Mor Ve Ötesi Ankara Nerede?

Hakkında. Mor Ve Ötesi 5 Ağustos Cuma Akşamı Ankara Atılım Sahne’de sizlerle!
Mor ve Ötes 26 Mart 2022 Cumartesi 20:30 Congresium Ankara’da Sizlerle… Hangi gün:26 Mart 2022 Cumartesi Saat kaçta:20:30 Nerede:Congresium Ankara

Mor ve Ötesi konseri nerede oldu?

Önceki gün İnönü Stadı’nda mor ve ötesi, yaklaşık 35 bin kişiye tarihi bir konser verdi. Konserin bitişinde tüm stattan “Her yer Taksim, her yer direniş” sloganı yükseldi. mor ve ötesi, uzun yıllardır stat konseri vermenin hayalini kuruyordu. O hayal de gerçekleşti.

Mor ve Ötesi konser 2022 ne zaman?

stadyum konseri olacağı bugün itibariyle açıklanmıştır. enteresan bir konser olacağı kesin gibi. ayrıca türkiye’de bir grubun stadyum konseri vermesi çok cesurca. doldurabilecekler mi bakalım. ancak stadyum konseri olması beni bir cezbetmedi değil.

28 Mayıs Mor ve Ötesi konser nerede?

28 mayıs 2022 gecesi inönü stadı nda gerçekleşeceği duyurulan konserdir. biletler 15 nisan cuma günü satışa çıkacağı duyurulmuş.

You might be interested:  Ankara Martı Scooter Nasıl Kullanılır?

Mor ve Ötesi konserini kaç kişi izledi?

Yerli rock müziğin sevilen gruplarından Mor ve Ötesi, dün akşam Vodafone Park’ta verdiği konserle bir ilke imza attı. İlk kez bir Türk müzik grubu, stat konseri vererek yaklaşık 25 bin kişiyle buluştu.

Mor ve Ötesi bilet fiyatları ne kadar?

mor ve ötesi, KerkiSolfej organizasyonu ile sizlerle buluşuyor… BİLET SATIŞLARI, DİĞER SATIŞ KANALLARINDAN DEVAM ETMEKTEDİR. Golden Circle Ayakta – 840.00 TL – Tükendi!

Bir konser kaç saat sürer?

Konser ortalama olarak 90 dakikadır ve şarkı sayısı da 25-30 arasında değişir. Ersoy, Demet Akalın, Hadise, Petek Dinçöz, Aşkın Nur Yengi, Yıldız Tilbe, Tuğba Özerk, Rober Hatemo ve Emir’in menajeri): Konser en az 75, en çok 90 dakikadır. Sözleşmelerde bu süre solistin arzusuna göre değişir.

Konserde ne giyilir?

Kot pantolon, kot şort, ince bir gömlek ya da tişört ideal seçeneklerden sadece birkaçı olacaktır. Erkekler için konsere giderken kombin seçmek daima daha kolaydır. Çünkü spor ayakkabı, pantolon ve tişört kombini her ortama ayak uydurmada başarılıdır. Renkler ve tarzı doğru seçmek kusursuz bir kombinin anahtarı olur.

Mor ve Ötesi kaç bilet satıldı?

mor ve ötesi’nin 28 Mayıs akşamı İnönü Stadı’nda (Vodafone Park) vereceği büyük konsere geri sayım devam ederken bugüne kadar toplam 25 bin bilet satıldı.

Mor ve Ötesi grubu dağıldı mı?

10 yıl sonra “Sirenler” albümüyle geri dönen Mor ve Ötesi, bizlere aynı anda üç farklı zamanı ve duyguyu yaşatıyor. Müzik tarihine son 27 yılda damgasını vurmuş bir grup Mor ve Ötesi. Son albümleri “Güneşi Beklerken”i 10 yıl önce yayımlamışlardı, ancak hiç eskimediler.

Big fest nerede?

Şehrin en büyük festivali BigFest İstanbul, 4 Haziran Cumartesi ve 5 Haziran Pazar günü Life Park’ta birbirinden değerli sanatçılarla sizlerle buluşuyor.

You might be interested:  Ankara Milli Eğitim Müdürü Kim?

Vodafone parkta kimin konseri var?

SHAKIRA, İSTANBUL’A GELDİ! Vodafone Park’ta konser verecek olan ünlü şarkıcı Shakira, anne ve babasının yanı sıra çocuklarıyla birlikte İstanbul’a geldi.

Vodafone parkta ne konseri var?

Geçtiğimiz yıldan beri İstanbul’da konser vermeyen mor ve ötesi sessizliğini 28 Mayıs Cumartesi akşamı Vodafone Park’ta bozuyor. Konserin bilet satışı, Passo ve Biletix’te devam ediyor. Grubun yıllardır hayalini kurduğu bu konser için görüşmeler pandemiden önce 2019 yılında başlamıştı.

Beşiktaş konserden ne kadar kazandı?

2.5 milyon liralık gelir

Beşiktaş Kulübü, konserden 2,5 milyon Türk Lirası gelir elde etti.

Stadyum Konseri ne demek?

kale arkası tribünlerin birinin önüne sahne kurularak o tribünün iptal edildiği, diğer tribünlerle beraber sahaya seyirci alınan konserlerdir.

Mor ve Ötesi Vodafone park kaç kişi gitti?

Harun Tekin’in solisti olduğu rock grubu Mor ve Ötesi cumartesi akşamı Dolmabahçe’deki Vodafone Park’ta tarihi bir konsere imza attı. KerkiSolfej organizasyonuyla gerçekleşen etkinliğe 35 bin kişi katıldı. Mor ve Ötesi’ne sahnede 14 kişilik dans grubu eşlik etti.

Volkswagen Arena bugün ne var?

 • An Epic Symphony – Manga. 18 Kasım 2022.
 • Jack Savoretti. 30 Kasım 2022.
 • Ben Böhmer. 03 Aralık 2022.
 • Mabel Matiz. 14 Şubat 2023.
 • Carl Cox. 24 Eylül 2022.
 • Dax J. 01 Ekim 2022.
 • Ferhat Albayrak All Night Long. 22 Ekim 2022.
 • Amelie Lens. 04 Kasım 2022.
 • Mor ve Ötesi inönü konseri ne zaman?

  mor ve ötesi solisti Harun Tekin, İnönü Stadı konserine ilişkin, ‘Biz 28 Mayıs akşamı İnönü stadında 35 bin kişi ile birlikte şarkı söyledik. Ve bu çok zor bir şeydi.

  Mor ve Ötesi Vodafone Park konseri kaç kişi?

  28 Mayıs’ta Vodafone Park’ta gerçekleşen Mor Ve Ötesi rock müzik grubunun konseri yoğun ilgi gördü. Yaklaşık 35 bin kişinin takip ettiği konsere, Beşiktaş Kulübü’nün ev sahipliği yaptı.

  You might be interested:  Ankara Şehir Hastanesi Kardiyoloji Hangi Blokta?

  Mor ve Ötesi konserde hangi şarkılar?

  Mor ve Ötesi at Amfi Tiyatro, Balikesir, Turkey

 • Forsa.
 • Oyunbozan.
 • Aşk İçinde.
 • Küçük Sevgilim.
 • Araf.
 • Dünyaya Bedel.
 • Re.
 • Sultan-ı Yegâh.
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published.