Ankara Altındağ Altın Köye Nasıl Gidilir?

Altınköy nerede nasıl gidilir? Toplu taşıma ile ulaşım sağlayacaklar için Ulus’tan hareket eden Altındağ ego ve paralı otobüslerle ulaşım sağlayabilir. Altınköy dolmuş?

Altın köye hangi otobüs gider?

Altın köye nasil gidilir? Karapürçek Mahallesi sınırları içinde bulunan Altınköy Müze’sine Kızılay’dan, Sıhhiye’den, Ulus’tan geçen 312, 312-1, 321-6 no’lu otobüslere binmelisiniz.

Altınköy giriş ücreti ne kadar?

Köye giriş ücreti öğrenciler için 2 TL olurken tam bilet 7 TL olmaktadır. Müze kart burada kullanılmıyor. Giriş yaptıktan sonra köy kahvesi ve camisi gibi mekanlara ücretsiz olarak girilebiliyor.

Altın köye nasıl gidilir ego?

Karapürçek – Beşikkaya – Sıhhiye arası hizmet veren 312 hat Nolu otobüs, Karapürçek – Kızılay arası hizmet veren 321 hat Nolu otobüslere binerek ulaşabilirsiniz.

Ankara Altınköy nerede?

Ankara’nın Altındağ ilçesinde bulunan Altınköy; Beşikkaya Mahallesi, Karapürçek cd. 2044. Sokakta yer alıyor.

Altındağ hangi Otobüs gider?

Altındağ’a otobüs ile gitmek için kullanabileceğiniz hatlar; 194, 504-6, 510-6, 523-6, 530-5, 533, 535, 540, 548, 180, 182, 186, 304 hatlarıdır. Şehrin farklı bölgelerinden Altındağ’a ulaşım sağlayan farklı otobüs hatları da bulunmaktadır.

Altınköy nerenin ilçesi?

Adres: Beşikkaya Mahallesi, Altındağ/Ankara, 2044/1. Sk. Nasıl Gidilir: Altındağ ilçesinin Beşikkaya mahallesinde yer alan Altınköy Açık Hava Müzesi, oldukça merkezi bir yerdedir diyebiliriz.

Ankara hava müzesi kaça kadar açık?

Yılbaşı (1 Ocak), Ramazan ve Kurban Bayramlarının ilk günü ve Pazartesi günleri müze kapalıdır. 15 Mayıs-15 Ekim tarihleri arasında hafta içi 09.00-16.30, hafta sonu ve resmî tatil günlerinde 10.00-17.30 saatleri arasında ziyarete açıktır.

You might be interested:  Ankara Podium Avm Nerede?

Altınköy kaç dönüm?

500 dönümlük bir arazi içerisinde yer alan Altınköy Açık Hava Müzesi; köy kahvesi, muhtarlık, ahırlar, bahçeler ve geleneksel Türk tipi köy evleriyle, tamamen bir köy hayatı yansıtacak şekilde kurulmuştur.

Ankara Kızılaydan Mavi Göle nasıl gidilir?

Kızılay’dan gidecekler; Kızılay metrosuna binip Ankaray Dikimevi (son istasyon) durağına indikten sonra, hemen oradan kalka 355 numaralı otobüse binebilirsiniz.

Hamamönüne nasıl gidilir?

Otobüs ile, Ege Mahallesi, Akdere, Natoyolu otobüslerine binerek Hamamönü’ne gidebilirsiniz. Diğer ilçeden gelmek isteyenler, Ulus yada Kızılay’da inip aktarma yaparak ulaşabilirsiniz.

Kızılay Karapürçek otobüsleri nereden kalkıyor?

321 otobüs hattı (Karapürçek-Eskiyol-15 Temmuz Kızılay Milli Irade Maydanı-Sıhhiye-Ulus), 31339 – Karapürçek Hareket Noktası durağından başlayıp 31319 – Altındağ Kapalı Spor Salonu durağına gidene kadar 98 duraklartan geçiyor.

Urla Altınkoya nasıl gidilir?

Buraya gelmek için öncelikle İzmir Urla ilçesine ulaşmalısınız. Toplu taşıma ile gelecekseniz 734, 736, 761, 984 numaralı otobüsler ile buraya ulaşım sağlayabilirsiniz ve Altınköy Çiftlik Evleri Sitesinden bu plaja giriş yapabilirsiniz.

Izmir konaktan Urla’ya Nasıl Gidilir?

Hafta sonları kullanabileceğiniz vapur seferleri Konak Vapur İskele ile Urla İskele arası hizmet vermektedir. İzmir’den Urla’ya vapur ile ulaşım ücreti ise ortalama 8-10 TL’dir. İzmir merkezden Urla’ya özel araçla gitmek isterseniz, İzmir-Çeşme Otoyolu’nu takip etmeniz gerekmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.