Paintball Ankara Nerede Var?

Ankara’da Paintball Oyunu için en uygun en iyi mekanlardan biri olan Bilkent Arena Paintball ‘ u tercih edebilirsiniz. Bilkent Arena Paintball ‘ u Neden Tercih Etmeliyim? Bilkent’te bulunan tesisimiz, metroya oldukça yakın bir konumdur.
Paintball Ankara denince akla Park Paintball gelir. Çankaya Ahlatlıbel’de, Orman içerisinde Paintball severleri buluşturan Ankara’nın tek işletmesi Park Paintball, siz değerli ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Detaylı bilgi ve rezervasyon için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir ve Paintball’un keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Ankara paintball kaç TL?

Paintball Fiyat. 100 Top: Kişi başı paintball fiyatı 65 TL. 200 Top: Kişi başı paintball fiyatı 100 TL. 200 Top + Köfte Ekmek + Semaver: Bu full paketin fiyatı ise 130 TL’dir.

Ankarada paintball nerede oynanır?

Saha Açıklaması

 • BİLKENT ARENA PAINTBALL.
 • 30 KİŞİ ÜZERİNE 3000 BOYA TOPU.
 • Tesisimiz bilkent metrosuna 8000 metre uzaklıkta olup egoya 100 metre uzaklıktadır,ayrıca talep üzerine servis hizmeti de sunulmaktadır.
 • tesisimiz 2011yılından bu zamana kadar siz değerli muşterilerimize hizmet vermektedir.
 • Paintball ücreti ne kadar?

  Hedef Paintball Fiyatları

  Mini Paket: Kişi başı 70₺ / Kişi Başı 100 Boya Topu. Ekonomi Paket: Kişi başı 100₺ / Kişi Başı 200 Boya Topu. Avantaj Paket: Kişi başı 130₺ / Kişi Başı 300 Boya Topu. Profesyonel Paket: Kişi başı 160₺ / Kişi Başı 400 Boya Topu.

  You might be interested:  Ankara Afyon Hızlı Tren Ne Zaman Açılacak?

  Paintball oyunu ne kadar sürer?

  Paintball oyun süresi 1 saat (60 dakika)’dır. Hazırlık süreci yaklaşık 15 dakika sürer. Oyun alanına 15 dakika önceden gidilmesi tavsiye edilir. Paintball kurallarının ve senaryonun anlatıldığı brifing için ayrılır.

  Paintball yaş sınırı kaç?

  Paintball’da yaş sınırı yoktur. Yalnız 8 yaş ve üzeri çocukların pB dan zevk alabilmeleri için kendi yaş grupları ile oynamaları tavsiye edilir.

  Paintball kıyafet veriyorlar mı?

  Paintball için gereken tulum, kıyafet, boya silahları ve maskeler hizmet sağlayıcılar tarafından temin edilir. Çünkü boya toplarının günlük kıyafetlerine geçmesi ve kirlenmesi engellenmeye çalışılır. Böylelikle sorun kalmamış olur. Ayakkabı konusunda ise büyük oranda kurumlar sizin temin etmenizi ister.

  Paintball silahları ne kadar?

  Tipi Paintball

  İlan Başlığı Marka Fiyat
  Paintball tüm ekipman 18 kişilik BT Paintball 55.000 TL
  KRAL Puncher Breaker S PCP Diğer 3.000 TL
  Param Güvende havali tufek hatsan mod 45 5.5ml Airsoft 1.000 TL
  Param Güvende Planet eclipse ego paintball silahı Planet Eclipse 20.000 TL

  Paintball kaç kişi ile oynanır?

  Paintball bir takım oyunudur. Nasıl ki 2 kişi ile halı saha maçı yapılmazsa paintball maçı da yapılmaz. Ve oyuna başlamadan önce hazırlık yapmalı, ısınmalısınız. Paintball en az 8 kişiyle (4+4) ideal olarak 10 kişi ile oynanır.

  Paintball nasıl iyi oynanır?

  İyi bir paintball oyuncusu olmak için birçok taktik vardır ama en temel paintball taktikleri şunlardır:

  1. 1-Hareket Edin.
  2. 2- Sahayı Tanıyın.
  3. 3- Sahaya Göre Şekil Alın.
  4. 4- Silahı Tanıyın.
  5. 5- Kahraman Olmaya Çalışmayın.
  6. 6- Plan Yapın.
  7. 7- İletişim Kurun.
  8. 8- Ateş Etmeden Önce Hedef Alın.

  Paintball boyası çıkar mı?

  Evet çıkar. Çünkü Marmara Paintball’a ait boya toplarımızın hepsi su bazlıdır. Su bazlı olması demek suya değdiğinde eriyebilen bir kimyasala sahip olması demektir. Dolayısıyla ıslak mendille bile paintball boyası kıyafetlerinizden çıkar.

  You might be interested:  Ankara Havası Nasıl Oynanır?

  Paintball can yakar mı?

  Kullandığınız ekipmana ve mesafeye göre değişmekle birlikte paintball can yakmaz ya da tahmin edildiği kadar can yakmaz diyebiliriz.

  Paintball tehlikeli mi?

  Paintball oyunu, hem rakibinizin hem de kendi takımınızın tedbirleri doğrultusunda, kurallara bağlı kalarak oynandığında hiçbir tehlikesi olmayan bir oyundur. Maske ve yelek gibi koruyucu ekipmanların takılması ve saha içinde çıkarılmaması durumunda, bu sporda bir tehlike olması söz konusu değildir.

  Paintballa giderken ne giymeli?

  Paintballa Giderken Ne Giymeli? Paintaball oynarken ihtiyacınız olan kıyafetler maske, kask ve tulum şeklindedir. Üzerinizdeki kıyafetin üzerine rahatlıkla giyilebileceğinden dolayı rahat ve spor kıyafetler giymeniz daha çok eğlenmenize ve kolay hareket etmenize olanak verir.

  Paintball kuralları nasıl?

  Paintball Temel Kurallar

 • Paintball oynamaya engel herhangi bir sağlık sorununuz var ise paintball oynamayınız.
 • Oyun alanını terk etmeden kaskınızı çıkartmayınız.
 • Oyunun durduğu durumlarda paintball silahınızın emniyetini açık tutunuz.
 • Bakmadan atış yapmayınız.
 • 5 metreden yakında bulunan oyunculara atış yapmayınız.
 • Paintball akşam oynanır mı?

  Firmalarda ışıklandırma olduğu sürece paintball gece oynanabilir. Bu yüzden oynamadan önce rezervasyon yaptıracağınız firmaya oyun saatlerini detaylı bir şekilde sormanız gerekmektedir. Ancak paintball sahalarının çoğunda akşam veya gece paintball oynanmaktadır.

  Kayseri paintball kaç TL?

  Kişi başı 25 TL. 1-1,5 saat oynayabilirsiniz.

  Paintball izmir kaç TL?

  Bornova Homeros Adventure Doğa Sporları Merkezi’nde 1 Saatlik Paintball (50 top) Heyecanı Kahvaltı ve Enfes Mangal Keyfi 54,90 TL’den Başlayan Fiyatlarla! Fırsat 1 : 1 Saatlik Paintball (50 top) Heyecanı 54,90 TL! Fırsat 2 : 1 Saatlik Paintball (50 top) Heyecanı ve enfes kahvaltı keyfi 119,90 TL!

  Batman paintball nerede?

  Fahrettin Yıldız Caddesi Mehtap Sineması Eko Mar Üstü Kat: 115 BATMAN | Facebook.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.