi ne kadar gidilmesi gerekir ve ilçe çıkışında İstanbul Çevre yoluna dönmesi gerekir. İvmedik çıkış levhası dan dan sonra çıkılması gerekir ve ilerden U dönüşü yapılarak Gimat istikametine yönelmesi gerekir.

Ankara Medicana Hastanesi hangi metro durağı?

Toplu taşıma ile; Kızılay Güvenpark Metro durağından kırmızı hat Çayyolu istikametine giden Metroya bininiz. MTA durağında ininiz. Metrodan çıkışta Konya yolu istikametine doğru yaklaşık 200 m. yürüyünüz. Yolu takip ettiğinizde hastanemizi göreceksiniz.

Medicana Ankara muayene ücreti ne kadar?

Medicana International Ankara Hastanesi, çocuk sağlığı konusunda da sigortalılarımıza hizmet vermektedir. Özel sağlık sigortası veya SGK anlaşmalı hekimlerde, tamamlayıcı sağlık sigortasıyla sadece 15TL ödeyerek muayene olabilirsiniz.

You might be interested:  Ankara Ovacık Nereye Bağlı?

Medicana nın sahibi kim?

Hüseyin Bozkurt, 1992 yılında birkaç hekim arkadaşı ve girişimci ile birlikte ilk özel hastanesini kurdu. İstanbul başta olmak üzere; Ankara, Konya, Sivas, Bursa, İzmir ve Samsun’da hizmet veren yurtiçi ve yurtdışındaki yatırımlarıyla büyüyen Medicana Sağlık Grubu’nun yönetim kurulu başkanıdır.

Ankara Medicana Hastanesi kime ait?

Alman Hastaneleri’nin sahibi Universal Grubu’nun yüzde 26 hissesinin sahibi de bir Dünya Bankası kuruluşu olan IFC ile uluslararası yatırımcılar ADM Capital ve PGGM konsorsiyumu. Bu beş büyük hastane zinciri arasında yer alan Medicana Hastaneler Grubu ise şimdilik yüzde 100 Türk sermayeli.

Medicana hastanesi hangi metro durağına yakın?

Toplu taşıma ile; Kızılay Güvenpark Metro durağından kırmızı hat Çayyolu istikametine giden Metroya bininiz. MTA durağında ininiz. Metrodan çıkışta Konya yolu istikametine doğru yaklaşık 200 m. yürüyünüz. Yolu takip ettiğinizde hastanemizi göreceksiniz.

Medicana Ankara SGK anlaşması var mi?

Kasım ayı itibariyle hasta kabulüne başlayan Medicana International Ankara Hastanesi’nin tüm branşlarda SGK anlaşması bulunuyor.

Medicana muayene ücreti ne kadar 2022?

29.06.2022 de Çamlıca Medicana hastanesin iç hastaliklari bölümünde muayene olmak isteyen eşimden 400TL ücret istenmiştir. SGK’nin belirlediği ücret ödenmek istendiğinde hastane yetkilisi ile görüşen görevli 250TL ücret almıştır.

Medicana SGK ile anlaşması var mı?

Koalay aracılığı ile poliçe satın alanlar Medicana’nın SGK anlaşması ile hastalarına sunduğu fırsatların yanında, ekstra çok özel teklifler ve avantajlardan da yararlanıyorlar.

Özel hastane ücretleri ne kadar?

Özel hastaneler muayene tutarlarını Sosyal Güvenlik Kurumu Sağlık Uygulama Tebliği’ne göre belirler. Bu tebliğe göre özel hastaneler en fazla yüzde 200 oranında ücret talep edebilir. Tüm Tahliller: 400 TL ile 500 TL arasındadır.

Hüseyin Bozkurt hangi partiden?

Hüseyin Boz kimdir? 3 Mayıs 2018’den beri Çankırı Belediye Başkanı olarak görev yapan Hüseyin Boz, 2019 yerel seçimlerinde de Ak Parti Çankırı Belediye Başkan Adayı oldu.

You might be interested:  Ankara Adana Tren Seferleri Ne Zaman Başlayacak?

Medicana hangi ülkenin?

Türkiye’de özel hastaneciliğin öncülerinden olan Medicana Sağlık Grubu, 1992 yılından bu yana sağlık sektöründe edindiği deneyimi, teknoloji ve inovasyon ile birleştirerek Türk ve dünya sağlık sektörüne yatırımlarını aralıksız devam ettiriyor.

Medicana kime satıldı?

Acıbadem Grubu, Medicana Sağlık Grubu’nu satın alıyor!

Acıbadem Grubu, Medicana Sağlık Grubu’nu satın alıyor. Acıbadem Grubu, Medicana’yı satın almak için teklif veren firmalar arasında tek kaldı.Acıbadem ile Medicana’nın bu sene içinde satın alma anlaşmasını imzalaması bekleniyor.

Medicana hastanesi hangi üniversiteye bağlı?

Gülçin Türkmen Sarıyıldız ‘Ankara’da 22 senelik üniversite deneyimi olan Atılım Üniversitesi ile Ankara’da 10. senesini kutlayan Medicana International Ankara Hastanesi’nin güzel bir amaçla bir araya gelmesini kutluyoruz bugün.

Türkiyede kaç tane Medicana hastanesi var?

Medicana Sağlık Grubu, Türkiye genelinde, İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Samsun, Sivas ve Bursa olmak üzere 7 ilde 14 hastane ile hastalarına sağlık hizmeti sunmaktadır.

Ankara Medicana hastanesi Başhekimi kimdir?

Gülay Akkoç Kılıç – Başhekim – Medicana İnternational Ankara Hastanesi | LinkedIn.

Medicana izmir hangi metro durağı?

Evka 3 Metrodan F.Altay yönüne giden Metro ile Halkapınar istasyonunda inilir. Halkapınar İzban Metro aktarma istasyonu Medicana İzmir hastanesine yürüyerek 8 – 9dk, ticari taksiyle 5dk’dır.

Medicana Atasehire nasil gidilir?

Ataşehir/Yenisahra/K. Bakkalköy çıkışına girin. Çatalın sağından devam ederek Küçükbakkalköy E-80 bağlantı yolu/Vedat Günyol Cd. üzerine çıkın ve Merdivenköy Yolu Cad. konumunda U dönüşü yapın. Sağ şeritte kalarak ilerlediğinizde Medicana Ataşehir Hastanesi’ni sağınızda göreceksiniz.

Ataşehir Medicana hastanesine hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Medicana Ataşehir Hastanesi yakınından geçiyor: 10, 14ŞB, 19E, 19EK, 320A.

Beylikdüzü Medicana için hangi durakta inilir?

34AS numaralı Metrobüs ile Avcılar’da indikten sonra hemen önünüzden kalkan 34C ya da 34BZ numaralı Metrobüse aktarma yaparak Cumhuriyet Mahallesi durağında indiğinizde Medicana International İstanbul Hastanesi’ne ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.