Teknopark Ankara Nasıl Gidilir?

Yenimahalle bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Teknopark Ankara adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz. Aşağıdaki toplu taşıma hatları Teknopark Ankara – yakınından geçiyor Otobüs: 214, 216, 220-7, 240, 297-7

Ankara Teknopark hangi mahallede?

Bulunduğunuz konumdan gideceğiniz adrese ‘Teknopark Ankara’ yazdığınızda çıkan adres : ‘Serhat mahallesi, No:, 2224. Cad.06378 İvedik OSB / Yenimahalle /ANKARA’ olarak gözüküyorsa yol tarifi alıp cihazınız veya programın yönlendirmesi ile gelebilirsiniz.

Odtü Teknokent hangi durak?

– Metro ile ise M2 Kızılay Çayyolu hattından (10126 numaralı) ODTÜ durağında inerek A1 (Eskişehir Yolu) kapısından ya da Bilkent Metro durağında inerek A2 (Bilkent Metro İstasyonu ODTÜ girişi) kapısından yerleşkeye ulaşabilirsiniz.

Ankara Teknopark nedir?

Endüstriyel üretime yönelik altyapısı ve bulunduğu konum bakımından 14 Bin den fazla işletmenin bulunduğu Organize Sanayi Bölgelerinin merkezinde yer alan Teknopark Ankara, hem proje yürütücüsü girişimciler için hem de sanayicilerimiz için yeni fırsatlar yaratarak işbirlikleri sağlamaya devam ediyor.

Teknopark nerelerde var?

Türkiye’deki teknokentler hakkında ne biliyorsunuz?

 • Ankara Üniversitesi Teknokent, Ankara.
 • Antalya Teknokent, Antalya.
 • Ata Teknokent (Atatürk Üniversitesi), Erzurum.
 • ATAP (Anadolu Teknoloji Araştırma Parkı), Eskişehir.
 • Bilişim Vadisi, Kocaeli.
 • Bilkent Siberpark, Ankara.
 • Boğaziçi Üniversitesi Teknopark, İstanbul.
 • You might be interested:  Ankara Emek Mahallesi Nereye Bağlı?

  Ankamall’e hangi otobüs gider?

  Bu Otobüs hatları Ankamall Alışveriş Merkezi yakınından geçiyor: 178-3, 297-7, 450, 510, 528-3.

  Teknoparka kimler girebilir?

  Teknopark İstanbul’a, 4691 sayılı kanunda da özellikleri belirtilen Ar-Ge faaliyetleri yürüten gerçek ve tüzel kisiler başvurabilir. Bunların dışında, teknoparkta yer alan firmalara destek ve danışmanlık hizmetleri sunabilecek kuruluşlar da (banka, kargo, mali müşavirlik, hukuk büroları vs.)

  Ankarada kaç teknopark var?

  Ancak Ankara’da birden fazla teknokent bulunmaktadır. Ankara’daki teknoparklar kaç tane sorusunu yanıtlamak gerekirse 6 teknokenti bünyesinde barındırmaktadır.

  Teknopark Ankara kime ait?

  Ankara Teknopark A.Ş., İvedik OSB Yönetim Kurulu Başkanlığı (%95 hisse) ve Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (%5 hisse) ortaklığıyla hayata geçirilmiştir. 2014-2015 yılı arasında bölgenin imar-ruhsat alma çalışmaları tamamlanmış ve inşaat çalışmaları devam etmektedir.

  ODTÜ Ring ücretli mi?

  Başkan Yavaş’ın talimatıyla ODTÜ’de öğrenim gören öğrencilere yönelik ücretsiz ring servisi başladı. EGO otobüslerinin hafta içi her gün ücretsiz taşıma hizmeti sayesinde öğrenciler, hem ekonomik yönden rahatlayacak hem de kampüs içine kadar yürümek zorunda kalmayacak.

  Odtüye taksi girer mi?

  ODTÜ yerleşkesine EGO ve özel halk otobüsleri, dolmuş ve taksilerle ulaşmak mümkündür. Bunlardan en uygun ve hizmet alanı en geniş olanı EGO otobüsleridir.

  Ankara otogardan ODTÜ’ye nasıl gidilir?

  Bunun için de terminalden yaklaşık 7 dakika yürüyüp AŞTİ durağına gitmelisiniz. Bu duraktan 528-3 Polatlı otobüsüne binerek Armada durağında inmelisiniz. Armada durağından yaklaşık 2 dakika yürüyerek Söğütözü durağına gelmelisiniz. Buradan da M1-2-3 Koru metrosuyla ODTÜ’ye ulaşabilirsiniz.

  Ostim Teknopark ne iş yapar?

  PROTA Teknoloji Üretim Atölyesi ile OSTİM’de bulunan girişimciler/firmalar başta olmak üzere Ankara Bölgesi’nde mevcut ve kurulması planlanan teknoloji tabanlı firmalara yönelik, prototip üretimi ve Ar-Ge çalışmalarına imkan sağlayacak alternatifli makine parkuru ve ofis şeklinde kullanabilecekleri alanları olan bir

  You might be interested:  Ankara Hacettepe Hangi Semtte?

  Üniversite Teknopark nedir?

  Teknoparklar; Üniversiteler/araştırma kurumları ve sanayi kuruluşlarının aynı ortam içerisinde araştırma, geliştirme ve inovasyon çalışmalarını sürdürdükleri; birbirleri arasında bilgi ve teknoloji transferi gerçekleştirdikleri; akademik, ekonomik ve sosyal yapının bütünleştiği organize araştırma ve iş geliştirme

  Teknopark istanbul kime ait?

  Teknopark İstanbul, yerli ve yabancı girişimcilerin Türkiye’nin teknoloji geliştirme kapasitesine katkıda bulunabilmesi amacı ile Savunma Sanayii Başkanlığı ve İstanbul Ticaret Odası ana ortaklığında kurulmuş bir teknoloji geliştirme bölgesidir.

  Odtü servisleri nereden kalkıyor?

  ODTÜ KAMPÜS 06.00 SERVİS GÜZERGAHLARI VE DURAKLARI

  Semt Saat
  SARAY-PURSAKLAR 06.15
  SİNCAN – MERKEZ 06.15
  SİNCAN-ELVANKENT 06.05
  ŞENTEPE-YENİ MAHALLE 06.15

  Odtü Teknokent hangi mahalle?

  ODTÜ TEKNOKENT YERLEŞKESİ

  İhsan Doğramacı Blv. Üniversiteler Mah. To navigate, press the arrow keys.

  Odtü a4 kapısına nasıl gidilir?

  Çankaya bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Odtü Kampüsü A-4 Kapısı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 132, 136, 411-7, 419, 482-7.
  2. Metro: M1-M2-M3.

  Odtü A2 kapısı nerede?

  bilinmeyen odtü kapılarındandır. eskişehir yolu üzerinde bilkent köprüsüne gelmeden hemen soldadır. altyapı birimleri falan kullanır. a4 kapısından da 4 kat büyük değildir. odtü a4 kapısından 4 kat büyüktür.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.