Ankara Antika Pazarı Nerede?

Ankara’daki Antika Pazarı da Ayrancı ve Çayyolu’nda bulunur.

Ankara antika pazarı ne zaman?

Ankara’nın Ayrancı semtinde her ayın ilk pazar günü kurulan antika pazarı Türkiye’nin en önemli ikinci el antika, sanat pazarı olma özelliğine sahip.

Ankara Ayrancı antika Pazarı nasıl gidilir?

Çankaya bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Ankara Ayrancı Antika Pazarı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 145-7, 185-2, 185-7, 190.
 2. Metro: M1-M2-M3.

Ankara Ümitköy antika pazarı ne zaman?

her ayın ilk pazar günü antika.

Antika pazarı ne zaman kuruluyor?

Eskişehir’de, tarihi, eski ve bulunması zor ürünlerin bir arada sergilendiği Antika Pazarı, her ayın ikinci pazar günleri Yenibağlar Mahallesi’nde Espark AVM yanında bulunan açık otopark alanında kuruluyor.

Çayyolu bit pazarı ne zaman kuruluyor?

her ayın ilk pazar’ı ayrancıda, 3. pazar’ı ise çayyolunda kurulan pazardır

Antika pazarı ne demek?

her ayın üçüncü pazar günü, yani her ay sadece yalnızca bir kere olmak üzere, nilüfer agora çarşısı ihsaniye kapalı pazar yerinde kurulan, geçmişten günümüze antika ve koleksiyon değeri taşıyan tüm objelerin satıldığı, gezmesi oldukça keyifli, fiyatların ise gayet makul olduğu bir pazar.

You might be interested:  Ankara Banliyö Ne Zaman Açılacak 2018?

Ayrancı pazarına hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Ayrancı Pazarı yakınından geçiyor: 145-7, 185-7, 203-7.

Ayrancı semt pazarı hangi gün?

ayrancı’da çarşambaları kurulan pazar (bkz: sosyete pazarı) girip de eli boş çıkmanın mümkün olmadığı yerlerdendir kendisi.

Aşağı Ayrancı nasıl gidilir?

Çankaya bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Aşağı Ayrancı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 185-7, 427, 427-7.
 2. Metro: M1-M2-M3.

Çayyolu pazarı ne zaman?

Ankara’nın ikinci organik pazarı Çayyolu-Ümitköy’de her hafta Pazar günleri 8.00-19.00 saatleri arasında kuruluyor. 200’den fazla stantta gıda, kıyafet, ev temizlik gibi hemen hemen her kategoride organik ürün bulabileceğiniz pazarda sertifikasız satıcılara asla izin verilmiyor ve sık sık denetimler gerçekleştiriliyor.

Feriköy Antika Pazarı hangi gün kuruluyor 2022?

Hangi günler kurulur: Pazar günleri Antika Pazarı kurulur. Cuma günleri ise Bir Pazarı kurulmakta.

Talas antika pazarı hangi gün?

“Harman Meydanında Tarihe Yolculuk” sloganıyla başlatılan ve her ayın 2. Pazar Günü Harman Mahallesi Meydanı’nda kurulan Antika Pazarı, antika meraklılarını ağırlamaya devam edecek.

Bit pazarında ne satabilirim?

Bit pazarında gelecekte ihtiyaç giderecek eşyalar değil, mazinin bir türlü kapanmak bilmeyen yaralarına iyi geleceğine inanılan sargı bezleri, yara bantları, tütsüler ve merhemler satılır.

 • Doyumsuz Çocukluk.
 • Kullanılmayacak Eşya.
 • Başkasının İzlerinde Biz.
 • Kadıköy antika pazarı ne zaman açılıyor?

  Tarihi Salı Pazarı içerisinde Pazar günleri kurulan pazarımızı 08:00 – 17:00 arası ziyaret edebilirsiniz. Pazarda çok uygun fiyata koleksiyonunuz varsa onu tamamlayacak bir obje satın alabilirsiniz.

  Bursa Nilüfer antika pazarı ne zaman?

  İhsaniye Kapalı Pazaryeri’nde açılan ve Bursa’nın yanı sıra 10 ilden 200’den fazla esnafın binlerce ürününü sergilediği Bursa Antikacılar ve Antika Sevenler Derneği, Sivilay ve Nilüfer Belediyesi iş birliğiyle, her ayın 3. pazar günü antika meraklılarını İhsaniye Kapalı Pazaryeri’ne bekliyor.

  You might be interested:  Batıkentten Ankara Tren Garına Nasıl Gidilir?

  Kadıköy bit pazarı ne zaman açılıyor?

  Pazarlara ilgi gösterenler Kadıköy bit pazarının gününü öğrenmek istiyor. Günü merak edilen Kadıköy bit pazarı, cuma günleri kuruluyor. Kadıköy ilçesinde yer alan pazar kişilerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Oldukça fazla ziyaretçi kabul eden Kadıköy bit pazarı, herkesin ziyaret ettiği pazarlar arasındadır.

  Feriköy Antika Pazarı saat kaçta açılıyor?

  Aklınızda bulunsun Feriköy Antika Pazarı sabah 9’da açılıyor ve akşam 7’de kapanıyor.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.