Yeni Ankara Il Sağlık Müdürü Kim?

Ankara’nın yeni Sağlık Müdürü aslan Kayserili isim oldu. Rahmi KILIÇ Ankara İl Sağlık Müdürü Oldu! Doç. Dr. Zülfikar Akelma’nın Kamu Hastaneleri Genel Müdürü olmasının ardından Ankara İl Sağlık Müdürlüğü görevine eski Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Prof.

Ankara il sağlık müdürü kim oldu 2022?

Dr. Rahmi Kılıç getirildi. Kılıç, Akelma’dan önce Kamu Hastaneleri Genel Müdürü görevini üstleniyordu.

Ankara il sağlık müdürü ne zaman değişti?

2013 yılında Ankara Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi’ne Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzman Tabibi olarak atandı. 2016 yılında Ankara Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi’ne Başhekim Yardımcısı oldu. 21 Nisan 2022’de Ankara İl Sağlık Müdürü olarak göreve başladı.

Dr Ali niyazı Kurtcebe kimdir?

Ali Niyazi Kurtcebe, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon uzmanıdır. Ankara Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesinde Başhekim Yardımcısı olarak görev yaptı.

Ankara il sağlık müdür?

İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. Ali Niyazi Kurtcebe, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (YBÜ) Tıp Fakültesi’nin 2021-2022 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni’ne katıldı.

Ankara il Sağlık Müdürü nereli?

Ankara’nın yeni Sağlık Müdürü aslan Kayserili isim oldu.

You might be interested:  Ankara Togo Kuleleri Nerede?

Doç. Dr. Zülfikar Akelma’nın Kamu Hastaneleri Genel Müdürü olmasının ardından Ankara İl Sağlık Müdürlüğü görevine eski Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Prof. Dr.

Ahmet Zülfikar Akelma kimdir nerelidir?

Zülfikar Akelma, 1978 yılında Diyarbakır’ın Çermik ilçesinde dünyaya geldi. İlkokulu Siverek Şair İbrahim Rafet İlkokulu, ortaokulu Siverek İmam Hatip Ortaokulu, liseyi ise Şanlıurfa İmam Hatip Lisesi’nde okudu. 1997 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanan Akelma, 2003 yılında mezun oldu.

Prof Dr Zülfikar Akelma kimdir?

A. Zülfikar AKELMA KİMDİR? 1978 yılında Çermik’te doğdu. İlk ve orta öğrenimi Şanlıurfa’da tamamladı.2003 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2008 yılında Çocuk ve Sağlığı ve Hastalıkları, 2013 yılında Çocuk İmmünolojisi ve Alerjik Hastalıkları yan dal uzmanlık eğitimlerini tamamladı.

Zülfikar Akelma Ne doktoru?

Çocuk sağlığı ve hastalıkları, Çocuk alerjisi.

İl Sağlık Müdürlüğü kime bağlı?

Bakanlığın taşra teşkilatı il ve ilçe sağlık müdürlüğü ile sağlık tesislerinden oluşur. Sağlık tesislerinden, hastaneler müdürlüğe, diğer tesisler ise ilgisine göre il sağlık müdürlüğü veya ilçe sağlık müdürlüğüne bağlıdır. 1. Her ilde kurulan müdürlükler, Bakanlığın ildeki yönetim görevini yerine getirir.

İl sağlık müdürü kim olabilir?

Madde 42- (4) İl ve ilçe sağlık müdürünün tabip olması; il sağlık müdürü, başkan, başkan yardımcısı, başhekim ve müdürlerin kamu veya özel sektörde en az beş yıl, ilçe sağlık müdürü, uzman ve müdür yardımcılarının ise en az üç yıl iş tecrübesine sahip bulunması gerekir.

Prof Dr Rahmi Kılıç nereli?

Rahmi KILIÇ 1966 Yılında Ankara’da doğdu. 1989 Yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 1989 Yılında Sivas Suşehri Esenyaka Sağlık Ocağında mecburi hizmetini gerçekleştirdi.

Adem Kucur kim?

KARAMAN (İHA) – Karaman İl Sağlık Müdürü Mustafa Özyörük’ün Konya Beyhekim Bölge Hastanesi Başhekim Yardımcılığına atanmasının ardından boşalan il müdürlüğü görevine getirilen Kahramanmaraş Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Adem Kucur görevine başladı.

You might be interested:  Ankara Havalimanı Nasıl Gidilir?

Doç Dr Mustafa Sırrı kotanoğlu kimdir?

Kamu Hastaneler Genel Müdür Yardımcısı olarak uzun zaman görev yapan en son Ankara Hastanesinde Başhekim Yardımcısı olarak çalışan Mustafa Sırrı Kotanoğlu Ankara İl Sağlık Müdürlüğünde Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı olarak ataması yapıldı.

Doç Dr Ramazan Kocaaslan kimdir?

Kafkas Üniversitesi Üroloji Bölümü’nde öğretim üyeliği yapan Kocaaslan, son olarak Dekan Yardımcılığı görevini bırakarak Derince’ye geldi. Kocaeli’deki Hastane Yöneticileri arasında en genci olan 36 yaşındaki Yrd.Doç.Dr.Ramazan Kocaaslan, evli ve 3 çocuk babası.

Dr Ümit Murat Parpucu kimdir?

1968 Ankara doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimlerimi ülkemizin muhtelif şehirlerinde tamamladıktan sonra 1985 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne girdim.

Adem Kucur kim?

KARAMAN (İHA) – Karaman İl Sağlık Müdürü Mustafa Özyörük’ün Konya Beyhekim Bölge Hastanesi Başhekim Yardımcılığına atanmasının ardından boşalan il müdürlüğü görevine getirilen Kahramanmaraş Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Adem Kucur görevine başladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.