Ankara Amasya Yolu Nasıl?

Ankara – Amasya arası mesafe yaklaşık olarak 327 Km dir. Bu yolculuk arabayla tahminen 4 saat 5 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 266 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 51 dakika sürede tamamlayabilirsiniz. Dizel bir araç bu mesafede ortalama 17.99 Lt, benzinli bir araç ise 26.16 Lt yakıt tüketir.
Ankara Amasya arası; arabayla D200 üzerinden 3 saat 59 dakika (333 km), İstanbul Samsun Otoyolu/D100/E80 üzerinden 5 saat 10 dakika (412 km), Ankara Bolu Otoyolu/D750 ve Ankara Samsun Yolu/D100/E80 üzerinden 5 saat 10 dakika (421 km), otobüsle 5 saat 21 dakika (336 km), uçakla 51 dakika (271 km) ve yürüyerek 64 saat (317 km) sürmektedir.

Ankaradan Amasya’ya giderken hangi illerden geçilir?

Ankara Amasya arası yaklaşık 342 kilometre mesafede ve araçla ortalama 4 saat 50 dakika kadar sürmektedir. D200 üzerinden seyahat sırasında Kırıkkale ve Çorum’dan geçilmektedir.

Ankara Samsun yolu açık mı?

Samsun-Ankara kara yolunda trafik açık ve tırlar da herhangi bir olumsuzluk yaşamadan yollarına devam ediyor.

Ankara istanbul otoyolu açık mı?

İstanbul – Ankara arasında D-100 Devlet Yolu ve TEM Otoyolu her iki yönde tüm araçlar için trafiğe açılmıştır.

You might be interested:  Ankara Mersin Otobüs Fiyatı Ne Kadar?

Istanbul amasya arası hangi iller var?

Amasya’ya İstanbul’dan kendi aracı ile gelmek isteyen ziyaretçiler sırasıyla Düzce, Bolu, Tosya ve Merzifon rotasını izleyerek 677 kilometrelik bir yolculuk sonrası yaklaşık sekiz saatte ulaşabilir. Ankara’dan ise Kırıkkale, Çorum rotası üzerinden 334 kilometre uzaklıkta bulunur.

Amasya’ya nasıl gidebiliriz?

Amasya’ya kara yoluyla ulaşım: Amasya, komşu iller Samsun, Çorum ve Tokat’a devlet yoluyla bağlı. Kent merkezinde bulunan Amasya Otogarı’na Türkiye’nin birçok şehrinden direkt otobüs seferi bulunuyor. Samsun ve Çorum’la her saat otobüs bağlantısı var.

Amasya Ankara arası kaç?

Amasya Ankara Arası Kaç Kilometre? Amasya ve Ankara arasındaki yol mesafesi 327 kilometredir.

Ankara Samsun yolu neden kapalı?

Samsun’da yoğun kar yağışı nedeniyle, Samsun-Ankara karayolu çift yönlü ulaşıma kapandı, çok sayıda araç yolda kaldı. Ekipler kapanan yolu ulaşıma açmak için çalışma yürütüyor. Samsun’da akşam saatlerinde yoğun kar yağışı etkili olmaya başladı.

Samsun Ankara yolu ne zaman açılacak?

Ankara-Samsun Otoyolu Projesi, Ankara-Delice Otoyolu ve Delice-Samsun Otoyolu kesimlerinden oluşmaktadır. 2023 yılına kadar tamamlanması hedeflenmektedir.

Ankara Samsun yolu kaç km?

Ankara ile Samsun arası 414 km olarak biliniyor.

Yol durumunu nasıl öğrenebilirim?

Kullanacağınız yolun trafik durumu hakkında bilgi alma

  1. Mobil cihazınızda Google Haritalar uygulamasını açın.
  2. Alt taraftan Git’e. dokunun.
  3. Geçmiş etkinliğinizde görünen gezi seçeneklerinden birini belirleyin.

TEM neden tıkalı?

Yol trafiğe kapandı İstanbul Sancaktepe’de TEM Otoyolu’nda sac yüklü TIR devrildi. Sürücünün yaralandığı kazada sac parçaları yola saçıldı. Kaza nedeniyle TEM Otoyolu Ankara istikameti trafiğe kapandı.

Karayolları hangi yollar kapalı?

Karayolları Genel Müdürlüğünden Bildirilen Kapalı Yollar Listesi. Beşçatal-Sarıkavak (Trafik Dereköy-Karacaören-Çatak-Kavak yolları üzerinden sağlanmaktadır.) Demirköprü-Hacıpaşa-Karbeyaz (Trafik Tokaçlı üzerinden verilmektedir.) Demirköprü-Hacıpaşa-Karbeyaz (Trafik Tokaçlı üzerinden verilmektedir.)

You might be interested:  Ankara Alcı Mahallesi Nerede?

İstanbul’dan Amasya’ya kaç saat sürüyor?

İstanbul – Amasya arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 10 saat 18 dakika sürmektedir.

Samsun Amasya arası kaç km’dir?

Amasya – Samsun arası uzaklık kaç km? Amasya – Samsun arası karayolu ile 131 km’dir.

Amasya İstanbul arası kaç?

İstanbul ve Amasya şehirleri arasındaki otobüs yolcuğunuz yaklaşık olarak 8 saat 37 dakika kadar sürmektedir. Bu iki şehrimiz arasındaki otobüs yolculuğu mesafemiz ise 671 kilometredir.

Samsun yolu ne zaman açılacak?

Sinop – Samsun Otoyolu 15 Mart’ta hizmete giriyor!

Sinop – Samsun arasını 1,5 saate indirecek olan otoyol, 15 Mart tarihinde trafiğe açılıyor. Sinop Valisi Yavuz Selim Köşger, inşaatı devam eden Çiftlik, Demirciköyü ve Gerze tünellerinde incelemelerde bulundu

Bolu yolu neden kapalı?

Bolu Dağı’nda TEM otoyolu ulaşıma kapandı

BOLU Dağı’nın TEM Otoyolu geçişinde yoğun kar yağışı etkili olurken, Ankara ve İstanbul istikametlerinde meydana gelen kazalar nedeniyle yol ulaşıma kapandı. Her iki istikamet de ulaşıma kapanırken, yolda uzun araç kuyrukları oluştu.

Samsuna giderken hangi illerden geçilir?

858km olan güzergah ise, Gerede, Ankara, Kırıkkale, Çorum, Sungurlu, Merzifon, Havza, Kavak ve Samsun güzergahıdır. 810km olan güzergah ise, Gerede, Kastamonu, Sinop, Bafra, Ondokuzmayıs ve Samsung güzergahıdır.

Kocaeli istanbul yolu neden kapalı?

Bazı araçların yoğun kar yağışı yüzünden kayması ve meydana gelen maddi hasarlı kazalar sebebiyle TEM Otoyolu ile D-100 Karayolu İstanbul istikameti ulaşıma kapandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.